Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653108
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα από το ίδρυμα μίας και βρισκόμουν στη περιοχή και βρήκα να παρκάρω σχετικά εύκολα...Με υποδέχτηκε η υπηρεσία με καλωσόρισε και αφού με κέρασε ένα ποτό μου παρουσίασε τις κοπέλες.Ρόστερ πλούσιο με αρκετές και πολλές όμορφες παρουσίες,προσεγμένες με το μακιγιάζ τους και τα όμορφα σέξυ εσώρουχα τους!
Στην παρουσίαση είχαμε και εκπλήξεις όπως το να παρελάσουν δύο νέα κορίτσια που δεν έχω δει ξανά!Η Κέιτυ και η Αλίνα...Επιλογή της Αλίνας και πέρασμα στο δωμάτιο για το μισάωρο πρόγραμμα!Αφού με συνόδεψε μέχρι το δωμάτιο μιλήσαμε λίγο δίνοντας έναρξη στη γνωριμία μας.Πολύ εντυπωσιακή κοπέλα,μελαχρινή με καλλίγραμμο-μοντελέ σώμα,έκφυλο πρόσωπο,κάποια μικρά τατουάζ και καλοσχηματισμένο κωλαράκι!Με άφησε να κάνω ένα ντουζ να φρεσκαριστώ και γύρισε στο δωμάτιο μετά από λίγα λεπτά...
Με πλησίασε της έδωσα ένα πεταχτό φιλί και αφαίρεσα την πετσέτα.Ξάπλωσα και ξεκινήσαμε το μασάζ.Ωραίες κινήσεις με τα χεράκια της,κάνει χαλαρωτικό μασάζ με αργές κινήσεις.Πολύ "ερεθιστικό" το θέαμα να είναι με τα σέξυ εσώρουχα της και να σου κάνει μασάζ κοιτώντας το καθρέφτη...Είχα "φτιαχτεί" αρκετά!Άρχισε από τα πόδια,τη μέση,τα χέρια,τον αυχένα και σιγά σιγά κατέβαινε προς τα κάτω ως που γύρισα απ'την άλλη πλευρά...!
Κάποια γλωσσόφιλα τα ρίξαμε εκεί ενώ σφιχτές αγκαλιές και τριψίματα ήταν η συνέχεια...!Της αφαίρεσα το σουτιέν και πιπίλισα τις ρώγες της.Ενώ εκείνη ανέλαβε εργασία με στοματικό!Πολύ καλό με άψογο ρυθμό και ωραίες κινήσεις της γλώσσας!Προσέφερε αρκετό καραμέλωμα και στην ευρύτερη περιοχή μουλιάζοντας τα @@@κια.Κάπου εκεί όπως ήταν γυρισμένη άρχισα να παίζω και εγώ με το "γατάκι' της παραμερίζοντας το λεπτό στριγκάκι που φορούσε!
Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ!
Δύο στάσεις σημάδεψαν την γνωριμία μου με την Αλίνα!Πρώτα στα τέσσερα όπου στήθηκε άψογα,άλλωστε το ανέφερα και πιο πάνω έχει πολύ ωραίο σώμα.Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου με άψογη συμμετοχή από μέρους της με αληθοφανείς αναστεναγμούς και φιλιά μας βρήκε το τέλος!
Καθίσαμε λίγο και μιλήσαμε σε ήρεμο και χαλαρό κλίμα χωρίς ίχνος βιασύνης από μέρους της,δείγμα πολύ καλό καθώς είναι νέα στη δουλειά.Με πολύ γλυκό τρόπο και χαμόγελο με συνόδεψε μέχρι την έξοδο όπου και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον!

Συμπερασματικά η Αλίνα έχει πολύ καλά δείγματα,είναι όμορφη,πρόθυμη και με αρκετή όρεξη να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της,τουλάχιστον αυτό έδειξε σε εμένα.Την προτείνω να την γνωρίσει κάποιος εφόσον του αρέσει,δεν θα φύγει δυσαρεστημένος...!Συνδυάζει καλό πακέτο εμφάνισης και προγράμματος....!

Αυτά για την Αλίνα,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2017
απο υπηρεσιες εμαθες τι άλλο κάνει??(cim cif anal???)
03 Οκτωβρίου, 2017
Όροφος, Βασίλη?
03 Οκτωβρίου, 2017
Για πρωκτικο δεν ρωτησα οπωα και για cim ή cif...στον 3ο οροφο θα την βρειτε...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3