Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια και κέρδισα για άλλη μια φορά το F.F.B.B. (φτάσαμε τα 10!!! ) έπρεπε κάπως να κινηθούν τα ευρώ…
Η Έλενα δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή και δεν θα το κρύψω. Κάτι τα ρεπό, κάτι οι διαφορετικές ώρες , με άλλες κοπέλες, ήρθε κι έδεσε να κανονίσω εύκολα και όμορφα τη συνάντηση στο Bill.
Πάντα πηγαίνω λίγο νωρίτερα να ετοιμαστώ και να είμαι όπως πρέπει. Ειδοποιώ το γραφείο για το Νο του δωματίου και σε λίγα λεπτά ακούω το διακριτικό χτύπημα της πόρτας. Ανοίγω και βλέπω μια γυναίκα με ένα μαύρο εφαρμοστό φόρεμα, να αφήνει τις πλούσιες καμπύλες της να διαγράφονται και να σκέφτεσαι διάφορα!!!! Πρόσωπο αρκετά έντονα βαμμένο (κάτι που δεν με ενθουσιάζει) και μαύρο ίσιο μαλλί νομίζω καρέ το λένε, μέχρι τους ώμους. Ανταλλάσουμε φιλάκια και σπάει ο πάγος αμέσως. Την βοηθάω στο ξεκούμπωμα του φορέματος, το βγάζει και μένει όπως η Εύα στον παράδεισο (πριν το μήλο)
Δεν είναι μοντέλο και το ξέρει. Δεν είναι πιπίνι κι αυτό το ξέρει. Δεν πρόκειται να τη δεις στο δρόμο και να γυρίσεις το κεφάλι (εκτός κι αν φοράει κάτι το εξεζητημένο) Με λίγα λόγια είναι η γειτόνισσα που είδες στο μάρκετ και θες να τη κουτουπώσεις. Έχει μεγάλο και φυσικό στήθος με ρόγες που ανταποκρίνονται άμεσα (κάτι που της αρέσει, είναι και το πιπίλισμα των θηλών) Σίγουρα έχει κάποια κιλά παραπάνω, αλλά είναι όμορφα κατανεμημένα και θα έλεγα πως της πάνε. Της είπα δε, πως δεν έχει καθόλου φωτογένεια, μιας και στη πραγματικότητα είναι πολύ πιο όμορφη σε σχέση με τις φωτο και τα video.
Είχα λίγο τρακ στην αρχή και ξεκίνησε να με φιλάει παντού και να κάνει τρελό παιχνίδι με τη γλώσσα, σε όλο το κορμί. Φτάνει το μικρό Miki και ξεκινάει ένα στοματικό πολύ αισθησιακό, υγρό και βασανιστικά αργό. Με το ζόρι κρατήθηκα και τη σταματάω για να ανταποδώσω κι εγώ με τη σειρά μου.
Αρχίζω απ το στήθος και τις ρόγες, που την τρελαίνει αυτό και κατηφορίζω περνώντας με τη γλώσσα απ όλο το κορμί. Φτάνω στο μουνάκι της και παίζω με τη γλώσσα μόνο και νοιώθω μια υγρασία χαμηλά και την Έλενα να αναστενάζει βαριά και να έχει σπασμούς. Αυτό κράτησε αρκετά λεπτά, ώσπου με φωνάζει κάπως δυνατά, πως χύνει!!!! Σταμάτησα, μου πέρασε σκουφάκι και ξεκινήσαμε με κλασσική στάση ώσπου μετά από λίγο έχυσα μέσα της, με πολύ ένταση.
Διάλλειμα με ντουζάκι κι απ τους δυο μας (χωριστά) και λίγη κουβεντούλα, μέχρι να αρχίσει ο 2ος γύρος. Δεν αργήσαμε και ανέλαβε αμέσως δράση με το γνωστό και άπαιχτο στοματικό. Στη συνέχεια ανεβαίνει πάνω μου και αφού μπαίνω μέσα της, αρχίζει κάτι τρελά κουνήματα (όπως η Rachel Starr ένα πράγμα) που αν δεν είσαι έμπειρος, σε τελειώνει αμέσως. Τη γυρίζω στα 4 (πρέπει να είναι η αγαπημένη της) και με γρήγορες πιστονιές και μπάτσες στα κωλομέρια, έρχεται και η 2η εκτόνωση και για τους δυο μας.
Είχε περάσει και η ώρα, (δυστυχώς η 1 ώρα είναι λίγη) και έπρεπε να ετοιμαστούμε για αναχώρηση. Εγώ έμεινα λίγο πίσω, να πάρω τα ίσια μου, γιατί με ξεπάτωσε η κυρία. Χαιρετηθήκαμε με ένα γλωσσόφιλο και έφυγε για άλλα κόλπα προφανώς.
Συνοψίζοντας, η Έλενα δεν είναι για όλους. Είναι για συνειδητοποιημένα άτομα, που ξέρουν τι θέλουν. Δεν θα σου πει όχι σε κάτι (σε λογικά πλαίσια πάντα) είναι εξπέρ στο στοματικό, αλλά και στο κυρίως πιάτο, αλλά δεν είναι αυτό που λέμε θεά. Θα κάνει τα πάντα να σε ευχαριστήσει, αρκεί να είσαι κι συ σωστός απέναντί της.
Στο ερώτημα αν θα την ξανάβλεπα, η απάντηση είναι ίσως, γιατί δεν βλέπω 2η φορά μια κοπέλα, εκτός από μεμονωμένες περιπτώσεις.
Σ’ ευχαριστώ κορίτσι μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, rodriguez65, topscorer και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2017
Σε ευχαριστω πολυ γιαβρι μου για την κριτικη Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1