Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΧαμόγελοΕίχα ξαναδεί αυτή την υπέροχη ξανθιά, αλλά ξαναπέρασα χθές για να την δοκιμάσω πρώτος, ώστε να έχει πιο σφιχτό μουνάκι πριν τη ξεσκίσετε εσείς οι συναγωνιστές....Ναι!
Είναι μια 20αρα κούκλα λεπτή με μακρύ ίσιο φυσικό ξανθό μαλί μέχρι τη μέση, μοιάζει με Σουηδέζα μαθήτρια, λευκή σάρκα. 15 Ευρώ και συνεχόμενα δωμάτια, δεν τη πρόλαβα πρώτος αλλά ήμουν στην αρχή, δουλεύει 5 με 11, κάθε μέρα μου είπε. Μπήκε στο δωμάτιο και κάθισε γονατιστή πλάι μου, αφαίρεσε τελείως το σουτιέν και φάνηκαν τα πιο υπέροχα μεγάλα στήθη που έχω δεί ποτέ , γαμώ τα βυζιά, στητά με τεράστιες θηλές, κάτι σαν τεράστια αχλάδια ! Η κοπέλα δεν μίλαγε και το μόνο που έκανε ήταν να παίζει για λίγο τον πούτσο ενώ της χάιδευα τα βυζιά....
Πέρασμα προφυλακτικού και της ζητάω 69, λέει αμε και καβαλάει πάνω μου, πίπα χωρίς δόντι απλά καλή, και εγω της έγλειφα το καθαρό μουνάκι, που δεν είχε ίχνη τζελ.
Στα 3 λεπτά μου λεει εντάξει, λεω ναι και με ρώτησε πως θέλω, οπότε της είπα πισωκολητό Κατσικογάμης και την πήρα για λίγο έτσι, το μουνάκι της είχε καλή αίσθηση, ήμουν υπερκαυλωμένος όμως με την ομορφιά της και το τελείωμα ήρθε γρήγορα, συνολικά μέτρησα 7 λεπτά, το μόνο αρνητικό είναι οτι δεν βγάζει καμία φωνή ούτε μιλάει, βέβαια τέτοιο όμορφο μουνάκι δεν έχει ανάγκη να πει τίποτα... Θα ξαναπάω μαζί της γιατί θέλω να την ρωτήσω αμα κάνει Ισπανική, και να δοκιμάσω να την κρατήσω πιο πολύ στο δωμάτιο. Έρωτας Οσοι ψάχνονται για προκαταρκτικά δεν τη προτείνω, την προτείνω όμως για αυτούς που θέλουν κάτι ωραίο που να μοιάζει με μικρή κοπέλα τσόντας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντορίνα
Υπηρεσίες
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mitsmitsa, panos nikas, black panther και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2017
ωραία περιγραφήΓλώσσα μακαρι να μας ερθουν και εδω τετοια κομματια στην θεσσαλονικη,μας μπαζαρουν συνεχεια!Money Mouth
M
manoysos78
17 Νοεμβρίου, 2017
Κατατοπιστικη κριτικη. Η Ντορινα ειναι σουπερ! Τετοια βυζια δεν υπαρχουν λεμε!! ΠΕΤΡΑ!!
17 Νοεμβρίου, 2017
Αν έφτιαχνε λίγο από υπηρεσίες αυτή με την ομορφιά Έρωτας Έρωτας που έχει θα τα έκλεινε όλα τριγύρω πάντως κι έτσι βγάζει γούστα
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και συ προμότορας, εκτός αν εννοείς ότι είναι σούπερ κομοδίνο... Καπέλο
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το εύχομαι σύντροφε, αλοιώς ελα Αθήνα, εδω είναι παράδεισος !
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαίρομαι που σου άρεσε συναγωνιστή, προσπαθώ να είμαι πάντα αντικειμενικός χωρίς να λεω πολλά...στην ουσία ! πάντως ναι πολύ όμορφη, ερωτεύσιμη απο τα βυζιά και μόνο !!
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν εννοείς εμφάνιση είναι σούπερ, γιατί από συμμετοχή κομοδινο
19 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παιδιά δίκιο έχετε, η κοπέλα δεν κάνει τίποτα, είναι σα να γαμάς άγαλμα, αυτό λεω και εγω, δεν με άφησε να την απολαύσω, στο 69 σε 3 λεπτά σταμάτησε, κάνει μόνο αν θες να γαμήσεις ομορφιά. Τώρα για γλωσσόφιλα αγκαλιές κλπ. πηγαίνω σε καμιά μιλφ Ρωσίδα...Γλώσσα
25 Ιανουαρίου, 2018
Όντως είναι κομοδίνο, αλλά είναι ΤΟΣΟ όμορφη και τα βυζιά της τα καλύτερα σε μέγεθος και αφή που έχω πιάσει! Υπεροχο ξανθό μαλλί, ίχνος κυτταριτιδας και υπέροχο βυζι-προσωπάκι! Δε σκόπευα να γαμησω σε εκείνη την τσάρκα αλλά έπαθα κοκομπλόκο!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9