Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Βερόνικα είναι κοκκινομάλα με ωραίο σώμα σιλικονάτο στήθος,γυαλιά και είναι πάντα ντυμένη καυλιάρικα..Την είχα βάλει στο μάτι καιρό και όταν διάβασα τις κριτικές είπα να δοκιμάσω.Έδωσα το εικοσάρικο στην τσατσά και πέρασα στο δωμάτιο όπου περίμενα ένα πεντάλεπτο.Όταν ήρθε η κοπέλα την ρώτησα αν μιλάει ελληνικά έτσι συνεχίσαμε στα αγγλικά τα οποία μιλάει αρκετά καλά. Με ρώτησε αν θέλω ακάποτη πίπα απάντησα θετικά και με πήγε στον νιπτήρα για να μου πλύνει τον πούτσο..Ξεκίνησε πίπα δυνατή με αρκετή χρήση γλώσσας βαθύ ρούφηγμα ενώ στο ενδιάμεσο τον έπαιζε με το χέρι κάποια στιγμή την σταμάτησα γιατί θα τελείωνα.Πέρασμα καπότας πρώτη στάση με καβάλησε,δεύτερη στάση ιεραποστολικό όπου ανταλλάξαμε και γλωσσόφιλα στην συνέχεια μου πρότεινε να την πάρω απο τον κώλο, δέχτηκα έβαλε κρέμα και συνεχίσαμε έτσι γούσταρε που της γαμούσα την κωλοτρυπίδα. Στο τέλος μου πήρε ακάποτη πίπα και τελείωσα στο στόμα της τα ρούφηξε όλα. Παρόλο πού η τσατσά της φώναξε δύο φορές δεν έδειξε κανένα σημάδι βιασύνης και έδειξε να απολαμβάνει όλη την φάση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
4.045
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, makhswrx, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού