Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η κοπέλα είναι ψηλή, με ωραίο στήθος (δεν σου αφήνει να τα πιάσεις και πολύ), λίγο γεμάτη με κοιταριτιδα. Εγώ προσωπικά ούτε γκομενα θα την είχα. Τώρα να μου πει γιατί πέρασα; Γιατί η εμφάνιση δεν είναι το παν, αλλά αν την πατήσεις και αλλού μετά την πάτησες διπλά. Έδωσα 10 ευρώ έξτρα για μασάζ και με χαυδεψε λίγο στην πλάτη. Κορόιδια. Τσάμπα τα 10 ευρώ. Την ζήτησα να μου χαιδεψει τους γλουτους και τα πόδια και ξανά κοροϊδια. Αρνήθηκε πιπα χωρίς προφυλακτικο. Η πιπα ήταν καλή όμως. Μου αρνήθηκε να μου έρθει από επάνω και μου στήθηκε στα τέσσερα. Την ζήτησα να κατέβει λίγο πιο χαμηλά και μου είπε ότι δεν μπορεί. Γενικά δεν είχε καλή συμπεριφορά. Πρότεινα να πατάω στο πάτωμα για να το κάνω καλύτερα, το δέχτηκε και την ξεσκισα από πίσω. Αρκετά ανοιχτή η τρύπα της, τον ένιωθε όμως πολύ μέσα της αλλά δεν ήθελε να το δείξει. Δεν φώναζε αλλά την έβλεπα από τον καθρέφτη ότι τον ένιωθε πολύ καλά και ότι το ευχαριστιοταν. Αυτό ήταν καλό. Είχα πολύ καλό οργασμό και δεν τραβήχτηκε γρήγορα, Είχε κάποια καλά στοιχεία αλλά μάπα το καρπούζι. Τα μισά λεφτά και πολύ θα ήταν. Ο χώρος πολύ καθαρός και διακριτικος με εύκολο πάρκινγκ. Πήγα επειδή μένω σχετικά κοντά και θα ωαξαναπάωαλλά με άλλη κοπέλα. Βασικά πήγα για άλλη και την πάτησα.
.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού