Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426524
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας: 9
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες: 5
Χώρος/Καθαριότητα χώρου: 9
Συμπεριφορά τσατσάς: 9
Πρόσβαση/Parking: 7
Σχέση απόδοσης/τιμής: 6

Τη συγκεκριμένη κοπέλα την είχα σταμπάρει από τις φώτος της στη σελίδα του στούντιο και με είχε τρελάνει αυτό το κωλαράκι που κοίταγε στον Θεό.

Υποδοχή και χώρος:

Η κυρία της υποδοχής ήταν ευγενέστατη και μου εξήγησε αναλυτικά τα προγράμματα και τις τιμές. Πέρασα με το πρόγραμμα των 60€ με ισπανικό. Ο χώρος ήταν πεντακάθαρος και στο δωμάτιο υπήρχε κλιματισμός, καθαρά στρωμένα σεντόνια, καμία αίσθηση άσχημης οσμής, σφραγισμένη πετσέτα, όχι όμως παντόφλες. Στην TV έπαιζε μια τσόντα, κλασσικά.

Εμφάνιση κοπέλας:

Η κοπέλα είναι όντως πολύ όμορφη (για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον),όμορφα σαρκώδη χείλη, μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας. Το στήθος της είναι μέτριο σε μέγεθος, αλλά πολύ στητό και σφιχτό, δε χόρταινα να το φιλάω, γλείφω, ρουφάω. Το κωλαράκι της επίσης ήταν σφιχτό και πεταχτό (τρελή αδυναμία σε τέτοια πιπινοκωλαράκια).
Μου είπε ότι είναι 20 ετών, τώρα λίγο πάνω, λίγο κάτω, δε θα τα χαλάσουμε, ήταν όντως πιπινάκι.

Υπηρεσίες στο δωμάτιο:

Θετικά:

Ήταν αρκετά πρόσχαρη, έκανε νιαουρίσματα και χασκογελούσε σε διάφορα που της έλεγα. Μιλάει καλά ελληνικά και η συννενόηση είναι εύκολη. Τέλειο για τα γούστα μου σώμα και ωραίο στήσιμο στα 4. Πίπα μέτρια προς καλή, της λείπει κάπως η τεχνική και την αναπληρώνει με ενεργητικότητα, δυνατό ρούφηγμα.

Αρνητικά:

Γαργαλιόταν εύκολα όταν πήγαινα να την φιλήσω στο λαιμό. Επίσης, αποσφραγίζει το προφυλακτικό και το αφήνει για λίγο στο προσκέφαλο έτσι χύμα. Το προσπέρασα αυτό, λέω εντάξει, καθαρό φαίνεται το κρεβάτι. Όμως, στην πορεία έβαλε το προφυλακτικό ενώ δε μου είχε σηκωθεί ακόμη (αργώ λιγάκι) και δεν είχε καν κατεβάσει το «πετσάκι»! Της το επισημαίνω, αλλά συνεχίζει, σε φάση «ξέρω εγώ». Προφανώς όταν μου έπαιρνε πίπα δεν ένιωθα σχεδόν τίποτα. Της λέω μετά από λίγο ότι «κοίτα, έτσι που έβαλες το προφυλακτικό αφενός δεν αισθάνομαι τίποτα, αφετέρου στη διείσδυση θα σπάσει, καλύτερα να φέρεις άλλο.»
Σηκώνεται να πάει να φέρει, αλλά διέκρινα στο βλέμμα της μια ξενέρα του στυλ «πφφφφφφ...»
Βγαίνει και επιστρέφει σύντομα με καινούργιο προφυλακτικό το οποίο το έβαλα εγώ σωστά. Μετά την πίπα, προχωράει σε «ισπανικό», που μόνο τέτοιο δεν ήταν. Το μόνο που έκανε ήταν να τρίβει τα βυζάκια της πάνω στον πούτσο μου για μερικά λεπτά. Από την πλευρά μου δεν της έδωσα οδηγίες και αυτό ήταν το λάθος μου. Κατάλαβα όμως ότι δεν το έχει με τις πρωτοβουλίες, έστω και στα προσυμφωνημένα.
Μετά το και καλά «ισπανικό» , και ενώ είχα ήδη ψιλοξενερώσει, λέω από μέσα μου «ας χύσω γρήγορα, γιατί δεν είναι για πολλά πολλά». Οπότε, τη στήνω στα 4 όπου η θέα της κωλάρας της ήταν όλα τα λεφτά και μετά από δυνατό σφυροκόπημα έχυσα μέσα στο μουνάκι της.
Σηκώθηκε, έβαλε τις 15ποντες γόβες της, με φίλησε σταυρωτά και έφυγε. Συνολικός χρόνος παραμονής γύρω στα 20 λεπτά.

Σε γενικές γραμμές έχω ανάμεικτα συναισθήματα για αυτήν την συνεύρεση. Από τη μία οι υπηρεσίες της ήταν λίγο της ξεπέτας, έδειχνε κάπως άπειρη και σε στιγμές, ενώ την φιλούσα και την έγλειφα στο στήθος, έπιανα με την άκρη του ματιού το βλέμμα της σε φάση «άντε τελείωνε γιατί έχω αφήσει το candy crush στη μέση». Δε δυσανασχέτησε φανερά, ούτε μου είπε κάτι, ήταν απλώς βλέμματα και εκφράσεις που έπιασα στον αέρα.

Από την άλλη, κάτι η κωλάρα, κάτι το σώμα της και η προστυχόφατσά της γενικότερα, κάπως αντισταθμίζουν αυτά που της έλειπαν.

Συνολικά, χαίρομαι που πήγα μαζί της γιατί θα το είχα απωθημένο να μην πηδήξω ένα τέτοιο μωράκι, αλλά δε θα ξαναπήγαινα.

Επειδή την κοπέλα δεν την έχω δοκιμάσει ξανά και επειδή δεν έχω δει άλλη κριτική για αυτήν εδώ, ενδεχομένως να ήταν σε bad day ή να μην ταίριαξε η χημεία μας, καθώς εμένα μου αρέσει το GFE, κάτι που η κοπέλα μάλλον δεν το έχει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Michaela
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
80
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, Djole77, numpas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2017
ποσο αργεις δηλαση φιλε για πες μας ;γιατι εμενα για ενα δεκαλεπτο μου τον επαιζε με λαδακι μασαζομαλακια μου τον ειχε κανει πετρα (εγω δεν αργω αλλα αν αργουσα νομιζω ενα δεκαλεπτο ειναι μαξιμουμ χρονος σε απλο προγραμμα μιας και 15 με 20 ειναι ο συνολικος χρονος) χωρις προσπαθεια (καλη η κακη) περασματος λαστιχου ...μαλλον οπως ειπες θα βρεθηκε σε κακη μερα (η μπορει και εσυ δεν ειναι παραξενο) γιατι εμενα δεν μου εδωσε την εντυπωση να βιαζεται καθολου ... χωρις να πιανει τα επιπεδα υπηρεσιων αλλων κορυφαιων στουντιοκοριτσων ηταν τιμια και αν προσθεσεις (οπως και εσυ ανεφερες ) την εμφανιση την καθιστα καλη περιπτωση ....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1