Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ. Πρώτη μου κριτική και απλά θα ήθελα να προϊδεάσω κάποιον μελλοντικά άτυχο. Είχα κανονίσει σήμερα κατά τις 11 σε ένα γνωστό σπίτι μιας και προτιμω τέτοιες καταστάσεις συνήθως και ανάλογα τι παίζει φυσικά και λόγω ότι έγινε λάθος συνεννόηση με την κοπέλα πέρασα από το τάδε μπουρδελο μήπως και πετυχω κάτι αξιόλογο. Βγαίνει η τσατσά ευγενική και ανακοινώνει πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στόμα και πρωκτικό βλέπω την Γιάννα λέω ας γίνει μιας και ειμουνα απογοητευμένος που δεν έκατσε το προηγούμενο που είχα σκεφτεί.περιμενω μέσα στο δωμάτιο έρχεται μετά από 5 λεπτά και σε κατάστασης ξεπετας τι κάνεις πως είσαι με χαϊδεύει λίγο στο πόδι ,μου τον παίζει και πάει να βγάλει προφυλακτικό της λέω Όχι ελεύθερο δεν κάνεις μου λέει με ξενερωμενος ύφος αχχχ Καλά πέρνειτο μωρομαντιλο και Αφού καθάρισε αρχίζει ενα γλύψιμο ...προσπαθουσε τουλάχιστον να μου περάσει το μήνυμα πως ξέρει Αλλά π
Τέλος πάντων εγώ σκεφτόμουνα ένα τέλει δικό και έφυγα όπου και έτσι έγινε. Συνάδελφοι προσέχετε πρόκειται για μεγάλη δικά και τελείως ανεπαρκής και στο άλλο πρόγραμμα!!! Ούτε των 5 ευρώ !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 zookero, fouxter, DeanCorso και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2017
Φιλε δεν εβγαλα ακρη τι θελεις να πεις.
Πολλες ημιτελεις λεξεις.
Κανενα νοημα.
Ριχνετε μια ματια στο κειμενο πριν την αναρτηση
21 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οπως εγραψα πρωτη μου αναρτηση ειναι, τελος παντον εχεις δικιο . Στην ουσια η κοπελα μπηκε μεσα στο δωματιο και οπως ειπα τα τυπικα τι κανεις πως εισαι, παει να βγαλει καποτα και την ρωταω καλα δεν κανεις ελευθερο και χαλαστηκε που το ειπα αλλα αυτο ειναι το προγραμμα της στην τελικη αλλιως η τσατσα να μην το ανακοινωνε και αρχιζει να γλυφει αλλα εγω εκεινην την στιγμη χαλαστηκα τοσο πολυ γιατι περιμενα και κανα 10 και λεπτα γιατι ειχε και αλλο δωματιο πριν απο εμενα χωρις να το πει η τσατσα και απλα τελειωσα με στοματικο σηκωθηκε τα φτυσε και εφυγε ! η ουσια αυτη ειναι και για αυτο εγραψα πως ουτε για 5 ευρω ! οταν μπαινει η αλλη για ξεπετα και στο δειχνει τοσο εντονα απο την αρχη μεχρι το τελος ε δεν θελει και πολυ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2