Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημεριανη επισκεψη στο Κολωνου-45 δεξια, στην Κατερινα, για ακομα μια cult εμπειρια Προσκύνημα Η Κατερινα είναι μια gilf, με αρκετη κυταριτιδα στα χοντρα μπούτια της, μεσαιο στηθος, και μεγαλη αφρατη κωλαρα! Στο προσωπο, για την ηλικια της είναι αρκετα καυλιαρα, και στα νειατα της πρεπει να ηταν πολύ σεξουλιαρα. Αρχισε να με φιλαει στο λαιμο αρκετα αισθησιακα, στο στηθος, στην κοιλια, και στη συνεχεια αρχισε 1 αρκετα καλο καραμελωμα στις μπαλες. Μετα το καραμελωμα, το οποιο το εκανε με αρκετη ευλαβεια, αρχισε να μου γλυφει τον κορμο του πεους από το πλάι, λες και εγλυφε παγωτο, και μετα αρχισε να παιζει το κεφαλακι με τη γλωσσα της. Της πιεσα το κεφαλι για deepthroat, αλλα δεν φανηκε να το καταφερνει.
Κατά τη διαρκεια του τσιμπουκιού, μου ειχε φερει την κωλαρα της διπλα μου, την οποια και πασπατευα με επιμονη, όπως και τη ζουμερη μουναρα της. Δεν εκανε καν νυξη για γαμησι, και φανηκε ότι προτιμουσε να με τελιωσει με πιπα. Δεν με χαλασα, αφου όπως προ-ειπα, από τη μεση και κατω είναι αρκετα γεματη. Όταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει, της αρπαξα το κεφαλι και αρχισα να το ανεβοκατεβάζω με μανια πανω στον πουτσο μου, ενώ όταν εχυσα, της το πιεσα με δυναμη και το κρατησα ακινητο ωσπου να αδειασω - όλα αυτά, χωρις να φερει την παραμικρη αντιρηση ή να δυσφορησει στο ελαχιστο !!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Εντυπωση μου εκανε ότι ενώ εχυσα, συνεχισε να μου γλυφει την πουτσα και να την ρουφαει, τουλάχιστον για 1,5 λεπτο Ναι!Ναι! Όχι πως δε μου αρεσε, αλλα πηγα να της πω 'ενταξει κυρα μου, τον στραγγιξες, δεν εχει μεινει ουτε στάλα, δεν θα βγαλει άλλο' ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Εν συντωνυμια, που ελεγε και ο Ζηκος στην ελληνικη ταινια 'Της κακομοιρας', προκειται για μια gilf με πολύ καλο και υπομονετικο τσιμπουκι, που δεν επιδιωκει το γαμησι, με καλο καραμελωμα και προκαταρκτικα, αλλα σιγουρα είναι για cult γουστα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
- η υπηρεσια χτυπησε στο 10-λεπτο, λιγο πριν χυσω, αλλα η γηρασμενη κορασιδα συνεχισε ανεπηρεαστη το τσιμπουκικό της έργο Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού