Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απρογραμμάτιστη βόλτα στα πέριξ της Φυλής σήμερα λίγο πριν την λήξη της πρωινής βάρδιας.
Αν και κάτι μέσα μου έλεγε να περιμένω την αλλαγή βάρδιας είπα να κάνω ένα έλεγχο να δω τι παίζει.
Στο εν λόγω μαγαζί η κοπελιά μου έκανε κλικ, οδηγόντας τη φαντασία μου σε περίεργα σενάρια,
Δίνω το μπλε εισητήριο και σε ελάχιστο χρόνο η Αννα είναι στο δωμάτιο. Αφου ρώτησε πως θέλω ξεκίνησε πίπα ακα σχετικά καλή. Αν και είχε ανακοινωθεί φουλ πρόγραμμα μου διευκρίνησε ότι δεν κανει τελειωτικό στο στόμα, δεν δέχτηκε 69, αποφάσισε μόνη της ποτε θα φορέσει το λάστιχο και προχώρησε στα παραιτέρω. Πρώτη στάση αυτή από πάνω όπου ηθελε τον έλεγχο και υπαγόρευε τι πρέπει να κάνω.μετά από λίγο ζήτησα αλλαγή στα 4 όπου δέχτηκε αμεσα και ενώ η πράξη συνεχιζόταν αποφάσισε ότι τελείωσα, τραβήχτηκε μου έβγαλε το προφυλακτικό και με σκούπισε με μωρομάντηλο. Εμεινα άφωνος από την όλη εξέλιξη αλλά καθώς προσπαθώ να αντιμετωπίζω με ηρεμία τα γεγονότα ντύθηκα και έφυγα έχοντας στο μυαλό μου να γράψω σχετικά με το συμβάν εδώ.





Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
memmas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
467
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nobodyelsebutme, dinos34, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2017
μερικες θελουν μπουνιες..Αλλα βασιζονται οι θρασυδειλες στους νταβατζηδες που γυρνανε εκει απ εξω και κανουν τις ζορικες..Κεφάλι σε τοίχο!
L
loafer
24 Ιουλίου, 2017
Πολύ υψηλή βαθμολογία της έβαλες γι'αυτό που σου'κανε!Έχει συμβεί και σε μένα με κορασίδα, όποτε την πετυχαίνω με κοιτάζει αγχωμένη μην την κράξω μπροστά σε κόσμο...
02 Αυγούστου, 2017
Χαχαχαχα μου έχει τύχει και εμένα αλλα βγήκα μονο με το παντελόνι στο σαλόνι και μπήκα στο δωματιακι της τσατσας, απαίτησα τα χρήματα μου πίσω και πηρα...τα μισα. Τουλάχιστον έφαγα μια πίτσα αφού δεν εχυσα Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3