Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157419
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τωρα πρόκειται για το μαγαζι της φωτο και όχι το από πισω όπως προχθες. η κριτικη του προηγουμενου με την ιδια κοπελα με βοηθησε να την τιμησω και να την προτιμησω καθως ειχα ολοκληρωσει μεγαλη τσαρκα, κατοπιν καυλας που μου προκαλεσε καινουρια συνάδελφος μιλφ στην δουλεια που κωλοτριβεται, με αγγιζει, μου πιανει κουβεντα για τσοντες αλλα εχει παιδι και την πηγαινοφερνει ο αντρας της Κεφάλι σε τοίχο! . ηθελα κατι λοιπον σαν την συναδελφο που φερνει σε σαντρα λοβ ξανθια με μπουταρες κλπ. τελικα η ιζαμπελα , ξανθια ψηλη αλλα πολύ λεπτη. φαινονται τα πλευρα της σε οποιοδήποτε σταση και φαινονται και οι 2 τελευταίοι σπονδυλοι πανω από τον κωλο ακριβως, ιδιαιτερα εντονα στα 4, Κατσικογάμης όταν δοκιμάσαμε κι αυτην την σταση. δηλωνει τσεχα. δεν θυμομουν αν την ειχα παρει πολύ παλια Χμμμ;Χμμμ; τελικα κατι μου θυμισε εντονα η φατσα της μπορει να την ειχα παρει στις βιλλες ή αλλου αλλα πριν χρονια. όπως γραφει και ο προηγούμενος η γυναικα δινει ρεστα στην πιπα. γλυφει τα αρχιδια σαλιωνει ολη την γυρω περιοχη και κανει δυνατη πιπα και δυνατο παιξιμο όταν βαζει χερι. εγω γαργαλιομουν και της το αλλαξα σε μασαζ αρχιδιων παραλληλα με την πιπα. το τελειωμα ηρθε βαζοντας την να μου γλυφει τα αρχιδια με παθος όπως στις τσοντες. το στομα της πρεπει να μυριζε λιγο τσιγαριλα και γενικα η φατσα της δειχνει σπασμενη μπαροβια. με τα ρουχα στο σαλοναρισμα όμως λες είναι πρωην μοντελο ψηλη λεπτη. ενδείκνυται για σκιννυ λαβερς σαν τον απολλωνα, για μιλφακιδες, για λατρεις του καραμπαλακινγκ. αντεδεικνυται για πιπινολατρεις και για λατρεις των πιασιματων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, iuakoya, blizardeye και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού