Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Μελίνα δεν έχω να πω πολλά πράγματα...Είναι μία κοπέλα που πλέον αποτελεί στανταράκι...Την γνωρίζω αρκετό καιρό,το είχα γράψει και στην προηγούμενη κριτική μου αλλά πολλές φορές είναι στο μυαλό μου πρώτη επιλογή!Και αυτό καθώς ειναι απ΄τις πρώτες γυναίκες που είχα αρχίσει να επισκέπτομαι στην στουντιακή μου περιπέτεια...!
Η Μελίνα πλέον έχει σταματήσει από τα στούντιο και η έδρα της είναι το παραπάνω γραφείο!
Συνεννόηση εύκολη με το τηλέφωνο και ραντεβουδάκι το βραδάκι στο bill.Άψογη και τυπική στην ώρα της.Ούτε λεπτό καθυστέρηση και τσουπ,χτύπησε την πόρτα.Πανέμορφη όπως πάντα με ένα ωραίο φόρεμα ανοιχτόχρωμο,καλοκαιρινό μπήκε στο δωμάτιο!
Γελάσαμε στην αρχή,είχαμε να τα πούμε από το Μάρτιο,κάθε φορά που συναντιόμαστε κάνουμε μία ανασκόπηση στον τρόπο τον οποίο γνωριστήκαμε!
Μετά από λίγη ευχάριστη κουβεντούλα,μπήκε στο μπάνιο για να φρεσκαριστεί...Τυλιγμένη με την πετσέτα βγήκε και ξετυλίχτηκε επάνω μου....Πολύ σέξυ όπως πάντα και προσεγμένη με τα αρώματα της και τις κρέμες της...Ξεκινήσαμε με γλωσσόφιλα για αρκετά λεπτά,στη συνέχεια κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε στοματικό.Άψογο όπως πάντα με περιποίση της ευρύτερης περιοχής και καραμέλωμα στα @@@κια.Κάπου εκεί έγινε και η πρώτη κατάθεση με τη Μελίνα να κατευθύνεται στο μπάνιο....
Μπανάκι,φρεσκάρισμα και από τις δύο πλευρές και κουβεντουλα σε φιλικό κλίμα.Κάπου εκεί στην κουβέντα με λίγα τριψιματάκια ξεκίνησε και ο β' γύρος...
Ξανά στοματικό,εναλλαγή για στάση 69 για λίγη ώρα να περιποιηθώ και εγώ το γατάκι της κάτι το οποίο έδειχνε να απολαμβάνει.Πέρσμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!Πρώτη στάση με τη Μελίνα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου το στήσιμό της ήταν άψογο.Καύλα να την βλέπεις στα τέσσερα...!Τέλος,ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς το φινάλε ερχόταν,έτσι αφαίρεσα το προφυλακτικό και τελείωσα στο ενισχυμένο στήθος της...!
Σε όλη τη διάρκεια του σεξ απλά το αναφέρω η συμμετοχή της αγγίζει άριστα επιπεδα...!
Καθίσαμε ξαπλωμένοι στο κρεβάτι για λίγη ώρα ακόμη,χωρίς η Μελίνα να κοιτάει το ρολόι παρόλο που ο χρόνος έφτανε στη λήξη του...
Με ένα γλυκό φιλί αφού ντύθηκε με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας για ακόμη μία φορά το ραντεβού μας για το άμεσο μέλλον!

Συμπερασματικά μία από τις πολύ καλές επιλογές η Μελίνα.Πιστεύω πως είναι άψογη επαγγελματίας και όποιος την επιλέξει δε θα απογοητευτεί,και σε εμφάνιση αλλά και σε σερβις.

Αυτά για την Μελίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, dourosladers, sylvio101010 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού