Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είμαστε με τον κολλητό μου στην Τροφωνίου στο διπλανό συνεργείο με τα μπουρδέλα.
Μετά από τρεις ώρες ο μάστορας μαλακίζεται το αμάξι δεν φτιάχνεται η ώρα περνάει ο δικός μου τσακώνεται και εγώ την έχω αράξει στο πεζοδρόμιο και λιάζομαι.
Ώρα 5 περνάει η Μπέτυ και πάει προς Λιοσίων από την αντίθετη κατεύθυνση έρχεται ένας ξανθός δεινόσαυρος,ούτε να γαμήσουμε δεν έχει σκέφτομαι.
Αράζω και πάλι στην καρέκλα στο πεζοδρόμιο και ξαφνικά βγαίνει απ'το πλαϊνό στενό ένα ωραίο ξανθό μωρό με μαύρο κολλάν.
Της βγάζω ακτινογραφία και προσπαθώ με τον ήλιο να καταλάβω τι φοράει από μέσα γιατί τα κωλομάγούλα της πάνε κι έρχονται.
Τη βλέπω που μπαίνει στο ισόγειο στο 11 ωπ να'μαστε λέω.
Αρχίζω και σεληνιάζομαι μετράω λεπτά δεν κρατιέμαι σηκώνομαι και μπαίνω στο μαγαζί.
Μου βγαίνει μια φαφούτα και πριν αρχίσει να μιλάει τη ρωτάω που είναι το ξανθό;
Βγαίνει η Νίνα (έτσι τη λέγανε τελικά) φτιάχνοντας τα μαλλιά της με τα βυζάκια της έξω και από κάτω το κολάν.
Φτιάχνομαι κι έρχομαι μου λέει,τι να το κάνω το φτιάξιμο μουγκρίζω έλα όπως είσαι!
Μπαίνω δωμάτιο,στο λεπτό μπαίνει το μωρό κατάξανθο γκομενάκι μου θύμησε κάτι ωραίες τουρίστριες φουντώνω τη χουφτώνω μέσα απ'το κολάν και βρίσκω κορδόνι.
Όρθιοι χαμουρευόμαστε την βάζω και γονατίζει κατεβάζω παντελόνι τον βγάζω τον παίζει μου βάζει προφυλακτικό και αρχίζει.
Καλή πίπα την ήθελα λίγο πιο βαθιά της βάζω πίεση και την πνίγω αλλά το πάει γενικά πιο χαλαρά οπότε δεν επιμένω.
Έτσι όπως είναι γονατισμένη και με τσιμπουκώνει έχω καρφωθεί στον καθρέφτη και στην κωλάρα της με το κολάν και το κορδόνι.
Δεν σταματάει δεν το κόβω να αντέχω για πολύ την σηκώνω απότομα και τη βάζω στα τέσσερα στο κρεββάτι.
Της κατεβάζω το κολάν,μου τον κουνάει ο στρίγκος στη θέση του τον κάνω λίγο στην άκρη και βλέπω τις δυο ροζ τρυπούλες.
"Κώλο δίνεις;" της ρίχνω,ναι αν θέλεις μου λέει,ποιος τυφλός δεν θέλει το φως του λέω μέσα μου!
Σκαρφαλώνω από πάνω της,της τον ακουμπάω ζορίζεται λίγο στην αρχή είναι στενή βογγάει ωραία,φοβερή θέα τα λευκά αφράτα κωλομάγουλά της στο πιάτο μου ανεβάζω ταχύτητα ξεκωλιάσματος,ζορίζεται ρίχνω 5-6 γερές πιστονιές και αδειάζω με ανακούφιση.
Κάθεται λιγάκι να συνέλθει,της λέω πως την είδα και πως μπήκα αμέσως,γελάει και μου λέει να πάω και νύχτα για παρτούζα με τη Γιάννα φουλ του κώλου δηλαδή!!!
Ντύνομαι βγαίνω έξω πάω πάλι στο συνεργείο ο δικός μου με κοιτάζει καλά καλά και μου λέει εδώ ο κόσμος χάνεται εσύ το νου σου στο μουνί.
Κατευθείαν φέρνω εικόνα το ροζ μουνί της μικρής σε παρτούζα με την άλλη "μάστορα κάνε δουλειά με την ησυχία σου έχουμε ώρα μέχρι ν'αλλάξει η βάρδια" του λέω και με κοιτάζει σα χάνος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Υπηρεσίες
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, Ημεδαπος , professorx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού