Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ΜΠουρδελοτσαρκα μες τη ζεστη στη Φυλης.Κακή επιλογή, αν αναλλογιστει κανεις τα στιφη των ιδρωκοπημενων πουτανογαμηδων,γεροντων, και λοιπων αγαπουληδων που παρελαυνουν στα μπουρδελα.Παντα ειχα κακες αναμνησεις συνολικα απο μπουρδελα το κατακαλοκαιρο.Τα μισα βρωμανε ιδρωτιλα,οι πουτανες ιδρωνουν και αυτες και στο μεσο της βαρδιας βρωμοκοπανε επισης.Δεν φτανει η βρωμα των πελατων,η λιγδα στα σεντονια και η γνεικη ταιαπωρια της ζεστης,εχεις και την πουτανα να βρωμαει..Το χειροτερο ειναι οταν πας στο μεσο της βαρδιας,που οι πουτανες γινονται ολο και πιο τολμηρες και πιεστικες,χωνοντας τη μουρη τους στη δικη σου,προσπαθωντας να κανουν οτι δηθεν πανε να σε φιλησουν,ενω το μονο που καταφερνουν ειναι να με κανουν να αναγουλιασω απο το βρωμερο χνωτο τους που αναδυει καφεδιλα,τσιγαριλα και καποτιλα η ψωλιλα/χυσιλα.Παντα λοιπον αποφευγω τις ζεστες και το μεσο/τελος της βαρδιας.Ιδανικα αν μπω και διαπιστωσω οτι ειμαι ο πρωτος τηςε βαρδιας, το σκεφτομαι πολυ πιο σοβαρα να γαμησω,ακομα κι αν δε μου κανει κλικ το κοριτσι.Ετσι και εγινε λοιπον,ειχα μπανισει την Ιωαννα, να μπαινει στο εν λογω σπιτι κανα τεταρτο νωριτερα οποτε λεω εδω ειμαστε.Σαλοναρισμα μαζι με μια αλλη που δεν μου πε τιποτα,οποτε δινω το μπλε χαρτι και βουρ για Ιωαννα που μολις ειχε ντυθει η μαλλον γδυθει για τη δουλεια.Η εν λογω ειναι ενα Ρουμανιδι γυρω στα 25-30,υψος πανω απο 1.75,μελαχρινη,γλυκουλα, αδυνατη με λευκο δερμα, μικρο στητο βυζι με ωραιες ρογες,και κωλο αδυνατο,αλλα αρμονικο με τη συνολικη εικονα της.Ααπο τη φατσα την εκοψα ξενερωτη αλλα κατι ενα χαμογελο και μια τσαχπινια,και πολυ το οτι μου θυμισε παρα πολυ μια παλια γκομενα απο τα φοιτητικα μου χρονια δεν μου αφησαν περιθωρια,ηξερα τι ηθελα και το ηθελα εκεινη τη στιγμη.Μπαινω δωματιο,πλυσιμο χεριων και ψωλης στο νιπτηρα, και ξαπλα ολογυμνος στο κρεβατι για προθερμανη/ τραβηγμα μαλακιας.Μετα απο λιγο μπαινει η λεγαμενη,ευγενικη και γλυκια,με ρωτησε αν ειναι Ελληνας,πως περναω,αν εχω ξαναρθει κτλ.Η ψηλη μου δεν ειχε σηκωθει καλα,και τα αδεξια,αποστειρωμενα χαδακια της δεν βοηθησαν.Τη ρωτησα αν μπορει να μου κανει ακαποτο τσιμπουκι,κατι που αρνηθηκε κατηγορηματικα,αλλωστε δεν το προεβλεπε
και το προγραμμα που ανακοινωσε η τσατσα.Της προτεινα να μου τον παιξει απαλα,να σηκωθει τεντα.Μου αντιπροτεινε να με πιπωσει,επειδη κανει τελειες πιπες και θα μου γινει καγκελο,ειπε.Την πιπα την διαφημισε η ιδια και στο σαλονι,οπως και το γαμησι της γενικοτερα,με υποσχεσεις αιωνιας αγαπης(οκ υπερβαλλω), και αξεχαστου γαμησιου και με διαβεβαιωσε οτι θα γινω τακτικος πελατης 1000%(κατα λεξη).Περασε λαστιχο λοιπον και μου εκανε μια αδιαφορη πιπα χωρις τιποτα απολυτως το ιδιαιτερο.ΑΝ ηταν ακαποτη ασφαλως θα μου αρεσε περισσοτερο,αλλα η καποτοπιπα για να ναι καλη,πρεπει η αλλη να ναι μαστορισα.Τωρα που το θυμηθηκα,μου την ωρα του περασματος καποτας,"ασε το μαστορα να σε φτιαξει".Σκεφτομενος τις μαλακιες που ακουσα και τις ψευτικες υποσχεσεις,δεν μπορω να πω οτι με βοηθησε να ποωθησω εξτρα αιμα στο καυλι μου,το οποιο παρεμεινε ακομα και μετα την πιπα της μισοσηκωμενο.Αποτραβηχτηκε μετα απο περιπου 30 δευτερα,κατι που με ενοχλησε,και ζητησα κι αλλο.Η αντιπροταση της ητα ννα την παρω στα 4 που θα μου γινει καγκελο.(καγκελαριος θα πρεπε να ταν με τοσα καγκελα που λεει).Μου τον εχωσε σε ενα αρκετα στενο και ομορφο αλλα στεγνο μουνι,κατι που σιχαινομαι και της το ειπα.Χωρις να απαντησει,το σαλιωνει και ετσι καταφερα να τον χωσω εως τα 2/3 και να αρχισω σφυροκοπημα.Καπου εκει σαν απομηχανης θεος,μου ρθαν εικονες απο τα γαμησια με την προαναφερθεισα συμφοιτητρια,που αν και εχουν περασει σχεδον 15 χρονια,δεν ξεχναω ποτε.Το θαυμα εγινε,η πουτσα καγκελωσε και επιτακτικα την γυρναω ιερασποστολικο.Την διαταζω να σαλιωσει μουνι γιατι θα ανεβασω στροφες.Τον χωνω και αρχιζω ραπτομηχανη κομπρεσερ ενω εκεινη βογκαγε(ποναγε λιγο η απλα ηθελε να με φτιαξει?)Την ρωτησα αν ποναει και απαντησε αρνητικα, οποτε αυξησα περισσοτερο στροφες.Ετσι οπως της ειχα τα μπουτια ψηλα και την σουβλιζα,στο μισοσκοταδο θυμηθηκα τα γαμησια που ριχνα με τη γκομενα τοτε πιτσιρικας με τις ωρες.Λες να γαμαω σαν παλαιμαχος πλεον?Σιγουρα παντως δεν εχω ουτε το σωμα ουτε τη φορμα που χα τοτε αλλα τι να κανεις,η εμπειρια ερχεται με το τιμημα της χαμενης νιοτης..Εριξα ελαφρως ρυθμους και την αγκαλιασα ενω συνεχισα να γαμαω το μουνακι της το στενωπο.Βογκαγε και ξεφυσαγε ενω μου εδινε φιλακια στο λαιμο και στη βαση του αυτιου.Μου αρεσε δεν κρυβω,που προσπαθησε να περασει ενα ελαφρυ GFE αν και ποτε δεν το αποζητησα απο επαγγελματια.Δεν μου λειπει η στοργη και οι κανονικες σχεσεις, και στο μπουρδελο παω για να κυλιστω στο βουρκο και να ξεσκισω/ξεκωλιασω κτλ.Μετα απο κανα 10λεπτο αγωνα,για να μην σας τα πολυλογω αγαπητοι μου μπουρδελιαρηδες,αδειασα τις αρχιδουμπες μου στο μουνακι της κοιτωντας τη στα ματια.Σε χωνω καυλα μου, παρτα στη μουνα σου ολα!, φωναξα.Κανα 2 λεπτο για να ηρεμησουμε κουβεντα περι ανεμων και υδατων,δηλωσε οτι εργαζοταν σε στουντιο αλλα δεν συνεφερε επειδη δεν παταγε ψυχη,και κατεληξε στα μπουρδελα κανα 2 χρονια τωρα.Κοπελα μου,ειναι δυσκολοι καιροι,το 50αρικο του στουντιο,ο αλλος δεν το δινει ευκολα για ξενερωτες σαν εσενα μου ρθε να της πω.Μην κοιτας που επεσες στον νοσταλγο της νιοτης, και των καθημεριων ξεσκισματων με την αρχαια,αλλα ουχι ξεχασμενη γκομενα στο 3ο ετος της σχολης.Η μηπως δευτερο?Τεσπα,επελεξα να μην πως τιποτα, ενω στην ερωτηση αν θα ξαναπερασω, της απαντησα ισως μετα απο πολυ καιρο.Οταν με ρωτησε γιατι,της απαντησα οτι ποτε δεν γαμαω συντομα την ιδια πουτανα,αλλωστε το νοημα ειναι η ποικιλια και η επιλογη.Με ρωτησε αν ειμαι παντρεμενος και σκεφτομαι ετσι,οχι ειπα,τι σχεση ειχει αυτο?Οι παντρεμενοι ερχονται εδω για ποικιλια ειπε,το ιδιο φαι συνεχεια το βαριεσαι λενε οι παντρεμενοι πελατες της.Της απαντησα οτι δεν ειναι αντρας και δεν μπορει να καταλαβει οτι το ιδανικο για τους περισσοτερους μας,ειναι να γαμανε καθε μερα και απο δυο διαφορετικες ειτε παντρεμενοι,ειτε ελευθεροι.Μ αυτα και αυτα αποχαιρετιστηκαμε,πλυθηκα,ντυθηκα και πηρα το δρομο της εξοδου.Τσουγκρισα με κατι αλλοδαπους πιτσιρικαδες στην εισοδο,Αλβανακια,κατω απο 18 χρονων,που μπουκαραν στο μπουρδελο με λυσσα.Στην ηλικια τους κι εγω τρεχοντας κατεβαινα στα μπουρδελα,τα νεανικα αρχιδια βραζουν κυριολεκτικα οταν φουσκωνουν.Γενικα την κοπελα δεν την προτεινω, παρ ολο που συνολικα περασα ωραια,αλλα ειπαμε,ημουν η περιπτωση.Καποιος που δεν ειναι και σε πολυ μεγαλα κεφια, ας κοιταει αλλου.Κριμα Ιωαννα, θα μπορουσες με βελτιωση τεχνικης,λιγη προθυμια και λιγο λιπαντικο να εισαι απο τα αστερακια της γειτονιας.Αλλα αμα βρισκεις αγαπουληδες κι νοσταλγους μαλακες σαν εμενα να πουλας,γιατι να βελτιωσεις το προιον?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.220
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, fouxter, serafin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2017
Η Ιωάννα δούλευε χρόνια στο πεζοδρόμιο της Αριστοτέλους, Καποδιστρίου κλπ. Σε στούντιο δε τη θυμάμαι ούτε μου το έχει πει η ίδια. Βέβαια δεν είναι κουτοπόνηρη όπως άλλες ρουμάνες. Αυτό την κάνει να διαφέρει από τις υπόλοιπες...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1