Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να ξεκαθαρίσω εξ αρχής ότι είμαι αυτό που βλέπω να περιγράφετε εδώ υποτιμητικά ως αγαπούλης.
Επίσκεψη κατά τις 4πμ παρά, και είχε δύο κοπέλες. Η μία ομιλεί Ελληνικά και δεν θυμάμαι όνομα, η άλλη όχι και τη λένε Τάνυα (λέει ότι όντως έτσι την λένε). Η υποδοχή ευγενέστατη, με λίγο χιούμορ και κλάσεις ανώτερη γενικότερα από ό,τι έχει δει το μάτι μου να διαχειρίζεται τα σπίτια της περιοχής. 15 το παράβολο, υποτίθεται με λίγο έξτρα χρόνο. Η κοπέλα μιλάει υποτυπώδη Αγγλικά, αρκετά για να επιβιώσει, αλλά όχι και για συνεννόηση. Ουκρανή και για τους ενδιαφερόμενους μιλάει Ρώσικα.
Περίπου 1,70, καστανή (καρέ νομίζω λέγεται το κούρεμα), 2άρι στήθος φρέσκο φρέσκο, 24ων ετών (πράγματι τόσο πρέπει να είναι), υπέροχο φρέσκο δερματάκι, έχει 2 κρεατοελιές στην πλάτη, λεπτή (στον υπολογισμό κιλών είμαι άχρηστος), με κώλο χωρίς κυτταρίτιδα από όσο είδα, και νιμού της ηλικίας της. Είμαι μέτριο μέγεθος, αλλά με τρεις δόσεις από ένα βαποριζατέρ λιπαντικού Durex, ακόμα ένιωθα ωραία! Είχε ας πούμε αίσθηση υπερκαβλωμένης γκόμενας που στάζει αλλά δεν χαλαρώνει (μην μπερδευτούμε: δεν ήταν, δεν έσταζε, ήταν χαλαρή). Φάνηκε πεντακάθαρη και είχε μια ανεπαίσθητη γεύση σαν αποσμητικό σπρέυ η ρόγα. Οι μυρωδιές αυτές μου τη δίνουν, αλλά δεν ξέρω καν αν όντως το μύρισα.
Κουβέντα, χαδάκια, καβάλημα στυλ χορού σε στριπ σόου και τρίψιμο. Την έγδυσα με φιλάκια, φροντίδα και προδέρμ, εγώ. Από χάδια, δέχτηκε παντού, χωρίς δακτυλοσκόπηση, και απαγορεύει το 69. Άλλωστε απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε έξω, οπότε οκ. Αγγίξτε, ανοίξτε να δείτε το Θείο ροζ χρώμα Έρωτας, αλλά μη βάλετε δάχτυλο μέσα στο μέλι. Ξεκίνημα με πίπα (κεκαλυμμένη), εγώ γονατιστός γερτός πίσω, και αυτή με ανοιχτά πόδια μπροστά μου, σκυμμένη. Έσπρωχνα κεφάλι αρκετά αλλά και πάλι, με το χέρι μπροστά, δεν γίνεται κάτι. Άτεχνη, αλλά σα γκόμενα. Όχι σα να αποφεύγει. Ή εξαιρετική ηθοποιός είναι, ή όντως μαθαίνει μια βδομάδα μόνο τώρα όπως μου είπαν. Χαλαρή και της πας χέρια πόδια όπου θες όποτε θες. Αρκετό τζελ πάνω ΜΟΥ που δεν το συνηθίζουν με τις κωλοαλοιφές τους, και τρίψιμο σα την πρώην μου. Άτεχνα χεράκια αλλά με κοιτούσε κιόλας να δει πώς μου αρέσει. Ιεραποστολικό αρκετά όμορφο ως θέα, και μετά καβάλημα μέχρι το τέλος. Το τι νοηματική, παντομίμα και κουκλοθέατρο παίξαμε για να τη γυρίσω να ανέβει, δεν περιγράφεται. Τα αγγλικά μου είναι ανώτατα, οπότε δοκίμαζα 5 διατυπώσεις στο κάθε τι, αλλά δεν. Τι να σας πω. Με πέθανε στο "νιε πανιμάγιου" Χμμμ;! Ειλικρινά! Μέχρι να ανέβει από πάνω, που τελικά εγώ την έστριψα σαν κουκλάκι, είχα χάσει λίγο πίεση, οπότε άρχισε χειροκίνητα όσο εγώ έτριβα αυτή. Ευχάριστο το ότι προσπάθησε ακαριαία και μου έδωσε και πρόσβαση από μόνη της. Εν τω μεταξύ ήθελα να χαζεύω κώλο όσο θα ήταν από πάνω μου, αλλά μέχρι να το βρούμε αυτό, ή θα ξημέρωνε ή θα της έκανα γυμναστικές επιδείξεις. Ευχάριστες φωνούλες το πολύ 10% πάνω από μια ρεαλιστική ερμηνεία.
Πολλά φιλάκια στους λαιμούς κατά τη διάρκεια, μου τράβαγε τα χέρια στο στήθος και τον κώλο της και μου σήκωνε τον κώλο της για περισσότερη διείσδυση. Μεγάλο "συν" αυτό. Α, και έβαλε από μόνη της τα γόνατα στο στήθος και μου χαμογέλαγε πρόστυχα, σε στυλ "βλέπεις κάτι που αρέσει; ". Επίσης, ένα τεράστιο θαυμαστικό στο ότι για τα 3-4' που ήταν από πάνω, άρχισε ένα τουέρκινγκ-κοπάνημα, που έκανε το κρεβάτι τραμπολήνο και εμένα ευτυχισμένο!! Απίστευτο για εμένα γιατί είμαι και heavy duty τύπος...
Από φάτσα, εγώ αν την έβλεπα έξω, ναι, θα γύριζα να την κοιτάξω μπρος πίσω, αν και είναι μια απλή γλυκιά κοπελίτσα. Δεν λέω να πάτε, απλά αφηγούμαι, γιατί και εγώ από εσάς μαθαίνω. Ήταν απολύτως γειτόνισσα-όμορφη-διακριτική-κοπέλα σου-φάση. Εγώ προσωπικά τη βρίσκω με αυτό. Και με τα καλοξυρισμένα μουνιά που τρίβονται με συσπάσεις μπροστά μου. Οπότε ήταν win-win για ψυχολογική και σωματική ανάταση. Σύνολο χρόνου μπορεί και 15' μέσα στο δωμάτιο, 11'-12' δράσης. Ήταν ευχάριστη η υπερπροσπάθεια κουβέντας στο πρώτο δίλεπτο, και μας έβγαλε λίγο γέλιο. Έβαλε κάτι ελεεινά πορτοκαλί πορνοπάπουτσα, μου έδωσε 3 δυνατά φιλιά (το πρώτο πήγαινε για στόμα αλλά δεν ήθελα) στο μάγουλο, ευχαριστώ και αντίο. Θα ψάχνω τις ημερήσιες ενημερώσεις όποτε ξαναπάω, μήπως και την πετύχω. Για τα δικά μου 15, ήταν από τις πολύ ευχάριστες καταθέσεις.
Λόγω ώρας, παρκάρεις και μέσα στη Βουλή αν θέλεις, οπότε... Στο δωμάτιο, καλή θερμοκρασία κλιματισμού, ξεροί λεκέδες στο πάτωμα, νερά μπροστά στο νιπτήρα, γόπα μέσα στο νιπτήρα (πόσο μαλάκας ήταν όποιος δεν είδε τον κάδο δίπλα; Σβήσε στη βρύση, πέτα δίπλα.). Για το σεντόνι, τα εμπριμέ κρύβουν αμαρτίες πεσόντων ανδρών, αλλά δεν είδα κάτι να κάνει μπαμ. Καλό στρώμα, και το κρεβάτι δεν έτριζε καθόλου όσο με "σιδέρωνε" η κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνυα
Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
298
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Επιρρεπής, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού