Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10
Call-Girls 23874
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτερη συναντηση με τη Σαμπρινα, και νομιζω οτι της χρωσταω μια κριτικη.

Στα ιδια μοτιβα με τους προλαλησαντες, η Σαμπρινα ειναι σωστη επαγγελματιας και αρκετα ενεργητικη στο χωρο. Δε φοβαται να παρει τον ελεγχο και οσοι κουραζονται απο τα παθητικα 25- κοριτσακια θα βρουν στη Σαμπρινα το καταλληλο αντιδοτο. Απο το γραφειο σταθερη επαγγελματικη συμπεριφορα.Καπέλο

Εμφανισιακα, οι φωτογραφιες ειναι ακριβεις (περαν του κρυφου προσωπου). Ελαχιστη χαλαρωση που δε θα σας ενοχλησει. Πολυ ωραιο C-cup στηθος και για τους λατρεις του κωλου ανταξια οπισθια. Πεντακαθαρη και μ'ενα αρωμα που προσωπικα μου αρεσε παρα πολυ. Οσο αφορα το προσωπο κ' τη βαθμολογια που εβαλα, να σημειωσω πως δε θα την ελεγα ασχημη σε καμια περιπτωση - σκεφτειτε 5/8 που μπορω να βαλω μεγιστο - αλλα το προσωπο της βγαζει μια αυστηροτητα. Τεσπα, αυτο ειναι κατι που μπαινει στην ακρη μολις ειπωθουν δυο κουβεντες και αρχισει ο αγων.

Επι του αγωνος, λοιπον, κατεχει και το ναζι και το ευθυ ελα-εδω-να-με-σκισεις υφος. Θα παρει πρωτοβουλιες, θ'ανεβασει ρυθμο σε ο,τι σταση θελεις, εχει προφανως την εμπειρια και δε φοβαται να ψαξει με ποιο τροπο θα σε διεγειρει. Εαν προσεφερε κ' CIM/CIF εγω τουλαχιστον θα ημουν σταθερος επισκεπτης.

Συνοπτικα, θα επαναλαβω αυτο λεω εδω κ' καιρο: υπαρχουν 'εγχωριες' επαγγελματιες οι οποιες ειναι κλασεις ανωτερες απο το 50% του σεξοτουρισμου αυτη τη στιγμη σε μικροτερες τιμες. Αν αυτο δεν ειναι VFM κ' εγω δε ξερω τι ειναι.

Να γαματε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
140
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, james034 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2017
5 στο προσωπο; Ασχημουλα ή μετρια;
O
orallover
09 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οπως προσπαθησα να εξηγησω φιλε μου, μου εκανε απλα μια μετρια αρχικη εντυπωση. Σιγουρα δε θα το ελεγα ασχημο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2