Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Απογευματινή επίσκεψη στην περιοχή , κατέληξα στην Αντζελα στο Νο3 διότι απουσίαζε το στανταρακι που ήταν "και το χειρότερα" στην περιοχή.

Κοντούλα με καρέ μαλλί σφιχτό δέρμα και απαλό έχει φουλ πρόγραμμα για όποιον ενδιαφέρετε.

Ανέβηκα στο δωμάτιο το οποίο ήταν υπερβολικά ακατάστατο, με το σεντόνι εντελώς άστρωτο, σακουλάκια από καπότες γύρω από το κρεβάτι, και κανένα κυβικό νερό στο πάτωμα δίπλα από το νιπτηράκι.

Η κοπέλα δεν άργησε, και βγάζοντας τα διπλά σουτιέν εφανικε το πεσμένο της στήθος . Δηλώνει 20 χρονών, και θα πρέπει να είναι και μεγαλύτερη.

Της είπα για την ακαταστασία που επικρατούσε στο δωμάτιο και ότι έστρωσα εγώ το κρεβάτι, και ξάπλωσα .

Άρχισε μια πίπα που ο θεός να την κάνει υποτίθεται ότι κάνει ακαποτο , αλλά το στόμα τις το περνούσε από πάνω ούτε καν να νιώσεις την άκρη τον χειλιών τις , στα 1 λεπτό βάζει καπότα ξεκίνησε μια άτεχνη αεροπιπα , μετά πολλά ανεβαινη απάνω αλλά ούτε εκεί το είχε , μετά τα πολλά την γυρίζω από πίσω και αφού πήρα τον ρυθμό εγώ κάτι έγινε αλλά όχι σπουδαία πράματα . Κατά όλη την διάρκεια προσποιητό επιφωνήματα και κοροϊδία . Πήγα να τις βάλω δάκτυλο μπρος και πίσω και διαμαρτηρηθηκε εντόνως .

Ακάποτο είναι στο βασικό τις πρόγραμμα και κώλο στα έχτρα συν 10.00 .

Γενικά μια συνάντηση που δεν μένει στο μυαλό, γι άυτό ας υπάρχει εδώ να γλιτώσει κανείς άλλος , το σύστημα αν μου επέτρεπε στη βαθμολογία θα τις έβαζα -10 .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
manolis69
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.306
Πόντοι:
5.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού