Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για μένα, η κοπέλα δεν χρειάζεται συστάσεις. Είναι αυτό που δείχνει στο σαλόνι. Η τσατσά τελικά είπε όντως την πραγματικότητα: "Μπες στο δωμάτιο να σε περιποιηθεί το κορίτσι!"... Χαμόγελο

Η Μαρία είναι ίσως η πιο ωραία μελαχροινή στην πρωϊνή βάρδια. Πρόσωπο όμορφο, με ζωγραφιστά χειλάκια και γλυκό χαμόγελο. Το μαλλί της την κολάκευε πολύ, και τα όμορφα μάτια της συμπλήρωναν το αριστούργημα. Ανάστημα περί το 1.70μ, λεπτό σώμα χωρίς περιττά κιλά, και με ωραία γραμμή. Μικρά βυζάκια με συμπαθητικές και ολίγον πεταχτές ρώγες, και μικρό αλλά σφρυγηλό και πεταχτό κωλαράκι, που προσφερόταν στο μενού...!!! Έρωτας

Στα του "αγώνα", το κορίτσι ήταν ό,τι χρειαζόμουν για σήμερα. Με μαγνήτισε... πήγα να την φιλήσω (κάτι που σπάνια θα επιθυμήσω για μια πόρνη), δυστυχώς όμως δεν άφηνε φιλιά στα ερωτικά χείλη της...! Έρωτας

Στα προκαταρτικά, νόμισα ότι ήμουν με μια κανονική κοπέλα στο κρεββάτι. Αφήνει φιλιά παντού στο σώμα, στο λαιμό, στα μάγουλα, πιπίλισμα στις ρώγες και χάδια παντού. Το δέρμα της ήταν σφρυγηλό. Με αγκάλιαζε χαϊδεύοντάς με, και ανταπέδιδε με φιλιά στο σώμα μου. Κάβλωσα στο λεπτό. Ντροπή

Πέρασμα προφυλακτικού μόνος μου (της το πήρα από τα χέρια, διότι πήγαινε να το φορέσει λάθος κι αυτή, όπως και πολλές άλλες κοπέλες!), και την έβαλα να καθίσει στο κρεββάτι. Με κοίταξε στα μάτια, και πήγε να τον πάρει στο στόμα, αλλά δεν την άφησα. Ήθελα να μπω μέσα της... Κεφάλι σε τοίχο!

Την ξάπλωσα ιεραποστολικά στην αρχή, και, αφού έβαλε λίγο σάλιο στο μουνάκι της, άρχισα να μπαίνω σιγά σιγά, λίγο λίγο, και με αργές κινήσεις, φιλώντας την ταυτόχρονα στις ρώγες και στον λαιμό, καθώς την κρατούσα αγκαλιά... Έρωτας

Το μουνάκι της άρχισε να ζεσταίνει και να ανοίγει, και συνέχισα τις αργές διεισδύσεις. Μετά από λίγο αλλαγή στάσης στα τέσσερα Κατσικογάμης , όπου η θέα του κώλου της ήταν ανεπανάληπτη... ωστόσο το μουνάκι της είχε ήδη ανοίξει αρκετά. Εμμμμ

Για να μην χύσω πριν την ώρα μου από την κάβλα, και για να προλάβω να δοκιμάσω και το αδούλευτο κωλοτρυπιδάκι της (το οποίο χάιδεψα με τον αντίχειρά μου καθώς την είχα στα τέσσερα), της το ζήτησα, δέχθηκε, και πριν προλάβω καλά καλά να την ρωτήσω ποιά στάση την βολεύει, μου είπε να γυρίσουμε στο πλάι. Ναι!

Αφού λοιπόν έβαλε κρεμούλα, ξαπλώσαμε μαζί στο πλάι (στάση κουταλιών). Το πήρε μόνη της και το έβαλε στην ομολογουμένως πολύ σφιχτή και σίγουρα αδούλευτη κωλοτρυπίδα της (μεγάλο πλεονέκτημα να γαμάς το πρωί...!!!) Ναι! . Παρ' ότι μπήκα μέσα όσο πιο σιγά γίνεται, φάνηκε ότι πόνεσε λιγάκι, γι' αυτό προσπάθησα να κινηθώ όσο πιο αργά γινόταν... Ντροπή Όμως το κωλαράκι της ήταν τόσο σφιχτό, που σχεδόν με το που μπήκα μέσα, έχυσα από την πίεση του σφικτήρα της... (ατίμο πράγμα οι αγαμίες!!! Κεφάλι σε τοίχο! ) Την κρατούσα σφιχτά, και καθώς έχυνα, φιλούσα το τατουάζ σε σχήμα καρδιάς που έχει στην δεξιά της ωμοπλάτη, ενώ εκείνη περίμενε υπομονετικά μέχρι να στραγγίξω. Έρωτας Έρωτας Έρωτας

Την ευχαρίστησα, και της έδωσα ένα φιλί στο μάγουλο, μιας και ήταν το μόνο φιλί που επιτρέπει... Ντροπή

Συνολικά, μια πολύ ευχάριστη και ανανεωτική εμπειρία με μια γλυκιά κοπέλα που τιμάει το εικοσάρικο. Ευχαρίστως θα συνευρισκόμουν και πάλι μαζί της.

Ο χώρος ήταν καθαρός. Τα σεντόνια έτσι κι έτσι. Η τσατσά δεν μας ενόχλησε (αν και μάλλον δεν έμεινα πολλή ώρα μέσα, διότι λόγω κάβλας το τέλος ήλθε πολύ γρήγορα... Γερο-μύστης ). Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Αυτά από μένα. Υγειαίνετε...! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, AssMaster, professorx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2017
Τη δοκίμασα κι εγώ.Είναι όμορφη με στεγνό και σφιχτό σώμα.Μπορεί όμως και καλύτερα γιατι μόνο με γλυκες ματιες και μια ωραία εμφάνιση δεν είναι αρκετή.Επίσης το κουλούρι δεν το δίνει καλα και δεν ευχαριστιέσαι.Αφήνει μια γλυκόξινη γεύση που σε κάνει να μην πας παλι στην ιδια
13 Ιανουαρίου, 2018
Εισαι τυχερος γιατι εχω διαβασει ασχημα σχολια για αυτην.Ισως βεβαια να μην τους γουσταρε ή να τους σιχαινοταν,αλλα επρεπε τουλαχιστον τα προσχηματα να κρατησει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2