Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442530
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκεψη στο παρον ιδρυμα για πρωτη φορα.Στην υποδοχη ξανθια σεριφησα που μου παρουσιασε πεντε εξι κοπελες.Αλικη,Στεφανια,Ειρηνη,Μινα και για τις υπολοιπες δεν θυμαμαι ονοματα.Τα προγραμματα 60 το μισαωρο,70 τα 45 λεπτα ,80 η ωρα και 100 μιση ωρα δυο κοπελες.Διαλεξα τη Μινα γιατι κατι μου εκανε(δυστυχως).Με οδηγησε η σεριφισα στο δωματιο.Εκει τη ρωτησα αν κανει η κοπελα ελευθερο και μου απαντησε καταφατικα.Πηρα το προγραμμα των 70 ευρω.Εκανα το μπανιο μου και ηλθε η ΜΙνα στο δωματιο.Η Μινα ειναι μια κοντουλα λιγο μπαμπατσικη με ωραιο προσωπο.Παω να τη φιλησω και γυρισε τα χειλη της.Δεν δεχεται γλωσσοφιλα.Τελος παντων λεω.Ξαπλωνω και αρχισε το μασαζ,περιπου κανα εικοσαλεπτο.Ουτε φοβερο ουτε ασχημο.Βεβαια το μασαζ δεν ειναι και κατι που με ενδιαφερει αλλα το δευτερο αγωνιστικο μερος.Εκει λοιπον ξεκινα η Μινα φερνοντας τα βυζια της στη μουρη μου.Ασχοληθηκα με αυτα λιγη ωρα ενω εκεινη ξεκινησε να μου τον παιζει.Και χωρις καμμια παιρετερω διαδικασια ανοιγει το προφυλακτικο και παει να μου το περασει.Επ λεω δεν εχει ελευθερο στοματικο.Και μου απαντα οτι αυτη δεν κανει.Μα λεω αλλα μου ειπαν και μου απαντα οτι δεν το ειπε αυτη και αυτη τελος παντων δεν κανει ποτε.Βλεποντας οτι δεν βγαζω ακρη ειπα να συνεχισει.Ξεκινα μια πιπα χωρις να ασχοληθει με @@@@ η κατι αλλο.Κατοπιν μου λεει να της το βαλω.Την εβαλα στο μασαζοκρεβατο και την πηρα για λιγο ιεραποστολικα.Ειχα ομως χαλασθει απο την ολη φαση και την εβαλα να μου παρει παλι πιπα οπου και τελειωσα.Στο προφυλακτικο εννοειται.Σηκωθηκα εκανα μπανιο και φευγοντας εκανα τα παραπονα μου στη σεριφησα για τα περι ελευθερου στοματικου.Αυτη αρχισε να μου λεει οτι δεν ρωτηθηκε και κατι παλαβα.Βλεποντας οτι δεν βγαζω ακρη εφυγα,απογοητευμενος απο τη συγκεκριμενη συναντηση.Νομιζω οτι σημερα τα χρηματα βγαινουν πολυ δυσκολα και δεν επιτρεπεται καποιοι να τα ζητουν για υπηρεσιες μετριου βεληνεκους.
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μίνα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.674
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin, tallman και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2017
Την ωρα που σου εκανε την κινεζα στην πιπα επρεπε να την στειλεις και τα λεφτα πισω εστο και με μανουρα.....το εκανα και τα λεφτα πηρα και μαυρο εφαγαν.....με τις καριολες
23 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ισως εχεις δικιο .Αλλα γραφω τη κριτικη για να προστατευσω τους επομενους.
23 Νοεμβρίου, 2017
Καλή η κριτική σου και ενημερωτική για όλους που ασχολούνται με το σύστημα αυτό. Αυτός είναι ο σκοπός,και για τα θετικά και για τα αρνητικά. Πολλές φορές οι "πόρτες" κάνουν πως δεν καταλαβαίνουν τα παράπονα και το ρίχνουν ότι δεν κατάλαβες καλά!
24 Νοεμβρίου, 2017
Προστατεύεις κόσμο έτσι παίκτη μου. Να είσαι σίγουρος ότι όποιος διαβάσει τη κριτική σου θα πάει αποφασισμένος να ζητήσει να τηρηθεί ο,τι συμφωνηθεί από την αρχή, αλλιώς τον πούλο. Έχω τύχει σε αντίστοιχη περίπτωση παλιότερα, αντέδρασα και μου έστειλαν άλλη κοπέλα με την οποία συνέχισα έτσι όπως είχε συμφωνηθεί με την πρώτη. Αλλά βέβαια στο μεταξύ είχα χαλαστεί.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4