Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αλίνα είναι ολοκαίνουρια κοπέλα στην δουλειά και στην χώρα μας.Πρόκειται για μιλφ,Ρωσόφωνη,κοντή,με μαλλιά ξανθά κάτω απο τους ώμους,ανοιχτούς οφθαλμούς,σώμα με όμορφα πιασιματάκια και φαρδιά περιφέρεια. Στο πρόσωπο ομοιάζει με την έταιρη Αλίνα του Φωκαίας 24 αν και αυτή είναι πιο γεματούλα.Μόλις την είδα μου έκανε κλικ και αποφάσισα να την δοκιμάσω.Στο σαλονάρισμα της είναι κάπως τρακαρισμένη αλλά είναι απόλυτα ευγενική και έχει όμορφο χαμόγελο.
Η κοπέλα πέρασε στο δωμάτιο.Ελληνικά δεν γνωρίζει αλλά ούτε και Αγγλικά.Μου είπε ότι μιλάει Ρούσκι. Απο την πρώτη στιγμή υπήρξε ιδιαίτερη χημεία ανάμεσα μας και για αυτό πέρασα άλλωστε και στο δωμάτιο. Τελικά επαληθεύτηκα. Την αγκάλιασα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε θερμά.Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και τα παιχνίδια συνεχίστηκαν για λίγο ακόμα.
Κατόπιν γύρισα την κοπέλα σε στάση 69 και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της ενώ η κοπέλα έπαιζε τον πούτσο μου.Από τις συσπάσεις του κόλπου της κατάλαβα ότι η κοπέλα το ευχαριστιόταν.
Στην συνέχεια η κοπέλα φόρεσε το προφυλακτικο.Παρέκαμψα εντελώς το τσιμπούκι λόγω του αυστηρού χρόνου που κρατείται εσφαλμένα κατά την γνώμη μου και επειδή με προφυλακτικό δεν θα είχε κάποια ιδιαίτερη αίσθηση.
Πρώτη στάση πήρα την Αλίνα απο πάνω μου όπου και την γαμούσα χωρίς η κοπέλα να κλέβει. Η κοπέλα συμμετείχε στο σεξ,το απολάμβανε και ανταλλάσαμε φιλιά. Έγλυψα και τα βυζάκια της ενώ την κάρφωνα βάθια.
Δεύτερη στάση η ιεραποστολική όπου και εκεί η κοπέλα ήταν αρκετά σωστή,με πολλά φιλιά και αγκαλιές,γλυψιματάκια.Είχαμε αγκαλιαστεί σφιχτά και η κοπέλα το απολάμβανε αρκετά. Σε κάποια στιγμή ήρθε και η πρώτη ειδοποίηση,φωνάζοντας την κοπέλα η υπηρεσία.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και τελείωσα στο σώμα της κοπέλας επισφραγίζοντας μία ακόμα επιτυχημένη συνεύρεση με μία αρκετά συμπαθητική κοπέλα.
Εν κατακλείδι η κοπέλα είναι πάρα πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο και αν υπάρξει και η ανάλογη χημεία και της φερθείτε ευγενικά θα ανταποδώσει στο maximum.Στο θέμα του χρόνου θα πρέπει να φροντίσουν τα 3 μαγαζιά του 45 να είναι πιο ελαστικά.
PS: Η συνεύρεση πραγματοποιήθηκε στο μαγαζί που βρίσκεται στην αριστερή εξώπορτα, δεξιά του διαδρόμου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού