Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασα στον οικο και η τσα2 μου παρουσιασε μια κοπελα, την Εμμανουελα, που δεν ηταν του γουστου μου. Οπως πηγα να φυγω μου ειπε οτι ειναι και η Γωγω εκει, αλλα σε δωματιο. Ειπα να περιμενω.
Υστερα απο λιγο βγηκε η Γωγω και αμεσως περασα. Η κοπελα εχει πολυ ωραιο προσωπο, οι φωτογραφιες που υπαρχουν την αδικουν. Εχει ματαρες γατισιες και πολυ εκφραστικες. Φοραει εξτενσιον στα μαλλια. Ειναι λεπτη, οπως φαινεται, εχει μικρο στητο στηθος, μικρο κωλαρακι και αδυνατα ποδια. Ηρθε στο δωματιο υστερα απο καποια λεπτα, απ'οτι καταλαβα εψαχνε το στραπ. Μπηκε μεσα και μου ειπε κλασικη ατακα οτι σπιτι της εχει δικο της που ειναι πολυ καλυτερο κτλ, αλλα αφου το λενε ολες γιατι δεν το κουβαλανε και στη δουλεια μαζι τους; Τελοσπαντων.
Στην επικοινωνια ειναι πολυ καλη, τα ελληνικα ειναι αριστα (δεν γνωριζω αν ειναι ελληνιδα ή απλα εχει μεγαλωσει εδω και δεν με νοιαζει κιολας) ειναι λιγο μαγκακι με την καλη εννοια και πεταει και ατακες του στυλ "με αγριευει λιγο ο φακος, ε;" και να παιρνει ποζα οταν το λεει. Αλλα αυτες οι ματαρες οι εκφραστικες οτι και να σου λενε ακουγεται μελωδια, σοβαρα.
Ξεκινησαμε με χαιδεματα και πεταχτα φιλακια. Επεσα για ποδολαγνεια και ζητησε να της δαγκωσω τις γαμπες, οπως κι εκανα. Τριβοταν πανω μου ασταματητα και ελεγε διαφορα, γενικα πολυ ενεργη. Μετα εβαλε το στραπ κι αρχισαμε με δαχτυλακι. Ελεγε πολλα ωραια του στυλ "τι σου κανει το Γωγουλινι στον κωλαρακο σου;", "τι εισαι, εισαι το πουτανακι μου;" και αλλα που μου διαφευγουν τωρα αλλα ειπε πολλα!! Ασχοληθηκαμε με αυτο και αρχισαν τα φιλακια να γινονται πιο εντονα αλλα χωρις γλωσσα. Της ζητησα να γλυψει αρχιδια και το εκανε πολυ επιφανειακα, δυστυχως. Πραγματικα ειχα σκαλωσει με το προσωπο της και την κοιταγα μεσα στα ματια ομως και ηταν ωραια. Μετα της ειπα να μπει με το στραπ και με οργωσε. Μπηκε κι αρχισε παλι να λεει ατακες "τι σου κανω", "σου σκιζω την κωλαρα" κτλ και με πηδαγε σταδιακα ολο και πιο εντονα. Ειχε πεσει πανω μου και εσπρωχνε δυνατα. Καπου εκει εχυσα....
Μετα τα ειπαμε λιγο κι εφυγε. Συνολικα λιγο επιτηδευμενη φαινεται η συμπεριφορα της, παντως θα ηθελα κι αλλη επισκεψη για να το διαπιστωσω αλλα και γιατι περασα καλα!!!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Γωγώ
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, ftshslv

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού