Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαρια απο Ουκρανια γυρω στα 20-23 ετων,μελαχρινη με πολυ ομορφο προσωπο,μακρυ μαλλί,μεγαλα βυζια που κρεμανε και αφρατο κωλαρακι με κατασπρη επιδερμιδα και γενικα καπως γεματουλα ας πουμε.Αν και ειχα γαμησει αλλη κοπελα λιγο πριν με τραβηξε η προσφορα της τσατσας στα 40ε για γυμνο τσιμπουκι με χυσιμο στο στομα και γι'αυτο μπηκα χωρις να ειμαι φουλ καυλωμενος να ξαναγαμησω και χωρις να ειναι κοντα στα δικα μου εμφανισιακα γουστα.

Τελοσπαντων φανηκε απο το σαλονι οτι η κοπελα ειναι απειρη και καπως συνεσταλμενη και το διαπιστωσα και με την εισοδο της στο δωματιο...δε μιλαει καθολου ελληνικα ουτε αγγλικα οποτε το πραμα δυσκολευει ακομα περισσοτερο.
Την ελεγα κατι μαλακιες να χαλαρωσει,λιγο χαζογελουσε...τελοσπαντων ξαπλωνει διπλα μου και αρχιζει το τσιμπουκι,βαθυ και με καλο τεμπο...εγω απο πισω παραμεριζω το στριγκακι και εξερευνω μουνι και σουφρα με το δαχτυλο μου.Χωνω δαχτυλο στο μουνακι και μουσκευει αμεσως,προσπαθησα να τη βαλω και κωλοδαχτυλο αλλα τραβηχτηκε.
Την πιανω απο τα μαλλια και την κουναω εγω το κεφαλι πανω κατω...εβγαλε και τα εσωρουχα της οπου αποκαλυφθηκαν δυο ομορφες μεγαλες φυσικες βυζαρες τις οποιες ρουφηξα με δυναμη.

Την ξαπλωσα απο κατω να δω πως λειτουργει παραπερα,επεσα κι εγω πανω της και τη φιλουσα στο λαιμο,στα χειλη δε με αφησε...βαρεσα και λιγο τον πουτσο μου στα μουνοχειλα της και της φανηκε περιεργο,ειπαμε ειναι απειρο το μωρο.
Εντυπωση μου εκανε το καλοσχηματισμενο μουνι της με μεγαλα συμμετρικα μουνοχειλα πεταγμενα προς τα εξω...σαν ψευτικο ητανε Μεγάλο χαμόγελο
Συνεχισε την πιπα κι εγω της χουφτωνα τα βυζια οπως κρεμουσαν,μου τον εκανε καγκελο και κοντευα να χυσω αλλα επειδη δεν υπηρχε ενθουσιασμος και ειχα γαμησει και πριν δεν ηθελα να τη γαμησω ντε και καλα οποτε ειπα να κανω μια αλητεια...Γλώσσα

Την σταματαω την πιπα και την κανω με νοημα με τα χερια μου να τη χυσπω στα μουτρα...ειχε ενα εντονο και περιποιημενο μακιγιαζ οποτε κατα βαθος πιστευα οτι θα αρνηθει...ε λιγο αρνηθηκε εκανε πως δεν ηθελε μα μου απο δω απο κει...
Την λεω ελα δε πειραζει ξαπλωσε λιγο ωραια θα ειναι Σπασίκλας...με τα πολλα ξαπλωνει βαζει κι ενα μαξιλαρι στο κεφαλι της,την καβαλαω εγω απο πανω και τον παιζω μες την μουρη της ενω αυτη μου χαϊδευει τις ρωγες.
Απο τη μια χαζογελαει και απο την αλλη εχει μια φουλ αηδιασμενη εκφραση λες και την εβαλα καμια ψοφια γατα μες τη μουρη.Τη χαϊδευω και στοργικα τα μαγουλακια την λεω μαλακιες κι εκει που γελαει και δε το περιμενει ριχνω δυο παχιες γραμμες μια στο μαγουλο και μία στην ευθεια μυτη-χειλια-πηγουνι και τον κολλαω εντελως πανω της για τα υπολοιπα ψιλά ενω πλεον εχει γυρισει το κεφαλι της στο πλαι Ναι!
Πεταγεται αμεσως να παει να πλυθει αλλα κοιτιεται και στο καθρεφτη να δει πως ειναι με τα χυσια στη μαπα...τετοια πουτανακια ειναι ολες τους τελικα Γερο-μύστης

Συμπερασμα...εγω γι'αυτο που πληρωσα το πηρα συν το δωρακι με το cif γιατι προτιμω να τις χυνω στη μαπα παρα στο στομα.Απο κει και περα το κοριτσι ειναι απειρο,ειναι ντροπαλο ακομα και δε μιλαει καθολου οποτε δε μπορω να ξερω πως λειτουργει στο θεμα του σεξ και αν γουσταρει.Επιφυλασσομαι για μια μελλοντικη ολοκληρωμενη αποψη οταν τη γαμησω κανονικα...δε μου αρνηθηκε ομως κατι απ'αυτα που της εκανα,δε γκρινιαξε για το χρονο και στην ουσια φερθηκε εντιμα γιατι αυτο που διαφημιζει η τσατσα στο σαλονι αυτο πηρα και σε λογικη τιμη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.314
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, GAMALILEOS, kassler και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού