Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια ο professorx...που κάτι είχε γράψει , μια η υπηρεσία που ήταν γλυκομίλητη αλλά και η Άννα με ένα κόκκινο κοντό φουράτο , πέρασα στο δωμάτιο , ανακοινώθηκε ελεύτερο στοματικό και κωλαράκι , και συγκινήθηκα.......... το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και αρκετά προσεγμένο , η κοπέλα άργησε να έρθει γιατί είχε άλλο πελάτη πριν από μένα περίμενα υπομονετικά μέχρι που μπήκε στο δωμάτιο ... πολύ φως μου λέει .... συμφωνώ .... και σβήνει σχεδόν όλα τα φώτα ... και τώρα μου λέει ύπνο ..... Η Άννα είναι μια Βουλγάρα με μεζ μαλλί 2,5αρι στήθος που όταν ξαπλώνει χάνεται γιατί δεν είναι στητό , είναι γύρο στο 1.80 με τακούνια και έχει μέση που τονίζει τις καμπύλες και γοφούς της , θα έλεγα ότι είναι λίγο ανοιγμένη από τη μέση και κάτω , έχει χιούμορ , και κάτι που δεν θέλει θα στο πει με ευγένεια και χαμογελώντας , ξεκινήσαμε προκαταρκτικά με πρωτοβουλία δικιά μου , κι στη συνέχεια πίπα , μου τον έπαιρνε γρήγορα , και μέχρι τη μέση , της είπα πιο αργά και να ασχολείται περισσότερο με το καυλί μου , μετά φόρεσα καπότα και κατευθείαν κώλο , γιατί ένιωθα ότι θα τελείωνα γρήγορα ....... της λέω στα τέσσερα και αρχίζω να τις το βάζω σιγά - σιγά μου λέει ... πονάω λίγο θα αργήσεις να χύσεις .... της λέω ξάπλωσε κάτω και την καβάλησα από πάνω της , άνοιξα τα κωλομάγουλα και μπήκα όλος μέσα ...... ένιωθα τα αρχίδια μου να κτυπάνε ,,,,, με την κίνηση μου , την φίλαγα στη πλάτη και στον ώμο ενώ συνέχιζα αργά να την γαμάω από το κώλο , εκείνη βογγούσε ελαφρά ,,,, μέχρι που ήρθε η λύτρωση ... έχυσα ..... κάθισα λίγο ακόμα επάνω της και μετά την ελευθέρωσα .... μιλήσαμε λίγο με χαιρέτησε με ένα πεταχτό φιλί και έφυγε .......
ευχαριστώ ... μάλλον θα ξαναπάω γιατί θέλω να κάνω και άλλα πράγματα μαζί της !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
552
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, dinos34, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2017
Για άλλη Άννα είχα γράψει.Αυτή που έγραψα δουλεύει στο Φωκαίας 9 αυτήν την περίοδο.Πάντως χαίρομαι που πέρασες καλά και με την τωρινή Άννα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1