Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περασα αμεσως στο δωματιο γιατι ανταποκρινεται στ α γουστα μου. Γυρω στο 1,65 χωρις τακουνια.μαυρα μακρια μαλλια,ομορφο προσωπο, ασπρη σαν γαλα,βυζαρες και πολυ χαμογελο.Καθαρο το μαγαζι πρωι-πρωι στις 10 εκανα το μπανακι μου,η Μαρια ηρθε γρηγορα την ορμηξα στα ορθια ,δεν διαμαρτυρηθηκε καθολου,μυριζε ωραια και τα πιασιματα της ειναι υπεροχα.Μετα πεφτουμε στο κρεβατι στο οποιο συνεχιζω να τη ρουφαω ολο της το κορμι.Μου εκανε εντυπωση η παθητικοτητα της,τα δεχοταν ολα εκτος απο γλωσσοφιλα.Μαλλον της αρεσει το γλυψιμο στο μουνακι της που ειναι λαχταριστο.Εν τω μεταξυ ο πουτσος μου πετρωσε,γυρισα ανασκελα και ξεκινησε αυτη πιπα ακαποτη χρησιμοποιει πολυ χερι αν θελεις χυνεις στο στομα της με το 40αρι,ομως εγω εθελα να νοιωσω το ιδιαιτερο μουνι(παχια χειλη και κλειτοριδα).Εβαλε την καποτα με το στομα της και την εκ ανα νοημα να κατσει πανω(καθολου ελληνικα ουτε αγγλικα).Πραγματικα εχυσα πολυ γρηγορα για τα στανταρ μου και η ευχαριστηση πολυ μεγαλη.Οντως θεικο δωρο το καλο γαμησι.ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΙΚΑ ευχαριστηθηκα το πηδημα με τη Μαρια η οποια φαινεται απειρη ειναι μπιμπελο δεν κανει πολλα ομως ειναι δεκτικη και δεν κοιτα την ωρα.Θα την επισκεπτομαι οσο θα μπορει να μου πετρωνει τον πουτσο μου.Η Τσατσα μου ειπε πως δουλευει πρωινη βαρδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.440
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2017
Και 6.2 γιατι εβαλες αφου ολα καλα σου φανηκαν;;
19 Ιουνίου, 2017
Με αριστα 7 το 6,2 μια χαρα ειναι.Ομως αντικειμενικα πρεπει να βελτιωθει,αν ειναι καλη μαθητρια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2