Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113979
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Adelina την είχα βάλει στο μάτι εδώ και λίγο καιρό γιατί και από τις φωτογραφίες που είδα μου άρεσε όπως επίσης και οι πολλές και καλές κριτικές που διάβασα σίγουρα έπαιξαν τον ρόλο τους, έτσι λοιπόν της έστειλα να μου δώσει τον αριθμό της και μετά από μία δύο φορές που εγώ μπορούσα αλλά εκείνη όχι, συναντηθήκαμε πριν από λίγες ημέρες σε γνωστό ξενοδοχείο στην Καλλιθέα. Η Adelina έφτασε στην ώρα της και η πρώτη εντύπωση όταν άνοιξα την πόρτα ήταν πολύ καλή, πραγματικά όμορφη κοπέλα (για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον) και κομψά και όμορφα ντυμένη με ένα φορεματάκι, με τα αρώματα της κτλ. στο δευτερόλεπτο όμως αντιλαμβάνομαι πως δεν είναι και πολύ καλά, σαν να της είχε συμβεί κάτι και να μην είναι και πολύ καλά και την ρώτησα αν είναι καλά και αν της συνέβη κάτι και μου απάντησε πως όχι όλα είναι μια χαρά, πήγε για μπανάκι και αυτή και εγώ και για να πω την αλήθεια μέσα μου δεν μπορούσα να καταλάβω τι ακριβώς γίνετε, από ευγένεια όμως και επειδή δεν μου αρέσει να γίνομαι αδιάκριτος δεν συνέχισα τις ερωτήσεις. Κάτσαμε λοιπόν στο κρεβάτι ήρθε κοντά μου και αρχίσαμε να φιλιόμαστε, να την χαϊδεύω και να την χουφτώνω, να φασωνόμαστε δηλαδή έτσι το αισθάνθηκα, μην με ρωτήσετε πως αλλά σιγά σιγά όλα από εκεί και πέρα πήραν το δρόμο τους (με την καλή έννοια), αισθάνθηκα πως άλλαξε η διάθεση της και τα πέρασα καλά όπως επίσης και εκείνη (αυτή την εντύπωση μου έδωσε τουλάχιστον). Δεν θα πω πολλά για τον αγώνα, η όλη φάση ήταν περισσότερο GFE με κάποιες στιγμές PSE. Μου πείρε μια καλή πίπα (είναι δυνατή σε αυτό και γενικά το έχει), την περιποιήθηκα και εγώ, κάναμε διάφορες στάσεις, αυτή από πάνω, στα τέσσερα, από κάτω κτλ. Γενικά πρέπει να πω πως το έχει σε όλες τις στάσεις που κάναμε. Το τέλος ήρθε στο στόμα της όπου στην συνέχεια πήγε και τα έφτυσε διακριτικά στο μπάνιο. Κάναμε και οι δύο μπανάκι (προσέχει γενικά την καθαριότητα και γενικά ήταν πολύ καθαρή) και καθίσαμε και συζητήσαμε λίγο για διάφορα θέματα, όπου μου άφησε την εντύπωση πως είναι καλή και άνετη κοπέλα και θεωρώ πως άνετα μπορείς να πεις δύο κουβέντες μαζί της. Κάπως έτσι πέρασε λίγος χρόνος και δεν μας έμεινε αρκετός για δεύτερο γύρο, εδώ πρέπει να πω πως εγώ το πήγα έτσι, δεν πήγε η κοπέλα να μου φάει χρόνο και προσπάθησε για δεύτερο γύρο με πίπα αν και ο χρόνος ήταν λίγος αλλά εγώ δεν μπορούσα να τελειώσω παρότι το πήγαινε καλά και έκατσε και λίγο παραπάνω (εγώ της είπα να σταματήσει). Αυτή ήταν η δικιά μου εμπειρία με την Adelina συναγωνιστές και σίγουρα όλα είναι και θέμα χημείας και στιγμής (πως θα σου βγούνε δηλαδή τα πράγματα και τι θα σου βγάλει ο άλλος) και τα γούστα του καθενός είναι σίγουρα διαφορετικά όπως επίσης και το τι ζητάει και περιμένει ο καθένας από μία συνάντηση με ένα CG. Επίσης θέλω να πω, πως αλλάζει η ψυχολογία πολλές φορές από την μία στιγμή στην άλλη, όταν κανόνισα το ραντεβού με την Adelina είχα στο μυαλό μου να πάω να γαμήσω μία ωρίτσα και να τα περάσω καλά, όταν άνοιξα την πόρτα και την είδα είπα εδώ είμαστε, ωραία είναι και από κοντά και πριν προλάβω να σκεφτώ κάτι άλλο κυριολεκτικά στο δευτερόλεπτο αντιλαμβάνομαι πως δεν είναι και πολύ καλά και άλλαξε και η δικιά μου ψυχολογία και όρεξη, το άφησα όμως να τσουλήσει και στην συνέχεια άλλαξε και πάλι η ψυχολογία και η δικιά μου και η δικιά της όπως το κατάλαβα εγώ τουλάχιστον και τα πέρασα πραγματικά καλά, θα μπορούσαν βέβαια τα πράγματα να είχαν πάει και διαφορετικά, να μην άλλαζε δηλαδή η ψυχολογία η δικιά μου ή η δικιά της και να μην τα είχα περάσει κάλα, όπως και να έχει όμως τα πράγματα τελικά πήγανε καλά! Αυτά από εμένα συναγωνιστές, να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
110
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, αβγδεζ, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2017
Νομίζω ότι με την επανοδότης αυτο το καλοκαιρι αυτο το στυλ το έκανε συστημα .Το έκανε σε μένα , μου το ειπαν άλλοι δύο τώρα καιεσυ . Δηλαδη τι κάνει μπαινε μεσα τα παιζει αναστατωμενη και εξω φρενών με στόχο να επιβαλει τον δικό της τρόπο που θέλει να γαμηθει περνοντας τον αερα του πελατη.
15 Αυγούστου, 2017
Η προ τελευταία πρόταση σου μου θύμησε τις δηλώσεις του αντιπροέδρου του Εδεσαικου Μεγάλο χαμόγελο
15 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο μια πρόταση 6 γραμμές. Αλλά εντάξει και τους είπαμε και μας είπαν και μετά πάλι μας είπανε οπότε τους είπαμε κι εμείς και μετά που μας είπαν αυτά που είπαν τους είπαμε κι εμείς
15 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχα εγραψες ρε συ, μπραβο κι ελεγα κατι μου θυμιζει αυτο το στυλ... Φιλε Ακη ωραια η κριτικη σου, η πλακιτσα ειναι καλοπροαιρετη for the record Ναι!
S
Sexriots
15 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχαχα!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5