Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας τρελές καύλες τις τελευταίες μέρες,αγνόησα την φωνη της λογικής που μου έλεγε ότι όταν έιμαστε κουρασμένοι και άυπνοι,δεν θα εχουμε καλή στύση και αποφάσισα να επισκεφθώ το εν λόγω χώρο μιας και βρισκόμουν στην περιοχή.
Όσο περίμενα να σημειώσω ότι η κυρία της υπηρεσίας έδιωξε υποψήφιο πελάτη λέγοντας ότι δέχονται μόνο Έλληνες,κάτι το οποίο ειναι καλο.
Oι κοπέλες ήταν 2: Μπέτυ (λίγο αδυνατισμένη,χωρίς αυτό να είναι κακό) και Χριστίνα.
Η Χριστίνα είναι ενα ξανθό μωρό,γύρω στο 1,70μ με ωραίο σώμα και πλούσιο φυσικό στήθος. Παρουσιάστηκε μόνο με διαφανή τακούνια και βρακάκι. Λίγο το ότι είχα καιρό να πάω με ξανθούλα που είναι η αδυναμία μου,λίγο το σωμα της,λίγο το χαμόγελο με το οποίο μας υποδέχτηκε, μ έκαναν να επιλέξω να την δοκιμάσω και να μην πάρω την γνώριμη μου Μπέτυ.
Ευτυχώς που ο συναγωνιστής που περίμενε από πριν από εμένα εφυγε,γιατί φοβήθηκα μην την επιλέξει.
Ενημερώνω την υπηρεσία για την επιλογή μου και με οδηγεί στο δωμάτιο το οποίο είναι ευρύχωρο,με ντουζιέρα,νιπτήρα μεγάλο κρεββατι και σφραγισμένες παντόφλες συν πετσετα. Δεν παρέλειψε να σχολιάσει ότι η Χριστίνα είχε ξαπλώσει στο δωμάτιο όσο περίμεναν πελάτη και δεν έφτιαξε λέει το μαξηλάρι, αυτό γιατί το παραπάνω δεν ήταν ακριβως κέντρο,σιγά το σοβαρό δηλαδή.Γενικά σαν υπηρεσία παίρνει την ανώτερη βαθμολογία δικαιωματικά.
Έρχεται το κορίτσι,με χαμόγελο και ομιλητική.Μενει οπως την γεννησε η μαμά της και αρχιζει τα προκαταρκτικα,αρκετα φιλιά στο σώμα και χάδια,gfe φάση κανονικά.Εκει μου φόρεσε προφυλακτικό και μου έκανε και μια υπέροχη πίπα,χωρίς δόντι.
Λόγω όμως της κούρασης μου,δεν ήμουν για πολλά και της πρότεινα να την φιλάω στο κορμί κι εγώ,δεν αρνηθηκε και γενικά ήταν πολύ ευγενική όταν τη ρωτούσα αν την ενοχλούν τα γένια μου ή αν την πονάω κάπως.
Το βάζουμε μέσα για πολύ λίγο και νιώθωντας τις δυνάμεος μου λίγες το έβγαλα και το έπαιζα ενώ συνέχισα να της φιλάω το κορμάκι.
Εκεί μου πρότεινε να το κάνει αυτή,όπου μετά από λίγο τέλειωνα στα χεράκια της (εντός προφυλακτικού) πλέοντας σε πελάγη ηδονής και χαλάρωσης.Το έκανε πολύ ωραία,χωρίς να με πονέσει,δεν σταμάτησε αμέσως μόλις τελείωσα...γενικά οπώς προείπα gfe φάση.
Φυσικά την ευχαρίστησα και αφού μιλήσαμε λιγο για γενικότητες,με αποχαιρέτησε με αυτό το χαμόγελο που είχε κι όταν μπήκε.
Άξιζε σαν εμπειρία.Αν και εξ αρχης δεν περιμενα πολλά λόγω της κατάστασης μου,τελικά έφυγα πλήρως ικανοποιημένος.Θα κοιτάξω να την ξαναεπισκεφτώ με την πρώτη ευκαιρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, fouxter, ISINAS και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού