Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35678
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ειλικρινά, εκπλήσσομαι με τους προηγούμενους συναγωνιστές που έγραψαν για "φοιτήτρις του διπλανού διαμερίσματος", "μπαμπάτσικη αλλά όχι χοντρή" και "μια κοπέλλα που βγάζει πολλή καύλα" !!Θυμός Είτε πήγαν με άλλη από αυτή που "πήγα" εγώ χτες το απόγευμα, είτε ήταν ντίρλα και δεν είδαν τίποτα (εκτός κι αν έχουν τέτοια γούστα Κεφάλι σε τοίχο!)

Να τα πούμε λοιπόν τα πράγματα με το όνομά τους: η συνάντηση στον Μπιλ κανονίστηκε πολύ εύκολα με ένα τηλεφωνάκι. Η φωνή της πρόσχαρη άφηνε αρκετά στη φαντασία. Κι αυτή τη φαντασία τη χρειάστηκα πολύ σε ό,τι ακολούθησε... δυστυχώς. Η κοπέλα είναι μελαχρινή, με μακριά μαλλιά, ωραίο χαμόγελο και όμορφα μάτια, εξ ού και το 7 στη βαθμολογία προσώπου. Μέχρι εκεί όμως !!Θυμός Είναι χοντρή, δηλ. ιατρικά υπέρβαρη, με πολύ μεγάλο κώλο (σφιχτό, λόγω ηλικίας, αλλά γύρω στα 60 εκατ. από άκρη σε άκρη, όχι η περίμετρος Κεφάλι σε τοίχο!), χοντρά μπούτια (πιο χοντρά από τα δικά μου και δεν είμαι 70κιλά) μικρό βυζί, πυραμιδοειδές, φτιαγμένο (και η ουλή φαίνεται από κάτω) και στομαχάκι αρκετό. Δεν είναι λοιπόν μπαμπάτσικη που γράψανε σε κριτική, μην τρελαθούμε κιόλας Μαλακία ! Μπαμπάτσικη είναι η Ζάνα, η μαντάμ στο Όαση Σπα, μιλφάρα του κερατά με καντάρα εμπειρία σε όλα τα επίπεδα. Μπαμπάτσικη ήταν η Μελίνα 19, μπαμπάτσικη με βυζάρες φυσικές και φοβερές η Ρόζα στη Στουρνάρη 29. Η Νάνσυ είναι χοντρή, άντε να την πείς χοντρούλα χαϊδευτικά , αλλά η κωλάρα της είναι μεγάαααλη !

Λοιπόν, έκανε ντουζάκι και βγήκε με πετσέτα. Είπα δε γαμιέται, θα πάρω το τρυπίδι της και θά'χω να το λέω πως έσκισα μια "φακλάνα". Οπότε συνέχισα: πίπα μέτρια, ούτε καραμέλωμα τα μπαλάκια, ούτε παρακάτω πήγαινε αν και της έδωσα κουράγιο με τον τρόπο μου. Άρα, τίποτα το ιδιαίτερο, λίγα φτυσίματα γιατί τα έχει δει μάλλον σε ταινίες και νομίζει ότι όλους μας καβλώνουν αυτά. Ούτε βαθύ λαρύγγι, λίγα μουγκρητά, τώρα προσποιητά ή όχι, θα σας γελάσω...Ματάκι Ταυτόχρονα, χάιδευε το νιμού της (ξυρισμένο τέλεια) το οποίο όμως ... έβγαζε μια μυρωδιά Κεφάλι σε τοίχο! Μου έφυγε λοιπόν κάθε επιθυμία να τη γλείψω και στο δάχτυλο που έβαλα μετά στο υγραμένο, είναι αλήθεια, μουνάκι της, υπήρχε έντονη μυρωδιά που έφυγε μετά από πολλά σαπουνίσματα. Το ξέρω, πλύθηκε καλά και δυο φορές, αλλά, όπως έγραψε και ένας συναγωνιστής σε προηγούμενη κριτική, μπορεί να οφείλεται σε κάποια εσωτερική μυκητίαση ή απλώς να μυρίζουν έτσι τα υγρά της (είχα τύχει σε μια γκόμενα κανονικά πριν πολλά χρόνια που είχε αυτό το πρόβλημα - έκανε κολπικές πλύσεις να μη μυρίζει αλλά εις μάτην, που να σας τα λέω τώρα Γερο-μύστης)

Σκλήρυνε όμως το εργαλείο και στήθηκε μόνη της στα 4 να της τονε φορμάρω: η τρύπα της, μέσα στην απεραντοσύνη που είχα μπροστά μου (Ναι!) ήταν ευτυχώς στενή. Μετά από αρκετά σπρωξίματα, κατέθεσα μέσα της ... και εκεί ήρθε η αντίδρασή της: δεν θέλει να τελειώνουν μέσα της οι πελάτες, παρά το καουτσούκ, διότι φοβάται μη σπάσει. Έτσι μου εξήγησε μετά και, εν μέρει, την καταλαβαίνω: αν μου το είχε πει πιο πριν όμως, θα υπέγραφα με μπόλικη κρεμούλα Γιώτης στα τουρλωμένα κωλομέρια της (έχω μεγάλη υπογραφή, θέλει μισό Α4 να την κάνω Ναι!)

Πιάσαμε μετά την κουβέντα: μου είπε ότι έκανε από τα 18 της "κόλπα" με τρίο, ομαδικά, κ.λπ. και μετά είπε να συνδυάσει το τερπνόν μετά του ωφελίμου. Για να είμαι ειλικρινής, δεν την πολυπιστεύω Χμμμ; για 2 λόγους: (1) δε φάνηκε να έχει μάθει τίποτα άριστο στα 6 χρόνια αυτά (κατά δήλωσή της και με τη χρήση της μαθηματικής αφαίρεσης) και (2) να κάνει τρίο και ομαδικά με την εμφάνιση που έχει, δύσκολο, αν και σαν φοιτητές, όλοι λ΄γο πολύ είμασταν λίγο σαβουρογαμ..ες Γερο-μύστης

Στον 2ο γύρο λοιπόν περίμενα να ξεσκίσω το τρυπίδι της και πήρα δύναμη από την προσμονή: μέτρια πίπα όπως πριν, πέρασμα το κουστουμάκι, πρώτα ιεραποστολικό με τα τεράστια μπούτια της να με σφίγγουν, τη γύρισα στα 4, εβαλα και δάχτυλο στο δουλωμένο κ...τρυπίδι και ΤΖΙΦΟΣ ! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! "Α, δεν θα κάνουμε κωλαράκι", μου λέει, "γιατί είχα κάτι πονάκια το πρωί" !Μαλακία Οπότε έμεινα με το πουλί στο χέρι, όπου και τελείωσα μετά από χειρομάλαξη και φαντασίωση με την κουμπάρα μου, συνοδεία μικρών επιφωνημάτων εκ μέρους της "φοιτήτριας"...ΘυμόςΘυμός

Ένα έχω να πω: υπάρχουν στα 100 ευρώπουλα, πιπίνια πραγματικά που τα κάνουν όλα (βλ. κριτικές μου) και έχουν κορμάκια, αν όχι μοντελέ, τουλάχιστον νεανικά και όμορφα. Υπάρχουν επίσης με 120 τουρίστριες με απίθανα κορμιά, βυζάρες φοβερές, κωλαράκια γλύκισμα, και βλέμμα που στάζει μέλι. ΜΗΝ πετάμε λοιπόν τα λεφτά μας σε γκόμενες τύπου "Νάνσυ 24".

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, zaloggos, ΣΕΡΝΕΖΟΣ και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2017
Οταν καταλάβουμε οτι το σεξ ειναι θέμα χημείας,καθαριοτητας, συμπεριφορας και 100 άλλων παραγόντων, τότε και μόνο τότε θα καταλάβουμε ότι μια κριτική δεν λέει ΤΙΠΟΤΕ απολύτως. Επειδή σε εσένα δεν άρεσε, δεν σημαίνει ότι δεν άρεσε στους υπολοίπους. Εχω γράψει αρκετές κριτικές, εχω κραξει κοπέλες με διθυράμβους, και το αντίστροφο. Αν εσενα σου αρεσει ο μουσακάς, δεν σημαίνει ότι θα μου αρεσει κι εμενα. Προσωπικά μου αρεσουν οι κοντούλες, τι να κανουμε όμως, με τη Νανσυ και τη Βαλερια (Διδυμου) είχα ριξει τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου...Γερο-μύστης
Q
Quasimodo
23 Αυγούστου, 2017
Το αντρικό κουτσομπολιό στο μεγαλείο του....(Χοντρή) να το λες και να γεμίζει το στόμα σου!!!Σε παραδέχομαι για την υποκειμενική κριτική που εκανες και την ιατρική γνωμάτευση που εκανες!!
23 Αυγούστου, 2017
70-80 δεν έπαιρνε; το αύξησε στα 100 η εννοείς μαζί με το χοτελι;
23 Αυγούστου, 2017
Ναι μεν αλλα...πληρως κατατοπιτσικη κριτικη ΑΛΛΑ το 99% των bou χρηστων το μπαμπατσικη=χοντρη ...κακως μεν αλλα ΔΥΣΤΥΧΩΣ ετσι ειναι οποτε θα επρεπε να εισαι υποψιασμενος...Οι υπηρεσιες πρεπει να ξεκαθαριζονται εξ αρχης:δε βγαινουμε ραντεβου με γκομενα που αν εχει ορεξη θα τα παρει στο προσωπο αν εχει ορεξη θα δωσει κωλο...ειναι συναλλαγη 100%...
23 Αυγούστου, 2017
Είσαι μέγιστος είσαι θεός RESPECT τα είπα κ εγω κ έφαγα Κράξιμο..
S
sohoviz
24 Αυγούστου, 2017
Τελικα φίλος,όσον αφορά τις μυρωδιές βλεπω οτι αναφέρεσαι και εσυ πανω σε αυτο το θεμα.το ίδιο ειχα πάθει και εγω,που παρόλο ειχε κανει μπανιο.αν ειναι να δίνουμε 100αρια και να μας παίρνουν και μυρωδιές ειμαστε σαδιστές.δεν υπαρχει αλλη εξήγηση.τωρα οσο αφορά την εμφάνιση,καθαρά υποκειμενική,οπως γουστάρει ο καθένας.για 100 ευρω ουτε λόγος παντως.
24 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

επειδη τα λέει κάποιος οπως τα ειδε ειναι κουτσομπόλης ?
ολοι οι αλλοι ειναι σωστοι δηλαδη που σε μπαμπατσικια = χοντρή στο ευγενικό ?
Για κανε μας την χάρη
M
Moutro69
24 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε συμφωνώ σε όσα ειπες αλλα για τον κωλο νομίζω οτι εχεις άδικο.Υπαρχει και ο ανθρώπινος παράγοντας οποίος μας κανει να αντιδρούμε σαν άνθρωποι,οργανικά εννοώ.Πιο έντιμο βρίσκω να αρνηθεί μια γυναικα το anal για "οργανικούς" λόγους παρα να σου πάρει τα έξτρα φράγκα σου και να σε αφήσει με λερωμένη καποτα με άρωμα...ξέρεις τι.
Καλό ειναι λοιπόν λίγο πριν το ραντεβού να συνεννοούμαστε για τις υπηρεσίες παρα να παρεξηγούμαστε!! Καπέλο
HB
Hell Boy 29
24 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι ειναι ΑΛΛΑ ο μουσακας εχει μελιτζανα πετυχει δεν πετυχει...Ουτε μελιτζανουλα ουτε μελιτζανακι ουτε μελιτζαναρα...μελιτζανα
24 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι, 100 εκείνη + 20+ το ξενοδοχείο
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2