Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπών σύντροφοι κλασικά βόλτα κ τελικά εκεί στην υπογειο με τον κούνιστο συζητήσιμο ευγενικό με άσπρα μαλλιά Τσάτσο.
Παρουσιάζει την Άννα αδύνατη ομορφη με πολλά τατουάζ τα οποία πολλά δεν ήταν αληθινά η οποία στο παρελθόν εχει δουλέψει κ στο κολονου 32γ υπόγειο αλλά κ για λίγο κ στο ιουλιανου71πριν κλείσει
Αναφέρει τα κλασικά αλλά κ κωλο λεω εντάξει μπαίνω δωμάτιο μπαίνει μετα απο λίγο δεν είπε για η πρωτη κουβέντα έλα να τελειώνουμε εχω κ αλλά δωμάτια ..την πάτησα λεω τσιμπουκι με προφύλαξη στα γρήγορα στο Μουνί κ ζητάω κωλο αρχησε το ποίημα ειναι μεγάλο λεω δεν ειναι πάλι τα δικά της λεω τα δικά μου κ πάλι απο την αρχή σε κάποια στιγμή λέει πάλι τελείωνε ρε εχω κ αλλο δωμάτιο ενώ τον έβαζε στο Μουνί της τελειωνο φεύγει με ενα ξερό γεια.βγαινω αφού ντηθω ήταν στη κουζίνα κι με τον Τσάτσο..ψυχή κανένας άλλος ούτε δωμάτιο που έλεγε ούτε τιποτα..
Του λεω του τςατςου ευγενικά δεν ήθελα να μαλώσω οτι στη ζωή απο ενα σημείο κ μετα επιλέγουμε τον παράνομο δρόμο η τον νόμιμο δεν υπάρχει κάτι ανάμεσα κ οτι εσείς διαλέξατε τον παράνομο την απατεωνιά επειδή δεν κρατήσετε το λόγο σας σχετικα για το πρωκτικο έλεγε εκεί κάτι δικαιολογίες καλα του λεω άντε γεια..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, tsitsibirdis και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Μου κάνει εντύπωση,μόλις χτες μπήκα,σε μένα δίνει πανεύκολα κώλο χωρίς καμία διαμαρτυρία,φαίνεται πως δουλεύει την πίσω τρύπα επιλεκτικά...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1