Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 181 10
Στριπτιτζάδικα 312628
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
1) Ακολουθει ανορθογραφη κριτικη για Στιπτιτζαδικα
2) Δεν ειχα ξαναπαει σε παρομοιο μαγαζι παραμονο σε κατι τριτοτεταρτα της επαρχιας οποτε μπορει να υπαρχει μια δοση υπερβολης
3) Γενικα δε παιρνω χωρους, ουτε κερναω ποτα. Μονο γαμησια τσιμπουκια κερναω και αυτο αν η αλλη εχει τροπους και κανει το κλικ. :pipa2:

Το "ντου" εγινε ξημερωματα σαββατου ( εχθες ). Πρωτη σταση στο αλκατραζ στο οποιο οταν μπηκαμε αφου μας ειπαν οτι ολοι οι καναπεδες ηταν reserve κατσαμε στο κεντρο. Τελικα το μαγαζι οντως γεμισε και δε μας ελεγαν μαλακιες για τα reserve. Υπηρχαν μεσα κυριως ξενοι, 1 αντρογυνο (προσεξα βερες), μια γυναικοπαρεα (3 γυναικες ανω των 40) και μια παρεα ελληνων (3 ψωλες και η γκομενα του ενος η οποια φαινοταν σαν να ειναι εκει με το ζορι). Οι αλλοι δε μου κεντρισαν το ενδιαφερον με εξαιρεση μια λεσβια ξενη η οποια επερνε συνεχεια χωρους με τις γκομενες.
Πρωτο show ο Πινοκιο το οποιο ηταν πιο αστειο παρα καβλωτικο. Θα το χαρακτιριζα ψυχαγωγικο.
2ο show ενας εγχρωμος ο οποιος ηταν σαν να βγηκε απο το sons of anarchy. Χορευε καλα, ανεβασε πανω μια θεια (μια απο τις 3 των 40+ που ανεφερα πιο πανω) και τις εκανε διαφορα. Οπως την εκοψα της αρεσε.
3ο show Doctor Kolotripidas: Να μην λεω πολλα πολλα, μια ασιατισσα εγλυφε μια ξανθια (μουναρα η ξανθια, και οι δυο ντυμενες νοσοκομες) με πλαστικο βυζι ενω ταυτοχρονα ο Γιατρος γαμουσε την ασθενη.
4ο show ενας με παραπανω κιλα χορευε (και ελεγα ποτε θα πεσει, ποτε θα πεσει, πως αντεχει το μοσχαρι) και νταξει ηταν τιποτα ιδιαιτερο.

ΑΠΟ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ειχε πηξει ο τοπος. Μου ζαλησαν τα αρχιδια. Θυμός Ωραια μουνακια για ολα τα γουστα. Ασσιατισες, πλαστικα βυζια, φυσικα βυζια, ακωλες, κωλαρες, τσιμπουκοχειλα, βαμμενα μαλια σε ροζ / μπλε , Αγενεστατες καργιολες (ειπα σε μια που δε με αφηνε σε ησιχια οτι δε με καβλωνει και μου ειπε : μαλλον δεν εισαι πολυ αντρας Μαλακία Γαμήσου), Ευγενεστατες κυριες. Γενικα ΠΟΛΛΑ κοριτσια.
Ονοματα δε θυμαμαι δεν εδινα βαση επειδη αφου μιλουσαν μονες τους στο αυτι μου απαντουσα σε καθε μια " Sorry, im not interested, im here for the show " ή " Δεν ενδιαφερομαι, ήρθα για το θεαμα".
1 χωρο εκανα με τον 10 ευρω και η διαρκεια ηταν καπου στα 2 λεπτα. Θεωρω απαραδεκτο οτι ο χωρος γινεται διπλα διπλα με αλλους πελατες χωρις τα υπαρχει ενα παραβαν στη μεση. Δε με χαλασε, ισα ισα γουσταρω να με βλεπουν αλλα μου εκατσε στραβα.

Θερμα συγχαρητια και στο DJ ο οποιος με εκανε να πεθανω στο γελιο με αυτα που ελεγε ... ΚαπέλοΠροσκύνημα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2017
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
434
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, john100, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού