Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84710
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συνάντηση έγινε πριν 1 μήνα περίπου στο bill. Πρώτη κριτική για call girl και μεγάλη.
Συννενόηση άριστη. Λες και είναι φίλη μου ένιωθα πριν τη συναντήσω ακομα. Είναι πολύ καλή κοπέλα και τα δίνει όλα στο ραντεβού. Προσπαθεί να σε ικανοποίηση και πραγματικά ιδρώνει την φανέλα. Από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει. Είναι amateur η φάση μαζί της και αν δεν έχει καπάκι ραντεβού κατάλαβα ότι δεν κοιτάζει ρολοι.
Κανονιζουμε γρήγορα και έρχεται 1 τέταρτο νωρίτερα στο δωμάτιο Μεγάλο χαμόγελο . Ανοίγει η πόρτα και βλέπω κάτι άλλο απ' αυτό που περίμενα. Σίγουρα δεν περίμενα κάτι δυνατό αλλά το ντύσιμο ήταν απαράδεκτο για κοπέλα που παίρνει 70€ την ώρα και έχει περίπου 4-5 ραντεβού την μέρα.. Δεν δικαιολογείται. Παραπάνω κιλά έχει και στο πρόσωπο δεν είναι όπως στις φωτό που μου έστειλε.
Είχε όμως σούπερ διάθεση και αυτό με κράτησε και είπα ας δοκιμάσω. Με έφτιαξε γρήγορα με φιλιά και γλυψιμο. Ξεκίνησε μια πίπα με τα όλα τις . όπως είμαστε και πάω μια βόλτα κάτω μου ήρθε και μένα η περίεργη μυρωδιά που ήρθε στον tanapou που έγραψε την τελευταία κριτική και διακριτικά απομακρυνθηκα. Λέω ας το προσπεράσεις και αυτό Ορέστη . Σήμερα θα χύσεις δεν γίνεται. Την Εύα την κάνεις ότι θες, της μιλάς όπως θες και γουστάρει βρισιμο και ξύλο.
Εγώ γουστάρω ξύλο αλλά όχι βρισιμο. Με ξενέρωσε που φώναζε δυνατά και ψεύτικα και έβριζε. Το προσπέρασα και αυτό. Δεν τις είπα τίποτα και προσπαθούσα να τελειώσω. Με τα πολλά τελείωσα και τα κατάπιε το κορίτσι Καπέλο Δεν το περιμενα.. Πολύ καλή στο σοσιαλ μετά. Είπαμε πολλά πράγματα μιας δεν είχα όρεξη για δεύτερο γύρο. Ειναι αληθινή και καλό παιδί.
Τελικά ξεκινήσαμε πάλι, με την Εύα να προσπαθεί και να με πιπωνει 10 λεπτά τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα εκεί. Μετά στο σεξ όμως βαρέθηκα και δεν κατάφερα να χύσω. Στάσεις και τέτοια δεν λέω γιατί κάνεις ότι θες μαζι της. Μόνο στο κώλο θα ακούσεις οχι.
Της έδωσα τα χρήματα και αποχώρησε.

Συμπερασματικά αν ήταν άλλη κοπέλα στη θέση της θα την έδιωχνα αλλά επειδή παρακολουθούσα το θρεντ της εδώ και είχαμε μιλήσει 3-4 φορές από viber δεν το έκανα.

Θα την ξανασυναντουσα σίγουρα για σινεμα!
Θα τις πρότεινα να προσέξει λίγο το ντύσιμο της και να ξεκινήσει γυμναστήριο όπως και εγώ διατροφή για να πάρω κανένα κιλό. Έχει πολλά περιθώρια βελτιωσεις.

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω Εύα αλλά πρέπει να ενημερωθούν οι συναγωνιστές μου όπως ζητάω να ενημερώνουν και μένα. Ψέματα δεν μου αρέσει να γράφω.
Καταλαβαίνω αυτούς που γράφουν διθυράμβους απλά δεν είναι του γούστου μου φαίνεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.442
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, LanciaRallye037, Virginios_Richter και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2017
Σε ευχαριστώ για τη κριτική.. αλλά αυτό με τη μυρωδιά δε παίζει..πλενομε σχολαστικά με σαπούνι και στο γλυψιμο μόνο κοπλιμεντα ακούω..!!μπήκες και συ στο τρυπακι θαψιματος μαζί με τη κομπανία...κριμα...
05 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συγνωμη αλλα γιατι οποιος λεει την αποψη του κ αυτη τυχαινει να ειναι κατα εσενα πρεπει να ειναι βαλτος κ κακοπροαιρετος. Χμμμ;Χμμμ; Αυτο ειναι προσβολη για τον συγκεκριμενο που δεν ειπε κατι κακο.
05 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορεί να ετυχε. Δεν έχω λόγο να γράψω κάτι που δεν ισχύει. Δεν μπήκα σε κανένα τρυπάνι και το ξέρεις. Ενημέρωση κάνω και δεν γίνεται να λέμε μόνο τα θετικά γιατί πληρώνουμε !!!!
05 Δεκεμβρίου, 2017
Το σχόλιο του Ορέστη περί μυρωδιας μάλλον αγνοια υποδηλώνει. Τυχαίνει κοπέλες να τις γλύφεις και το μου.. Ι να ευωδιαζει. Στη συνέχεια αυτές που βγάζουν υγρά εαν κάνουν πολύ ώρα σεχ αυτά καθώς μένουν στάσιμα και με την τριβή μπορεί λίγο να μυρίζουν. Αυτό δεν σημαίνει κάτι κακό κατ ανάγκη. Μην καταδικάζουν κοπέλες που το φχαριστιουνται και τις μετατρέψουμε σε εργαλεία που δεν χυνουν δεν υγραινονται. Την άποψη την έχω χιλιοτεσταρει.
05 Δεκεμβρίου, 2017
Η συγκεκριμένη κοπέλα, είναι αποδεδειγμένα πολύ καθαρή και όλες τις φορές που την συνάντησα ευωδιαστή στη κυριολεξία....
Κάνει συνέχεια πλυσίματα κατά τη διάρκεια....περίεργο αυτό που έτυχε.....
05 Δεκεμβρίου, 2017
Με αυτα τα σχολια για ντυσιμο, κιλα, προσωπο,
μυρωδια' ευκαιρια φαινεται.. Εμμμμ
06 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Yianisrus φίλε. Έχεις δίκιο αλλά εσύ μπορείς να γλύψεις αν μυρίζει έτσι? Εγώ δεν είπα ότι είναι βρωμιάρα αλλά ούτε θα κάνω επιστημονική εξήγηση γιατί πριν έρθει δεν έβαλε μια αλοιφή ή κάτι να μην μυρίζει.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7