Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειναι απο εκεινες τις συναντησεις που φευγεις χορτατος και ικανοποιημενος στο φουλ.
Η κοπελα εχει ενα υπεροχο προσωπο,σαγηνευτικο βλεμα,φυσικες βυζαρες στητες,καταπληκτικες,πιασιματα παντου και το μονο αρνητικο που δε με χαλασε εμενα η κοιλια της που διπλωνει αλλα δεν τη λες χοντρη.
Τα λεφτα δε τα ζητησε,αλλα τα αφησα εγω πριν αποχωρησω.
Μετα το ντουζ,ειχαμε εναρξη του αγωνα,με πολλα,ατελειωτα γλωσσοφιλα,να εχει πεσει μεσα στην αγκαλια μου.Γλειψιμο σε ολο το κορμι και η πιπα φανταστικη,με πολυ σαλιο,φτυσιματα,deep,facefuck,η κοπελα δεν σταματουσε με τιποτα.Περιποιηθηκα και εγω το μουνακι της,πεντακαθαρο,που υγραινεται και χυνει πολυ ευκολα.
Στο σεξ παιχτηκαν δυο γυροι,με ολες τις πιθανες στασεις,χωρις να δυσανασχετει πουθενα και να γαμιεται χωρις αυριο καθως τουλαχιστον μ'εμενα εδειξε να γουσταρει τρελο κοπανισμα.
Την πρωτη φορα τελειωσα στο προσωπο της που τα πηρε αδιαμαρτυρητα και χωρις να τρεξει κατευθειαν στο μπανιο και να με ζητησει τιποτα extra στο τελος.Δεν ξερω αν μπερδευτηκε αλλα δεν με ζητησε και τη δευτερη στις βυζαρες της.
Η επικοινωνια καλουτσικη,λιγα αγγλικα εγω,λιγα αγγλικα αυτη,συννενοηση βγηκε.
Ηταν μια συναντηση που με αφησε κατι παραπανω απο ικανοποιημενο με την Εva να ειναι ενας υπεροχος συνδιασμος gfe με pse,να τιμαει το καθε € που παιρνει και να θελει να σε ικανοποιησει στο επακρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ILIAS1339, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού