Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήθελα από καιρό να το δοκιμάσω αυτό το καυλάκι αλλά δεν είχε τύχει μέχρι τώρα. Σήμερα λοιπόν ξύπνησα με πολλές ορεξούλες παρόλο που ήταν μια πολύ άτακτη νύχτα η χθεσινή... Έτσι κανόνισα ραντεβού με το μωράκι και μασαζάκι πιο πριν για χαλάρωση και ευεξία (μην είμαι και σαν μπαγιάτικο μύδι). Η συνεννόηση με το γραφείο πολύ εύκολη και το ραντεβού κλείστηκε σε γνωστό πορνοξενοδοχείο του Παγκρατίου. Αφού έκανα το μασαζάκι μου, ντουζάκι και τσοντούλα μέχρι να έρθει το μωράκι. Ήρθε με μια καθυστέρηση 6' για τα οποία μου ζήτησε 1000 φορές συγνώμη!!! Πολύ πρόσχαρη, ευγενική και ναζιάρα. Ήρθε με το dress code που ζήτησα: γόβες στο χρώμα του πάθους, μάυρες δαντελένιες κάλτσες με κόκκινη λεπτομέρεια, κορδονάκι στο χρώμα της αθωότητας και μαύρο εφαρμοστό φόρεμα Προσκύνημα. Πολύ γλυκό προσωπάκι, κοντούλι με μικρό βυζάκι με ωραίες ρόγες, πεταχτό κωλαράκι και καλοξυρισμένο μοσχομυριστό μουνάκι που υγρένεται για πλάκα. Μόλις μπήκε μου έδειξε κατευθείαν ότι έχει σκοπό να τον φάει ανελέητα... Από το αρχικό μπαλαμούτι καταλήξαμε να της γαμάω το στόμα στη ντουζιέρα ενώ κάνει μπάνιο το μουνάκι της.Προσκύνημα Ζει για να ρουφάει... Φτυσίματα, καραμέλωμα, παιχνίδια με τη γλώσσα και όλο μέσα... Όταν της γάμησα το στόμα δε μου είπε όυτε μια φορά μην ακουμπάς μαλλιά, μη το ένα ή το άλλο. Πέρασμα σκούφου και την πήρα στα όρθια στην ντουζιέρα. Όσο πιο πολύ γαμούσα ΄τοσο πιο πολύ καύλωνα με το κωλαράκι της. Το πουτανάκι το κατάλαβε και το τούρλωνε για να φάει τα σκαμπιλάκια του. Έτσι όπως έιχα κολλήσει πάνω της μου ψιθύρισε ότι θέλει να τον φάει στα 4 και της έκανα το χατίρι. Την πήγα μέσα, την έστησα στην άκρη του κρεβατιού και έχυσα στη μούνάρα της αφού έφαγε πρώτα γερό σφυροκόπημα. Η συμμετοχή αρκετά καλή. Ξέρει να στήνεται, κουνιέται σωστά και η κραυγές της είναι αρκετά αληθοφανής αν και μερικές φορές το παρακάνει λίγο. Κάναμε και οι δύο ντουζάκι , παραγγείλαμε τα αναψυκτικά μας και εκει που λέω θα αγιάσω λίγο .... Αρχίζει να μου δείχνει φωτογραφίες της με εσώρουχα και πολύ ακατάλληλα βίντεο από την προσωπική της συλλογή!!! Και την έβγαλα και φωτογραφία από το κινητό της με τα τακούνια και τις κάλτσες! Αποτέλεσμα: άνοιξα στην κοπέλα του room servise με το κοντάρι όρθιο και περήφανο (με πετσέτα εννοείται). Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε αμέσως με το πουτανάκι να με ρωτάει ναζιάρικα αν καύλωσα πάλι μαζί της ενω το χέρι της δεν έφευγε από τον πούτσο μου! Την έβαλα μπροστά στον καθρέφτη και την ξέσκισα στα 4 και μετά αυτή μπρούμυτα και γω από πάνω. Όσο γαμούσα μου ψιθύριζε προστυχόλογα για να με καυλώσει παραπάνω και με κοιτούσε μέσα από τον καθρέφτη! Μόλις έχυσα κάτσαμε λίγο μαζί, τα είπαμε και με περίμενε παρόλο που είχε πάρει τα χρήματα. Δε μου έδωσε όυτε μια στιγμή την εντύπωση ότι βιάζεται. Το μωρό μπήκε στη λίστα με τα στανταράκια.. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, dmtrsxxx, Ettore και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού