Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον πάμε και στη δική μου εμπειρία!
Πέρνοντας μια τσαρκα στο μετάξι ειπα να μπώ σε αυτο για τους εξης λογους, παλαιότερα έχω περάσει πολυ καλα εκεί μέσα παράλληλα πολυ ευκολο παρκινγκ και σχεδον ποτέ αναμονή!
Αυτη τη φορα μπήκα, ειδα το κορίτσι, οπου δεν το λες κακό, ωραίο κορμί μέτριο φυσικο ζυζάκι αλλα απο φάτσα υστερει λίγο... αλλα βλέπεται!
Δίνω το μπιλέτο μπαίνω μέσα και φρεσκαρίζομαι!
Πρέπει να περίμενα σαν τον μαλάκα κανα 10λεπτο να ερθει χωρίς να εχω δει να υπάρχει αλλος μέσα.. αφου αρχισα να σπάζομαι μιλάω στον τσάτσο και του λέω αμα ειναι να αργήσει κι αλλο να την κανω (είχα μια δουλεια μετα)! ΜΟυ είπε σορρυ και οτι θα έρθει σε ενα λεπτό! Του είπα οτι με τόση αναμονή καλό θα ήταν να αξίζει! ΜΟυ έκλεισε το ματι και είπε να μην αγχώνομαι οτι θα πει μια καλή κουβέντα παραπάνω!
Μπαίνει οντως μετα απο 1 λεπτο ζητώντας συγνωμη διότι είχε ενα σοβαρό τηλεφώνημα... Τέσπα... Με ρωτάει τι θελώ και της απαντω οτι απλά θέλω να χαλαρώσω... με απλωνει χαλαρά πάνω στο κρεβάτι και αρχίζει κάτι χάδια και φιλιά άλλο πραγμα! Με το που το βάζει στο στόμα της με αργοοοοο ρυθμό, πολυ υγρο και τα χάδια να μην σταματάνε εκει επαθα πλάκα! απο τις καλυτερες πιπες εβερ!!! Μετά συνέχισε με ωραίο πάλι αργό ρυθμό ενα cowgirl ride και το τελείωμα με ενα ομορφο ισπανικο! στα του αγώνα δεν ηταν κάτι φοβερο αλλα ουτε θεατρίνα και βαρεμάρα! Δεν ξερω αμα την ξαναπροτιμούσα αλλα άκυρο δεν θα την εριχνα παντως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Μέλος
Εγγραφή:
7 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
117
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , numpas, FAT BASTARD και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού