Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ευχάριστο το ποδαρικό με το Glamour στη φτωχομάνα.Ναι!Ναι!Ναι!
Μια συνάντηση με μια ομορφούλα πιπίνα, σε καμμία περίπτωση βέβαια το τούμπανο που εμφανίζεται στις φωτογραφίες, αλλά δεν νομίζω ότι μπορώ να τις πω και παραπλανητικές. Γενικά για την εμφάνιση θα συμφωνήσω με τον ροκά υψηλής τάσης Ναι!Ναι!Ναι! που έγραψε την πρώτη κριτική. Όμορφο πρόσωπο με σημάδια ακμής που όταν χαμογελάει φωτίζεται, βυζί στητό και υπερήφανο όπως αρμόζει στην ηλικία της, καλό κορμί, όχι κάτι το τρελό και επιδερμίδα λίγο άγρια για την ηλικία της.
Δεν θυμάμαι από που σκατά μου είπε ότι είναι, (δεν είσαι από Μόσχα; Δεν το πιστεύω!) κάπου Καζακστάν μεριά...
Επικοινωνία αρκετά καλή καθώς μιλάει αρκετά καλά αγγλικά, αν και με έντονη ρώσικη προφορά, σαν κάτι βλαχοαμερικάνικες ταινίες του 80-90 που άκουγες το Ρώσο χαρακτήρα να μιλάει σπαστά αγγλικά σαν το ΣταλόνεΣπασίκλας και μετά ήρθαν οι ρωσοπόντιοι και τα μάθαμε όλα...Money Mouth
Επιτέλους μετά από αρκετές συνευρέσεις μία πιτσιρίκα που ξέρει να ρουφάει όπως πρέπει και μάλιστα δεχόταν και καθοδήγηση και ρώταγε και αν το κάνει καλά ή αν ήθελα να αλλάξει ρυθμό. Βασικά μην παρασύρω και κανέναν, απλά είπαμε, μάθαμε με τις μετριότητες και ενθουσιάστηκα λιγάκι.
Στο φιλί μου τα χάλασε λίγο, όχι ότι κόλαγε πουθενά αλλά μου φάνηκε ότι δεν ήξερε να φιλάει, Χμμμ; άνοιγε το στόμα διάπλατα και ρουφούσε, τί διάολο πίπα στο σαγόνι μου ήθελε να πάρει;
Μικρό το κακό βέβαια, αν σκεφτείς ότι άλλες γυρνάνε το κεφάλι όταν πας να τις φιλήσειςΜαλακία

Στο φιστίκωμα δεν κολώνει πουθενά η μικρή, ρίξαμε αρκετό ιδρώτα και οι δυο αν και είναι λίγο ντροπαλή και δε νιώθει άνετα να την κοιτας στο πρόσωπο την ώρα που σκίζεις, γι'αυτό και κόλλαγε συνεχώς το πρόσωπό της πάνω στο δικό μου.
Τελείωμα εννοείται στο στόμα, αν και στο δεύτερο γύρο που την είχα στη στάση ΥΠΑΜ (το Καμμένος έγινε κλισέ, ας το αλλάξουμε)Κατσικογάμης δεν κρατήθηκα και τα έριξα στην καπότα. Απόρησε και αυτή, μάλλον το να τη χύνουν στο στόμα το θεωρεί δεδομένο, ας μη της αλλάξουμε λοιπόν την αντίληψη του τί πρέπει να μας προσφέρειΣπασίκλας.
Γενικά πέρασα πάρα πολύ καλά με μια όμορφη παρουσία και σε συνδιασμό με τον ευχάριστο και ευγενικό χαρακτήρα της δεν νομίζω να περάσει κανείς άσχημα. Μακάρι να είχαν όλες οι κοπέλες τη διάθεση και τη συμπεριφορά της. Προτείνεται ανεπιφύλακτα.
Και η συμπεριφορά του γραφείου άψογη, μακάρι να συνεχίσουν να προσφέρουν καλές επιλογές στην πόλη μας, ο ανταγωνισμός και οι πολλές επιλογές δεν έβλαψαν ποτέ κανέναν και κυρίως εμάς τους πελάτες που τον τελευταίο καιρό εδω πάνω δίναμε περισότερα λεφτά στη Ryanair ή στον ΟΣΕ παρά στα κορίτσια Λύπη(λέμε τώρα)...

Τίτλο δεν ήξερα τί σκατά να βάλω και θυμήθηκα τον ποιητή Τάκη Μπούκα...Ναι!Ναι!Ναι!

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ΜrKavlopoulos και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2017
Ωραίος τίτλος φίλε Μεγάλο χαμόγελο Πίπα στο σαγόνι; Χαχαχα...
13 Ιουνίου, 2017
τί διάολο πίπα στο σαγόνι μου ήθελε να πάρει;xaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxa
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2