Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεριανές καυλες και η λύση μονο στο μπουρδελο μπορεί να δωθει. Ξεκινάω κάτω απο τον καυτό ήλιο καθ βρίσκομαι στην έρημη απο πελάτες Φυλης. Περνάω εξω απο το 86 και βλεπω τη Νίκη στο παράθυρο να κοιτάει εμένα που ειμαι ο μοναδικός άνθρωπος που κυκλοφορεί. Μπαίνω σε μερικα μλουρδελακια και βλεπω τις ιδιες γνωστές φατσες.
Στο συγκεκριμένο ομως μια μετρια εμφανισιακά Μολδαβη μάλλον που μου κανει πέσιμο και με φιλάει και γλύφει το αυτί μου(και σκουπιζομαι αμέσως γιατι δε μου αρέσει να με φιλανε στα αυτιά) και μια καινουργια πιτσιρικά τσιγγάνα που δεν εχω ξαναδεί.
Ονομα Κλαούντια, μετρια στο ύψος με όμορφο σωμα με πιασίματα, ομορφα μαυρα ισια μαλλια, πολυ συμπαθητικό χαμογελαστό προσωπάκι, μεγαλα στήθη και τατουάζ σε διάφορα σημεία του σώματος σαν αυτα που κανουν οκ χαζοπιτσιρικες και στα μερη μας.
Είπα να δοκιμάσω μιας και η τσατσα έκανε καλο προμοσιον και η μικρη ηταν στα γούστα μου εμφανισιακά . Αφου πληρώνω το 20ρι η τσατσα με προειδοποιεί οτι ειναι μολις λιγες μερες στη δουλειά και δε ξέρει γρι ελληνικά. Σιγα τα αυγα της λεω έχω φαει τέτοιες πολλές.
Στο δωμάτιο η πιτσιρικά με αμηχανία και χαμόγελο προσπαθεί να σπάσει τον πάγο αλλα αναλαμβάνω με τα πειράγματα στα ρουμάνικα και φέρνω εις πέρας την αποστολή αυτη. Χαλαρώνει πολύ και γελαει με τα αστεία μου και την αστεία επίσης προφορά μου. Δεν εχει καλη συμμετοχή στα του αγωνα. Ειναι εμφανώς άπειρη. Μάλιστα μου ειπε οτι για λιγο καιρο ακόμα θα δουλέψει γιατι δε της πολυαρέσει. Ανελαβα να την ζεστάνω βγάζοντας τα εσώρουχα της, με φιλιά και χαδια σε ολο το σώμα. Εχεθ μεγαλα μαλακα φυσικά βυζια με επίσης μαλακή ρωγα, και πιρσινγκ στη κλειτωριδα(οχι και τόσο τελικα). Τη φιλαω παντου και στο στόμα που δε λέει οχι αλλα τα φιλιά της επιφανειακά χωρις γλώσσα. Κατεβαίνω και της κανω γλειφωμουνι που απολαμβάνει πολυ με αναστεναγμους και τρίβει τα στήθη της.
Μου δίνει το προφυλακτικο στο χερι και με ρουμανικα προσπαθεί να μου εξηγήσει μαλλον να το βαλω μονος μου γιατι φοβάται μη το σπάσει με τα νυχια της. Το φοράω και μπαίνω μεσα της απαλά. Δείχνει να το απολαμβάνει και τη φυλάω στο λαιμό και στο πρόσωπο, πραγμα που εμφανώς την καυλωνει. Μετα απο λιγο ζητάει να αλλάξουμε και κάθεται στα τέσσερα οπου αφου τη μπαλαμουτιαζω τη κωλαρα μπαινω δυνατα και τη τρυπαω δυνατα με σκαμπιλακια στα κωλομερια που της αρεσουν και μονη της γαμιεται πιο δυνατά ακομα πανω στο καυλι μου. Εχει ευαίσθητη επιδερμίδα και με τα απαλα φιλια και χαδια στη πλάτη τιναζεται και καυλωνει.
Αφου γαμησα οσο ήθελα σε αυτη τη σταση της ζήτησα να μου βγάλει το προφυλακτικο και να μου τον παίξει μεχρι να τελειώσω οπου τελείωσα τελικά πανω μου γιατι φοβοταν μη παει στα μαλλιά της. Ζήτησε να πω και στη ότι ειναι καλη μεσα.
Σε γενικές γραμμές καλούτσικη ειναι αν και δε συμμετέχει πολυ, αλλά δε βιάζεται και ειναι όμορφη στα γούστα μου.
Λόγικα δε θα ξαναπεράσω αλλά αξίζει μια δοκιμή. Η τσατσα χοντρη Ελληνίδα ευγενική δεν ενόχλησε και το μπουρδελακι καθαρο σχετικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Υπηρεσίες
howbawdat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
670
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού