Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ετεροχρονισμένη και διπλή κριτική οπότε ημερομηνία ενδεικτική. Ένα βράδυ που βόλταρα λοιπόν χωρίς να έχω σκοπό να περάσω, είπα να κατέβω από το υπόγειο. Εκεί αντίκρισα την Τίνα. Μια νεαρή κοκκινομάλλα, αρκετά τσουπωτή με πανέμορφες καμπύλες, μαντήλι στο κεφάλι και γενικά πολύ γλυκό πρόσωπο και συμπεριφορά τσαχπινιάρικη. Έκανα μια 5λεπτη σύσκεψη με τον εαυτό μου και αποφάσισα να περάσω. Η κοπέλα είναι λίγο άπειρη οπότε έχει αρκετές τεχνικές ελλείψεις, αλλά με ρωτούσε τι θέλω κι ήταν πρόθυμη. Μετά από μια μέτρια πίπα, περάσαμε σε ιεραποστολικό όπου δεν άντεξα για πολύ. Η αλήθεια είναι ότι άντεξε ένα γερό σφυροκόπημα με συνοδεία λίγων βρομόλογων. Το σώμα της σφιχτό, το βυζί μικρούλικο αλλά πολύ γεμάτο και σφιχτό επίσης. Από την πρώτη συνεύρεση λοιπόν έφυγα με πολύ καλές εντυπώσεις. Δεν ηταν και η καλύτερη εμπειρία, αλλά είχα περάσει πολύ καλά και γούσταρα. Φυσικά βοήθησε ότι και η Τίνα μου άρεσε πολύ σαν κοπέλα. Την δεύτερη φορά μετά από δύο βδομάδες που πέρασα ξανά μαζί της, πρόλαβα να κάνω περισσότερες στάσεις καθώς ήμουν προετοιμασμένος. Με θυμήθηκε κι όλας το κορίτσι, αλλά μου φάνηκε πιο ψυχρή αυτή τη φορά και η αλήθεια είναι ότι έμεινα με ανάμεικτες εντυπώσεις. Αν σας αρέσουν τα next door girl και σας γυαλίσει η Τίνα, δεν θα σας απέτρεπα από το να μπείτε. Ίσως μια τρίτη επίσκεψη βοηθήσει να βγάλω ένα καλύτερο συμπέρασμα! Να σημειώσω ότι και τις δύο φορές η τσατσά μου φάνηκε ευγενική και συμπαθιτική

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Ckramer
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
116
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nobodyelsebutme, serafin, numpas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού