Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 46435
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σ όλους και καλή σεζόν να έχουμε.
Επιστροφή απο τις διακοπές μου και είχα τάξει στον εαυτό μου οτι θα συνατήσω την Αγγελική κατί που τελικά το έκανα.
Συννεόση πολύ εύκολη με μηνύματα και συνάντηση στα Βόρεια σε ξενοδοχείο.
Έφτασα περίπου 20 λεπτά νωρίτερα πο το ραντεβού μας όποτε άραξα λίγο στο κρεβάτι και μπήκα να ένα ντους για να είμαι φρέσκος μόλις έρθει το κορίτσι.
Αλήθεια δεν θα κρίψω οτι είχα λίγο τράκ καθώς ήταν η πρώτη φορά που θα συναντούσα την κοπέλα και ήθελα να δω πως είναι.
Τελός παντων βγήκα απο το μπάνιο και μετα απο λίγο χτύπησε η πόρτα...
Ανοιξα... και κάπου εκεί έπαθα... Ένα κορίτσι που πολύ εύκολα θα της την έπαφτα στον δρόμο.
Σγουρά μαλλία προσωπο πολύ όμορφο καθαρό και με υπέροχο χαμόγελο... το σώμα της στα γούστα μου με ωραιές καμπύλες και καλές αναλογίες.
Φιλάκι και σπάσιμο πάγου με κουβέντα ήταν πολύ ευκόλο γιατι και έγω και η Αγγελική ειναι κοινωνική οπότε δεν δυσκολευτίκαμε.
Μπήκε να κάνει ένα ντουσάκι και βγήκε με την πετσέτα την οποία μετα απο λίγο έβγαλε ξάπλωσε δίπλα μου και άρχησε μια πολύ καλή πιπά απο αυτές που δεν θέλεις να τελειώσουν δηλαδή εσυ να τελειώσεις... καταλαβαίνεται φαντάζομαι τι εννοώ. Α και να μην ξεχάσω το βλέμα της οταν κάνει πιπά αντε γεια λέμε.
την σταμάτησα και της ζήτησα να την γλύψω δεν το αρνήθηκε οπότε ξεκίνησα να την γλύφω... πίστευω οτι το απολαμβανε αρκέτα καθως η φονούε που άφηνε να βγούν ηταν πολύ αληθηνές... ενταξει γούσταρα πολύ και συνέχησα να την γλύφω στην συνέχεια πέρασμα προφυλακτικού στήσιμο στα 4 και σέξ...
κάπου εκεί ήρθε και το τέλος μου έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσα μεσα στο στόμα της πραγματικά πολύ καλός τρόπος να σε σε τελειώνει ξέρει να το κάνει.
Διακριτικά πήγε στο μπάνιο και άφησε την κατάθεση μου.
Στην συνέχεια ντουζάκι και κουβέντα δυστυχώς δεν είχε μείνει χρόνος για δευτερο γύρω παροτι ήθελα και νομίζω ήθελε και αυτή.
Χαιρετηθήκαμε ντηυθήκαμε και κατεβήκαμε για να φύγουμε.
Σιγουρα θα την συνατήσω ξανά.
Σαν βαθμολογία στο πρόσωπο θα έβασαζα 10 και στην συμεριφορά και στο σεξ αλλά το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω παραπάνω.
Καλά να περνάτε όλοι σας,
Αγγελική σ ευχαριστώ πολύ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, kwstasxat, TASSOS karipidis και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού