Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη ξανά στο καλτ σπιτάκι στον γνωστό πεζόδρομο. Η κοντοπιθαρη υπηρεσία ελαφρώς εκτός τόπου και χρόνου, ανακοίνωσε τρεις κοπέλες, έκανε λάθος και τα ονόματα.
Επέλεξα Όλια και Αλιονα και πέρασα μέσα δεξιά. Μετά από κάνα 20λεπτο αναμονής έφτασαν τα κορίτσια, ζήτησαν και συγνώμη γιατί είχαν και οι δύο δωμάτιο πριν.
Η εμφάνισή τους γνωστή, δεν χρειάζεται να προσθέσω κάτι, τα έχουν πει ήδη οι συναγωνιστές.
Με βάζουν κάτω και αρχίζει ακαποτη τσιμπουκοδρομία μαζί και εναλλάξ, πορνοσταρικές καταστάσεις με φιλιά και γλυψιματα παντού, με εμένα να χουφτωνω όπου έφτανα και έβρισκα.
Πρώτη καθησε στον θρόνο η Αλιονα, είναι όντως αρκετά στενή όπως είπαν και οι προηγούμενοι. Την ίδια στιγμή η Όλια μου πρόσφερε την μουναρα της για πινελιασμα, και την τιμησα δεόντως.
Αλλαγή προφυλακτικού και ώρα για σκίσιμο της Όλιας, ενώ το άλλο ρομαντικό ρωσογκίλφ προσπαθούσε να χώσει την γλώσσα της στον οισοφάγο μου.
Θα θελα να ψωλοχύσω κάποια εκ των δύο, ή και τις δύο, αλλά η καβλα είχε βαρέσει κόφτες και δεν μπόρεσα να κρατηθώ άλλο, ολοκλήρωσα εντός και έτσι τελείωσε η συνεδρια. Καθαρός χρόνος 10-15 λεπτά, worth every minute of it.
Βγαίνοντας αναγκάστηκα να ενοχλήσω ξανά την υπηρεσία γιατί είχε ξεχάσει να μου δώσει το εικοσαρι τα ρέστα (και καλά)
Το φερε κακήν κακώς και δεν είπε ούτε ένα συγνώμη, σούκα μπλιέτ.
Αυτά για την επίσκεψή μου στο Διδύμου 27, καλές τσαρκες σε όλους τύποι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Όλια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλιόνα
Beast of Burden
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
834
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, FAT BASTARD, serafin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού