Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χύστες καλήν εσπέραν. Καπέλο

Κατά την διάρκεια ενός μάλλον άχρωμου και ανήδονου πρωινού, καθώς ευρισκόμουν εις το κέντρον της πρωτεύουσας πόλεως, ένιωσα κάτι να σαλεύει ανάμεσα στα σκέλη μου. Γλώσσα

Παραμερίζοντας τις όποιες δεύτερες σκέψεις (περί κινδύνων υγείας, κλπ), ένεκα της οικονομικής δυσπραγίας και κατά συνέπεια στην οποία έχω περιπέσει, και με πόνο ψυχής για την επερχόμενη μοίρα του πρακτικώς ανύπαρκτου μεροκάματού μου, κατευθύνθηκα από την Ομόνοια προς τα κεντρικά της κακόφημης οδού Φυλής... Εμμμμ

Από τους πρώτους οίκους που συνάντησα ήταν το Φυλής 54Β (ισόγειο - αυτό με την χαρακτηριστική εντόνου χρώματος θύρα).

Η βραχύφωνη υπηρεσία υποδοχής μου παρουσίασε μια πανέμορφη νεαρά κοπέλα, η οποία εισήλθε στον χώρο υποδοχής γυμνόστηθη καθώς ανακοινωνόταν το απλό πρόγραμμα με «69»…

…έμεινα με το στόμα ανοιχτό χύστες. Προσκύνημα Τέτοιοι μαστοί σπανίζουν. Μεγάλοι στο μέγεθος, με ωραίες θηλές, στεκούμενοι «στο ύψος των περιστάσεων», και με το παραπάνω μάλιστα… Κεφάλι σε τοίχο!

Χαμογελαστή, με το αγγελικό της πρόσωπο, πραγματοποιεί και μια επιτόπου στροφή επιδεικνύοντας τους καλοσχηματισμένους, σφρυγηλούς και αφράτους γλουτούς της. Αυτό ήταν. Προσκύνημα

Έδωσα ( με πόνο ψυχής! Λύπη ) το κυανού χρώματος παράβολο ενοικιαζόμενης σαρκικής ηδονής και εισήλθα στο δωμάτιο που βρίσκεται στα αριστερά του χώρου υποδοχής...

Το δωμάτιο ήταν άνετο, πεντακάθαρο, και πρόσφατα ανακαινισμένο. Η κλίνη ήταν κτιστή, και υψηλή ώστε να διευκολύνει την συνουσία κατά την οποία ο ανήρ δύναται να ίσταται ευκόλως και να πραγματοποιεί ταχείες πυελικές ώσεις. Τα σεντόνια καθαρά, ομοίως και ο νιπτήρας.

Επειδή η θερμοκρασία του χώρου ήταν αρκετά υψηλή ώστε να είναι άνετη η παραμονή εντός του χωρίς ρούχα, γδύθηκα, κρέμασα τα ενδύματά μου στον «καλόγερο», και περίμενα για (πολύ λίγο) φορώντας μόνο το εσώρουχο. Γλώσσα

Κατά την διάρκεια του λιγοστού χρόνου αναμονής, προβληματίστηκα εντόνως: Πώς είναι δυνατόν να μπήκα έτσι αβίαστα στο δωμάτιο, χωρίς καμία δεύτερη σκέψη για το γεγονός ότι οι προσφερόμενες υπηρεσίες δεν συμπεριελάμβαναν την συνουσία εις τον πρωκτόν της κορασίδας; Χμμμ;

Πάνω που άρχισα να ανησυχώ εντόνως για την φαινόμενη μεταβολή στην κατάστασή μου ( μετά το περιστατικό αυτό, σίγουρα οι γιατροί στο «Βρωμοκαΐκειο» θα αρχίσουν να ευελπιστούν ότι κάποια στιγμή θα πάψω να είμαι πρωκτικομανής Γλώσσα ), ο ήχος των τακουνιών της κορασίδας που πλησίαζε μου διέκοψε τις σκέψεις μου, και μου αύξησε την αγωνία μου για την επερχόμενη συνεύρεση… Ντροπή

Εισερχόμενη η Νάνσυ (δεν είμαι σίγουρος για το όνομα, αλλά διαβάζοντας τις περιγραφές των άλλων συναγωνιστών-συμπουρδελιάρηδων υποθέτω πως αυτό είναι το όνομα της κοπέλας), μου λέει «Βγάλ’το!». Μετά χαράς λοιπόν, γδύθηκα εντελώς, και πήγα προς το μέρος της… Χεχε!

Έβγαλε τα τακούνια της και πήγε να ξαπλώσει στην κλίνη, αλλά την σήκωσα στα γόνατα ώστε να δύναμαι να θωπεύω άνετα τους γλουτούς της και να χαϊδεύω την πλάτη της ενώ ταυτοχρόνως πιπίλιζα τις υπέροχες θηλές της. Εκείνη με αγκάλιαζε Έρωτας και μου χάϊδευε το κεφάλι, τόσο το πάνω, όσο και το κάτω… Γλώσσα

Σε δευτερόλεπτα, το πέος μου είχε μετατραπεί σε καυλό. Ναι! Πήρε το προφυλακτικό, μου το φόρεσε με σωστό τρόπο, και προσπάθησε να ξεκινήσει την πεολειχία. Δεν την άφησα. Ήθελα να μπω μέσα της… Κεφάλι σε τοίχο!

Την ξάπλωσα ανάσκελα, την φίλησα στο μάγουλο και προσπάθησα και για το στόμα, αλλά δυστυχώς δεν επέτρεπε. Συνέχισα πιπιλίζοντας και πάλι τις θηλές της, και κατέβαινα προς τα κάτω φιλώντας το θαυμαστό, καλλίγραμμο σώμα της. Καθώς την φιλούσα στην κοιλία, αφαίρεσα το εσώρουχό της. Αν δεν φοβόμουν τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα, θα έλειχα αμέτρως το καλοσχηματισμένο αιδοίο της. Αντί αυτού, περιορίσθηκα σε φιλιά στην γύρω περιοχή και έσω των μηρών της… Εμμμμ

Η πρώτη (και μόνη!) στάση που έλαβε χώρα ήταν η «ιεραποστολική». Είσοδος χωρίς κρέμα και με λίγο πόνο στο σφιχτό αιδοίο της. Με απαλές κινήσεις και φιλιά στον λαιμό και γλείψιμο στους λοβούς των αυτιών, άνοιξαν καλύτερα οι πύλες του παραδείσου… Σπασίκλας

Πλέον μπορούσα να ξεκινήσω άνετα τις πυελικές ώσεις μου. Την είχα αγκαλιάσει σφιχτά και με τα δύο χέρια, με το ένα όμως χούφτωνα την απαλή και σφριγηλή κωλάρα της. Το σώμα της μύριζε υπέροχα…
Συνέχισα μπαίνοντας βαθιά μέσα της, μέχρι που ήλθε το τέλος Γερο-μύστης βαθιά μέσα στον κόλπο της. Καθώς έχυνα, με φιλούσε στο λαιμό. Έρωτας

Έμεινα μέσα της μέχρι να στραγγίξω καλά. Τραβήχτηκα προσεκτικά πριν αρχίσει να πέφτει η στύση μου. Την ευχαρίστησα και της έδωσα ένα φιλί στο μάγουλο, καθ’ ότι δυστυχώς δεν επιτρέπει φιλιά στο στόμα. Εμμμμ

Δεν θυμάμαι πόσην ώρα έμεινα μέσα στο δωμάτιο, αλλά για μένα δεν έχει και τόση σημασία. Έφυγα ικανοποιημένος από την γνωριμία-εμπειρία μου μαζί της, και αυτό είναι που μετράει. Ως είδος υπηρεσίας, θα την κατέτασσα πολύ κοντά στο «GFE» (Girlfriend Experience). Συγκεκριμένα, αν έδινε και φιλιά στο στόμα, θα ήταν ακριβώς αυτό. Όπως έχω ξαναπεί όμως, μέχρι και οι πόρνες τηρούν κάποιες βασικές αρχές στην σαρκική επαφή, κάτι που τις τιμά ιδιαιτέρως, και το σέβομαι απολύτως.

Ευχαρίστως θα συνευρισκόμουν και πάλι μαζί της. Τόσο όμορφες γυναίκες σπανίζουν, και ιδίως αν σε καλοδέχονται στους κόλπους τους ( έστω και αν είναι -δυστυχώς- μόνο επί πληρωμή...! Εμμμμ ).

Η υπηρεσία της υποδοχής δεν μας ενόχλησε.

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 VAGGELIS VARVATOS, professorx, Gingos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού