Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την συγκεκριμένη περίοδο εχει έρθει αρκετο νέο αίμα στο μετάξυ, οπότε εχω πέσει με τα μούτρα στις δοκιμές. Η φωτογραφία στο μπουρδέλα δείχνει 2 σπιτάκια, εγώ πηγα στο δεξί της φωτογραφίας αυτο που εχει απ' εξω ενα φωτάκι. Η τσατσά μου είπε οτι η κοπέλα κάνει ελεύθερο στοματικό 69 ελεύθερα πιασίματα ολες τις στάσεις.
Η κοπέλα λέγεται μικαέλα μιχαέλα, θα σας γελάσω. Ειναι σχετικά ψηλή, skinny αλλα οχι εντελώς, με μικρό βυζί. Πρόσωπο μέτριο προς το καλό (εχω ενα θεματάκι με τις ορολογίες περιγραφής, και δυσκολεύομαι να το περιγράψω αναλυτικότερα),ηλικία δεν ρώτησα, αλλα πρεπει να ειναι κοντα στα 25. Ελληνικά δεν μιλάει, οπότε η συνεννόηση έγινε στην αγγλική.Μπήκε στο δωμάτιο με μια σακούλα μωρομάντηλα.
Με το που γδύθηκε και ξάπλωσε, με πλακώνει στα φιλιά. Στο στήθος στο λαιμό στο αυτί, τα οποια ανταπέδιδα την ωρα που δακτύλιαζα το μουνί της. Προσπάθησε να μου πάρει πίπα ακάποτα, αλλα την σταμάτησα ευγενικά, και μου πέρασε σκούφο. Της ειπα για 69 μου ειπε οτι δεν της αρέσει και πολύ, αλλα της είπα οτι δεν θα γλείψω, απλα θα βλέπω την θέα, κατι που ηταν αλήθεια, αλλιως δεν θα την σταμάταγα στο ακάποτο. Το μουνί πεντακάθαρο, χωρίς περίεργες οσμές. Η πίπα λίγο δυνατή, οχι κατι το ιδιαίτερο. Πρώτη στάση cowgirl ανάποδο. Με θέα την πλάτη και τον πισινό της, έκανε αργά, βαθιά και δυνατά καθίσματα με ωραίες κραυγούλες. Δεύτερη στάση ιεραποστολικό, οπότε έβγαλε κατι το λυσσασμένο, και άρχισε να φιλάει, να κουνάει την λεκάνη προς τον πούτσο μου, να ανασαίνει δυνατά στο αυτι μου και τετοια. Μόλις τελειώσαμε, έβγαλε ενα μωρομάντηλο, και μου έβγαλε η ίδια την καπότα με σκούπησε, σκουπήστηκε και αυτη, ντύθηκε και έφυγε. Στα αρνητικά ηταν οτι αν και δεν καθυστέρησα ιδιαίτερα,την ωρα που ντυνότανε, η τσατσά άρχισε να χτυπάει την πόρτα, οπότε προσοχή παιδιά, δεν ειναι για χόρταση. You've been warned.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μικαέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
428
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Επιρρεπής, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού