Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51990
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η ημερομηνία ενδεικτική.Πήγα ορμώμενος από τις κριτικές που είχα διαβάσει για την Μαρία από τον Zero...καυλωμένος και υπερήφανος ότι τώρα θα βρω και εγώ το στανταράκι μου. Παρουσιάσθηκαν διάφορες κοπέλες, η Μυρτώ,η Γιασμίν ( τι ήθελα και την προσπέρασα...) και μια Μαρία με όμορφα μάτια, λέω εδώ είσαι... Ξεκινάει μασάζ του κώλου περισσότερο χάϊδεμα, ...εν τω μεταξύ ο σωματότυπός της καμία σχέση με τις φωτογραφίες και τις περιγραφές , η κοπέλα ήταν 45 κιλά σαν πτηνό. Την ρωτάω από που είναι και μου λέει από Τσεχία!!!...δηλαδή λέω από μέσα μου Αλβανία μεριά, καθότι η Αλβανία σ' αυτούς τους χώρους έχει μετατοπισθεί προς Βορρά...εκεί κατάλαβα ότι έπεσα θύμα απάτης από το μαγαζί μιας και στην διαδικτυακή ενημέρωση δεν υπάρχει Μαρία από Τσεχία και σίγουρα δεν υπάρχει τέτοια στέκα στις φωτο τις Μαρίας... αντικατέστησαν την Μαρία από την Πολωνία με μια Μαρία άσχετη για να γεμίζουν την απώλεια της στιγμής..ε, μην σας τα πολυλογώ, πίπα με σκούφο, διεκπεραιωτική και πουθενά κρέας για να πιάσεις, κοινώς έφαγα φόλα. Στον τίτλο βάζω Μαρία η Τσέχα για να διαφοροποιηθεί από την αληθινή Μαρία για να μην χαλάσω την εικόνα της και με αυτά και μεάυτά δεν πρόκειται να ξαναπλησιάσω κανένα μαγαζί του ομίλου Μπακνανά-Καλλιρόης-Κατεχάκη
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία η Τσέχα
Μέγας
Εγγραφή:
18 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
156
Πόντοι:
4.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 greatcumloader

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2017
φιλε αυτη η Μαρια που πηρες δεν εχει σχεση με την Πολωνη μελαχρινη Μαρια που πηρα εγω και εβαλα κριτικη δυστυχως...
18 Οκτωβρίου, 2017
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο,
επεσες θύμα του μαρκετινγκ των προμοτοράκων και των ορμόνων σου!!!!
T
TheGreat
24 Οκτωβρίου, 2017
Κι εσυ ρε μεγαλε δεν ζητησες να τη δεις πρωτα πριν περασεις?Η εστω να ζητησεις το λογο που αλλη περιμενες κ αλλη ηρθε?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3