Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
2:30 πρωί Σαββάτου 11/11. "Μόνικα" από "Ρουμανία", "20" χρονών 10 μέρες στην Ελλάδα. Ντόμπρος τσάτσος, με γραβάτα λυμένη, μου λέει το ποίημα και αφού μου εξηγεί πως δεν μιλάει ελληνικά /αγγλικά η δεσποινίδα, μου λέει και για 69. Λογικά θα νόμιζε πως είμαι αυτοκτονικός.
Μπαίνει, γεια σου - γειά σου - όχι στα 4 λέει η κυρία!! :-( Γιατί; - no Greek - why not? - huh? - καλά, χέσ'το. Σκουπίζει τα βόλια του προηγούμενου από το σεντόνι και ανοίγει καπότα. Money Mouth
Πίπα γλυκιά, αργή, με λάστιχο πάντα, το οποίο και έβαλε στα 3“ λέγοντας μου ότι την έχω μικρή. Γαμήσου Ενώ δεν είχε βγάλει ούτε σουτιέν... Έπαρση σημαίας με πίπα, ιεραποστολικό και λήξη στα 8'. Απύθμενη + τζελ, πεσμένο κωλαράκι όταν είναι όρθια αλλά όχι τραγικό. Ωραίο βυζί, φυσικό νομίζω 2,5. Κατά την πίπα ζήτησα 69 να δω αντίδραση, και ορμάει ωπ πάνω μου αλλά σε μάπα πόζα. Φαρδιά ακόμη και εξ όψεως. Για Μετάξι, όχι άσχημα γενικά, αν και σε αντίξοες συνθήκες. Ανταλλαγή συνολικά 10 λέξεων το πολύ. Κατά την πράξη, δεν ακουγόταν ΚΙΧ. Το αμίλητο νερό είχε πιει!
Στο φεύγα περνάει σκούτερ και φεύγοντας μου κάνει Έτσι!
Λογικά, αυτός μου την ξεχείλωσε. Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
298
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Jimmy Jim, FAT BASTARD και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2017
Στο φεύγα περνάει σκούτερ και φεύγοντας μου κάνει Έτσι!
Λογικά, αυτός μου την ξεχείλωσε. Γερο-μύστης
Έγραψες... ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
TG
The Godfather
11 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Merci! Τα δεδομένα το δείχνουν! Αν και για να χαλαρώσει τόσο, απαιτείται fisting ή να την είχε σαν υδρορροή της Πετζετάκις.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2