Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο μια συντομη περιηγηση στα σπιτια της περιοχης, χωρις τιποτα το ιδιαιτερο (ειδικα στη Ιωαννινων ειχε και 2 γιαγιαδες) πηγα να δω στο τριπλο της Βεργας. Με εντυπωσιασε η ομορφια της Μαργκω και περασα παρολο που δεν γλυφει χωρις λαστιχο.
Δεν το μετανοιωσα.
Ειναι μετριου αναστηματος με πολυ αρμονικες αναλογιες. Φατσουλα αθωα και σεξυ ταυτοχρονα με πολυ ωραια ματια και στομα.
Βυζακι 1,5 αλλα στητο με ωραια ρωγα. Κωλλαρακι θεσπεσιο. Γαμπαμπουτια αψογα. Επιδερμιδα απαλη στο χρωμα ασπρου κρινου.
Ο χωρος πολυ καλος για ρδελο καλα αερισμενος και με σωστη θερμοκρασια. 2 καθρεπτες στο δωματιο.
Την υποδεχτηκα ορθιος και αρχισα το μπαλαμουτι με φιλια (οχι στομα) και χουφτωματα χωρις μη και μου. Καυλωσα 100% σε χρονο dt.
Την ξαπλωσα και εκανα ενα απο τα καλυτερα γλυφομουνια. Ανταποκριθηκε με βογκητα, τρεμουλιασμα της λεκανης της, χαδια στα μαλια μου πιεζοντας το κεφαλι μου στο νινι της το μοσχομυριστο.
Σταματησα οταν πιαστηκε το σβερκο μου. Τοτε επεσε πανω μου και με φιλαγε στο λαιμο, στηθος με παθος. Περασε ποτα με το στομα αριστοτεχνικα και ξεκινησε φοβερη βαθεια και αισθησιακη πιπα. Της ανταπεδωσα με 69.
Ανεβηκε πανω μου και αρχισε μια τρομερη βιδωτη ιππασια. Που και που την εγερνα πανω μου για να ρουφηξω τις ρωγες της και να φιλησω το λαιμο της. Η συμμετοχη της φοβερη.
Στο ιεραποστολικο τα ιδια και καλυτερα σε σταση κρινου και ξαπλωτα. Εκει που τα δωσε ολα ηταν στο πισωκολλητο. Αφου σφυροκοπησα με θεα το κορμακι της και τα ματακια της στο καθρεπτη, αφου εχυσα, η Μαργκω συνεχισε να βιδωνεται στο φουτσο μου μεχρι που αυτος μαραθηκε.
Θα ξαναπαω με τα 1000.
Τη προτινω αλλα μη μου τηβ ξεχειλωσετε ειναι κουκλιτσα απο μεταξυ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργκώ
Υπηρεσίες
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexdreamer, numpas, ThE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2017
Το χάσαμε το κορμί πατριώτη.... Τι να έγινε αυτή η ψυχή;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1