Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επικοινωνια πανευκολη με την κοπελια το σηκωσε στα 3 χτυπηματα κλεισαμε ραντεβου για το bill κια ενα τηλεφωνο ακομη για να ενημερωσω για το δωματιο. Ακριβεις στην ωρα της και αντικρυζω μια πολυ ευχαριστη και διαχυτικη παρουσια ακομπλεξαριστη και ανετη απο την αρχη. Να πω οτι οι φωτογραφιες που εχει νομιζω την αδικουν πολυ. Λεμε κανα δυο χαζομαρες να γνωριστουμε και ξαφνικα σταματαει με κοιταει στα ματια σοβαρευει και μου λεει δεν θα σου φαω το χρονο παω για μπανιο και ξεκιναμε ΓλώσσαΓλώσσα η κοπελα ειναι οργιο με την καλη εννοια , χαμογελαστη και ωραιο τυπακι. Βγαινει απο το ντουζ και αραζει πανω μου ρωταει γενικα τι μου αρεσει και ο αγων ξεκιναει, οι προλαλησαντες εχουν αναφερει σχεδιν τα παντα, η κοπελα κανει τα παντα και με χαρα πιπα πολυ δυνατη βαθεια με gagging γλωσσοφιλα φουλ.. προφυλακτυκο και καβαλαει cow οπου παρατηρω οτι ειναι αρκετα στενη και καπως ετσι τελειωμα σαυτη τη σταση. Μπαινει για μπανιο και με προδκαλει να παω παρεα, γελαω και αναβω τσιγαρο και ακουω να φωναζει καλα εσυ χανεις. Εκλεισα ραντεβου για 1.5 ωρα για να ειμαι ποιο άνετος οποτε οταν εμαι στο μπανιο ακουω να φωναζει .. μωρο κανε γρηγορα για να προλαβουμε να τελειωσουμε 3 φορεςΝαι!Ναι!Ναι!. Εντελει επεσε ακομα μια πιστολια κιαυτη αποκλειστικα με κλαρινο για αρκετηηηηη ωρα .

Εν κατακλειδη η κοπελα με τον τροπο της σε κανει απο την πρωτη στιγμη σε κανει να νοιωθεις πολυ άνετα,
ειναι εξυπνη συζητα ανετα και τα παντα και δεν ξεφευγει σε κοβει η ιδια για να πεσεις ξανα στην μαχη,
Αλλα πανω απο ολα ειναι τρομερα αφοσιωμενη σαυτο που κανει με τρομερη πειθαρχεια προκειμενου να περασεις καλα.
χαρακτηριστικα αυτα που θυμαμαι, οταν μιλησαμε στο τηλ για το ραντεβου μου μιλουσε στον πληθυντικο- οταν εφτασα στο χοτελ και την ενημερωσα για το δωματιο ειχα φτασει λιγο νωριτερα, μου ζητησε χιλιες φορες συγνωμη και πραγματικα τσακιστηκε να ερθει, της λεω δεν εχω κανενα προβλημα αλλα εκει αυτη μου λεει θελω να φτανω 1 λεπτο πριν την συμφωνημενη και διαφορα αλλλα..

Αν ειναι στο στυλ σου εμφανησιακα αδυνατουλα μετριο υψος περιπου 1.70 πολυ καλο στηθος 2αρακι και ωραιο μικρο κωλαρακι τοτε βρηκες στανταρακι.
επειγοντως να εμπλουτισει το το φωτογραφικο της αλμπουμ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.480
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vavylon, fouxter, tilegrfos111 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού