Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δυσκολευτηκα να παρκάρω εκεινο το βράδυ και τσουπ μπήκα γρηγορα γρηγορα .....
Πατρίτσια,είχε ερθει για μια βδομάδα,ξανθιά σχετικά αδυνατη με ωραίο κορμι και μικρο 2-2,5 βυζάκι,Ωραια καστανοπράσινα μικρά ματάκια και γενικα αξιοπροσεκτη παρουσία....ωραιο δερμα καθαρό μωρο ..τσεχα αν θυμάμαι καλά....Ενω δεν ειναι του γουστου μου μικροκαμωμένες και ενω δεν ηταν τόσο χαμογελαστη εξω,κατι μου έλεγε να μπώ....Μπήκα,την μικρή θα μπορουσα μεχρι και να την ερωτευτώ.....Μου εκανε ενα τρομερό τσιμπούκι,με γλειψιματα φτυσίματα ,την γύρισα σε 69 και έγινε ο χαμός......(ενω έχω φαει μεγάλες ήττες στο συγκεκριμένο μαγαζί όπως της Κατερίνας και της Ίνας στο διπλανο μαγαζί.....και με τις οποίες δεν πρόκειται να ξαναπάω,εχω περάσει και αρκετα καλά και ισως με τις καλύτερες εμεπιρίες μου σε στουντιο.... ) Εν συνεχεια γυρισμα σε 69 και περιποίηση απο την πλευρά μου ,αλλάξαμε 3-4 στασεις ,πανω πλαγια πισω και μπροστα.....και γενικά πέρασα εξαιρετικά......
παρόλο που ειχε γενικως κινηση εκεινο το βράδυ και είχε και κινηση η περιοχη λόγω σαββατόβραδου η κοπέλα δεν κοίταξε καθόλου το ωρολόι της....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
kassler
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
3.544
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Barkley34, nik1410, alladalla και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού