Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση πριν περιπου εναμιση μηνα, για την ακριβεια καμια δεκαρια μερες μετα το φετινο Πασχα (στο περιπου).

Θετικα της Αννουλας:
- Πολυ ευκολη συνεννοηση. Με ενα τηλεφωνο ειπαμε τις απαραιτητες λεπτομερειες και κλεισαμε αμεσα για ραντεβου 1 ωρας σε χωρο δικο μου. Ηρθε με μια μικρη καθυστερηση, λογω κινησης, με ενημερωσε ομως για αυτο.
- Αρκετα καλο σωμα, υψος πανω απο το μεσο ορο εκει γυρω στο 1.70 την εκανα, ηλικια γυρω στα 25 (απ' οτι μου ειπε) αντε να ειναι ελαχιστα μεγαλυτερη, ΥΠΕΡΟΧΕΣ φυσικες βυζαρες τις οποιες και ρουφηξα-εγλυψα-δαγκωσα-επαιξα σαν τρελος!
- Δυνατο ελευθερο στοματικο, με μπολικο deepthroat και φιλοτιμες προσπαθειες για gagging. Επισης εξαιρετικο καραμελωμα και ρουφηγμα αρχιδιων!
- Στο κολπικο σεξ ηταν δεκτικη σε ολες τις στασεις, κανενα μη, μα και μου, τελειωμα και τις 2 φορες στο στοματακι της.
- Τρελα και πολυ καλα γλωσσοφιλα, μιλαμε ουτε με γκομενα τοσα φιλια..!
- Καμια ενοχληση απο τηλεφωνο, ουτε sms ολη την ωρα που ειμασταν μαζι. Μαλιστα εκατσε σχεδον 15' παραπανω, αλλα δεν ζητησε τιποτα περισσοτερο και τα λεφτα τα πηρε στην πορτα φευγοντας (εγω εκανα την κινηση)!
- Γενικα ΠΟΛΥ καλη συμμετοχη, χωρις προσποιησεις και χασιμο χρονου, πρεπει τουλαχιστον να εχυσε μια φορα, εκει στο 2ο γυρο οταν την ειχα στησει στα 4 και την γαμουσα σαν τρελος!
- Σχολαστικη στην καθαριοτητα. Μπανιο πριν, κι ενα μολις τελειωσαμε. Επισης ειχε και διαλυμα για το στομα!

Αρνητικα της Αννουλας:
- ΔΕΝ κανει πρωκτικο. Ξεκαθαρισμενο βεβαια απο την αρχη στο τηλεφωνο, αλλα για μενα που ειμαι τρελος φαν, ειναι δυστυχως λιαν αρνητικο. Ακομα περισσοτερο γιατι εχει πραγματικα ωραιο κωλο και αρκετα στενο, λιγο απο δακτυλακι που με αφησε να βαλω.
- Εμφανιση που σε καμια περιπτωση, ΔΕΝ δικαιολογειται για call-girl που σεβεται τον εαυτο του! Ηρθε με ενα παλιο σκισμενο τζιν, μια τελειως απλη μπλουζα και μποτακια της πλακας... Κριμα γιατι με το κορμι που εχει, θα ανεβαινε αμεσως 2 κλασεις πανω, αν εβαζε γοβες και απο μεσα ενα γαμωτο συνολο, π.χ. ζαρτιερες η δικτυωτο καλσον, συν make up κ' κραγιον στο προσωπο. Οφειλει να το προσεξει.
- ΔΕΝ τα καταπινει. Δεν της το ζητησα βεβαια, κι τις 2 φορες πηγε και τα εφτυσε αλλα αρκετη ωρα αφου ειχα χυσει. Ενταξει δεν ειναι must οπως το πρωκτικο, αλλα προσωπικα με φτιαχνει.

Βαθμολογια εβαλα αυτη που επιτρεπει το συστημα, αλλιως θα ηταν η εξης:
Εμφάνιση (πρόσωπο)7
Εμφάνιση (σώμα)8
Γενική συμπεριφορά 9
Επικοινωνία 9
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 9
Σχέση απόδοσης/τιμής 9

Το ισως στο αν θα την ξαναεβλεπα, λογω κυριως της ελλειψης πρωκτικου και της ΜΗ επαγγελματικης εμφανισης - ενδυσης! Αλλιως σε αυτα τα λεφτα και για αυτα που προσφερει, πραγματικα αρκετα εως πολυ καλο VFM στις μερες μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
5.470
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, koumanidas, kalwdios και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2017
πολυ καλη η κριτικη σου μονο σε 1 εχω μια διαφωνια (Ακομα περισσοτερο γιατι εχει πραγματικα ωραιο κωλο javascript:void(0); )Μαλλον δεν εχεις δει πραγματικα ομορφους κωλους για εμενα ειναι το μελανο της σημειο και καλα κανει και δεν δινει.Αλλα ολα τα υπολοιπα τα κανει τελεια javascript:void(0);
09 Ιουνίου, 2017
για μενα η Αννα εχει εναν ομορφο κωλο που αν τον εδινε θα εκανε ζημιεςΠροσκύνημαΠροσκύνημα
D
demon14
09 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λιγο δυσκολο να μην εχω δει πραγματικα ομορφους κωλους οπως γραφεις albertontino1. Απο τα 18 μου μεχρι τα 26 φοιτητης και μετα εργαζομενος Αγγλια, μια ΖΩΗ ταξιδια ειδικα σε Λατινικη Αμερικη (εκει και αν εχει τους ΚΩΛΟΥΣ) αλλα και τωρα τελευταια 3-4 σε πρωην Ανατολικο μπλοκ..! Τελοσπαντων, περι ορεξεως...
09 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4