Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ασφαλώς κ μιλάμε για το νέο σπιτάκι δίπλα στο παλιό μοναστήρι που γκρεμίστηκε
Οταν σπούδαζαν Βουλγαρία κ.κάναμε παρτουζες με συμμαθητές μου με κοπέλες με αποκαλούσαν Σπάιντερμαν επειδή η αγαπημένη στάση μου ηταν στα τεσσερα τη γκομενα με τα πόδια στο κρεβάτι
Η Βανέσα εμφανίζεται στο ίδρυμα με κοκκαλακι που έχει αυτια γατας κ σκέφτηκα να γυρίσω ταινία που δεν έχει γίνει ακόμα δλδκατγουμαν vs spiderman
Η κοπελα 20 ετων απο Ουκρανία λευκή επιδερμίδα με κανονικό ανάστημα κ μελαχροινη με ωραίο γλυκό προσωπο κ γενικά απο τα ομορφότερα κοριτσάκια στο.μύλο
Δυστυχώς ελληνικά καθόλου αλλά μιλώ ρωσσικά κ βουλγαρικά οποτε έγινε συννενόηση αν κ την περιμενα ωρα αλλά τελικά άξιζε!!!αφού μπήκε αρχισε χαιδακια κ μιαουρισματα στο αυτί Μου με πολύ σεξουαλικο τροπο κ χαοδια ερωτικά ενω εγώ γλειφοντας τα λαχταρισστα φρέσκα όλο νεότητα βυζακια της?!????!!!!!!!!
Αρχισε με Πόπα κ ενω ήμουν στα φοντα στο κρεβάτι βαθιά αλλά που κ που εβγαινεν κ δόντια απο τη γατουλα!!
Στον αγώνα όταν άρχισα ιεραποστολικά πήρα αγκαλιες κ με εσφιγγε ενω με τα πόδια στους ώμους ηταν τέλεια χωρίς να αρνείται τα δυνατά σφυροκοπήματα κ γενικά δυνατό χαρτί της τα 4 που έχει οεντακαθαρη κωλαρα!!!
Τίμια επιλογή κ γενικά είναι h
Gfe me νέα χαρακτηριστικά κ γενικα όμορφη διαθεση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Βανέσα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.088
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, yorkie, alladalla και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2017
και η καθιερωμενη μεταφραση μεσω γοογλε στη γλωσσα της κοπελας αφου πολλες διαβαζουν το μπου κομ και ισωως για να βελτιωθουν


Звичайно, пан говорити про новий дім поруч з старим монастирем був зруйнований
При вивченні Болгарії k.kaname груповий секс з моїми однокласниками з дівчатами називали мене Spiderman, тому що моя улюблена зупинка була в чотирьох курчат ходити на ліжку
Ванесса з'являється в закладі, який має вуха кліп кішка пан думав знімати фільм, який ще не dldkatgouman проти Спайдермена
Подруга 20 років з України білої шкіри з нормальним ростом пана брюнетка з гарними милою людиною Mr зазвичай з найкрасивіших дівчат sto.mylo
На жаль, ні грецька, але говорить по-російськи пана болгарський, коли стали узгодженнями на якщо пан чекаючи годину, але воно того варте !!! він почав chaidakia містер miaourismata мені у вухо з дуже сексуальним чином пан chaodia в той час як я люблю лизати lachtarissta свіжої цільної молодість цицьок ?! ???? !!!!!!!!
Він почав з г-Попа, поки я був на фундаменталізму в ліжку глибокий, але пан що пан evgainen зубами від Кіті !!
Боротьба почалася, коли місіонер отримав обніматися з г-захоплюється при ходьбі плече було ідеально, не заперечуючи сильних забиваються пан взагалі можливо паперу 4 має oentakathari kolara !!!
Чесний вибір п ч, як правило
GFE мені нові можливості пан взагалі досить вибуття
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1