Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαρια Μολδαβη,νεαρο κοριτσι γυρω στα 22-25 οπως την εκοψα,μελαχρινη με ισιο μαλλι ομορφη στο προσωπο με ωραια μεγαλα βυζακια και κωλαρα.Αυτο που μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση ειναι το δερμα της το οποιο ειναι σφιχτο αλλα και ιδιαιτερα τρυφερο,και μονο που την ακουμπας ερεθιζεσαι.
Τελοσπαντων δε την ειχα αμεσα στο προγραμμα την κοπελα απλα σημερα ετυχε και μπηκα εκει με 50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι

Μπηκε προσχαρη στο δωματιο και επικοινωνιακη ξεβρακωθηκε και ξαπλωσε διπλα μου.Αυτη τη φορα δεν επιτεθηκα οπως συνηθιζω αλλα περιμενα να δω τι θα κανει Ματάκι
Με χαϊδευε σε ολο το κορμι,μου φιλουσε τις ρωγες και μου επαιζε τον πουτσο βγαζοντας και καποια πνιχτά βογγητά.Την ανοιξα κι εγω τα ποδια και την χαϊδευα το ομορφο μουνακι και την κωλοτρυπιδα και την φιλουσα τον τρυφερο λαιμο της,εκανα και κινηση να τη φιλησω στο στομα αλλα τραβηχτηκε,εγλειψα και τις ρωγες οσο ηθελα.Γενικα ετσι με το χαμουρεμα μου εκανε τον πουτσο καγκελο,μου τον σκουπισε με ενα μωρομαντηλο και εκανε μια καλη πιπα σε σωστο ρυθμο με πιεση στο πουτσοκεφαλο οχι ιδιατερα βαθια αλλα χαϊδευε και τα αρχιδια ρυθμικα και γενικα την ευχαριστηθηκα

Με καβαλησε σε 69 οπου η πανεμορφη και σφιχτη σουφρα της ηρθε και καρφωθηκε ακριβως στη γλωσσα μου,την απολαυσα με μανια και δε τη χορταινα χουφτωνοντας και τα βυζια της.
Μετα την ξαπλωσα απο κατω και την εκανα το γλειφομουνι το σπεσιαλ για ωρα εχοντας τα χερια μου ολη την ωρα στις ρωγες της,προσπαθησα να τη χωσω και κανενα δαχτυλο στο στομα αλλα δεν ηθελε.
Αψογο περασμα καποτας και πρωτη σταση με καβαλησε απο πανω,βαρυ κορμι με δυνατα ποδια που κλειδωσαν πλαϊ απο τα δικα μου,ειχαμε την τελεια εφαρμογη και αρχισε να κουνιεται σαν κομπρεσερ παιρνοντας ολον τον πουτσο μεσα εξω και γουσταρε μεχρι που ενιωσα την υγρασια της.
Καποια στιγμη κουραστηκε μου ζητησε να αλλαξουμε οποτε την εστησα απο κατω και τη γαμησα αργα και τρυφερα με αγκαλιτσες και φιλακια στο λαιμο της,σταδιακα ανεβασα ταχυτητα ωσπου καποια στιγμη την ξεσκιζα κανονικα και γρηγορα και εριξα ενα δυνατο χυσιμο με κραυγες και πολλα τιναγματα στην αγκαλια της μεχρι να ηρεμησω.

Συμπερασμα...Στην ουσια ειναι εξω απο τα δικα μου νερα με την εννοια οτι ειναι πολυ μικρη και δε μου κανει τις βρωμιες που θελω εγω για να συμπαθησω μια κοπελα,αλλα μου ειχε τον πουτσο καγκελο για κανα μισαωρο,ειναι πολυ εμπειρη στο σεξ και αυτο φαινεται συν την ευγενικη και γλυκια φυσιογνωμια της και ολα αυτα μου εδωσαν ενα πολυ ικανοποιητικο αποτελεσμα.Επισης δε τη νοιαζει καθολου η ωρα στο δωματιο.Οποτε την προτεινω σε ολους και σιγουρα κι εγω θα την ξανατιμησω συντομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.314
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 madrach, kassler, alladalla και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2017
Πραγματικά η κοπέλα είναι δυναμίτης και για μένα προσωπικά ήταν σαν να ανακάλυψα την Αμερική. Παρόλο που βρίσκεται ήδη ενάμιση χρόνο στην πόλη και έχοντας άριστες κριτικές είναι μόλις το τελευταίο εξάμηνο που πρωτοπήγα μαζί της και από τότε καμιά έξι φορές την επιστέφτηκα και είναι το πρώτο φαβορί για να γίνει η μούσα μου για το 2017. Ασταμάτητη και ακούραστη στο sex τα δίνει πραγματικά όλα και επιπλέον έχει αυτό το κάτι άλλο που σε καυλώνει και σε απογειώνει. Πραγματικά μοναδική Ναι!Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1