Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 35 10
Sex Studio 52868
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα καιρό να πάω επίσκεψη και διαβάζοντας τα σχόλια αποφάσισα να κατηφορίσω!
Είχε ησυχία και από κίνηση στα γύρω λημέρια και στο εν λόγω σπιτάκι.
Πήρα το πρόγραμμα των 150 για μια ώρα όσες εκτονώσεις θες και τζακούζι.
Το δωμάτιο καθαρό με τα παντοφλάκια και πετσέτες που δεν μύριζαν εκείνη την υγράσια (βλ. βίλλες).
Γέμισα το τζακούζι, το νερο κρύωσε οταν γεμισε το τζακούζι, οποτε το ζεστό νερό έφτασε ακριβώς.
Μετά απο 10 λεπτά μπήκε και η Ντομινίκ, φρεσκομπανιαρισμένη ( το ανακάλυψα αργοτερα πιάνοντας την επιδερμίδα της), η επικοινωνία στα Αγγλικά βασικού βαρια βαρια επιπέδου (βλ. μέσο όρο Ελλήνων)Κεφάλι σε τοίχο!
Ιδιαίτερα προβλήματα στην επικοινωνία δεν είχαμε έτσι κι αλλιώς μιλάει και η γλώσσα του σώματος τις περισσότερες φορές.
Ξάπλωσε δίπλα μου χαμουρευτήκαμε, φιλάκια στο στόμα ερμητικα κλειστά χείλη οποτε γλωσσα κτλ yok.
Μπηκαμε στο τζακούζι οπου επεσαν τα απαραίτητα τριψηματα χαιδέματα και μετα απο κανα 15λεπτο γυρίσαμε στο κρεβάτι.
Ξεκίνησε με λιγα φιλακια στο σώμα και μετα ρωταει "blowjob?" μου έρχεται να γελάσω "wanna take a selfie ?" δεν το καταλαβε "yes yes" συνεχίζω...
Πολύ καλή πίπα με απαραίτητη πίεση όσο πρεπει, καραμπαλινγκ.
Δεν την έγλυψα δεν μου εκανε κεφι η αληθεια ειναι γιατι μαλλον δεν ειμαι για τοσο αβγαλτα κοριτσάκια ανεξαρτητος ικανοτητων. Ηθελα μαστορισα και οχι να δινω καθοδηγηση.
2 στάσεις, το μουνι της ή ηταν μουσκεμα ή ειχε προλαβει να βαλει κρεμα και δεν το πηρα χαμπαρι αλλα περιμενα να νιώσω κατι και οχι αυτη την αίσθηση που δεν ξερω πως να περιγράψω.
Τελείωσα εν τελει και παει να φύγει. Της λεω εχουμε αλλα 25 λεπτά. Α οκ απαντάει και την έδωσα μια πίπα ακομα τελειωσα, δεν δέχεται προσωπο η στόμα.
Εν τέλει θα μπορούσα να περάσω πολυ καλύτερα με τόσα χρήματα αλλα δεν το μετάνιωσα κιόλας.
Αν θα ξαναπήγαινα? Ίσως σε νορμαλ πρόγραμμα και αυτο σαν 4-5 επιλογή αναλόγως και ποια δουλεύει την συγκεκριμενη μερα και ωρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντομινίκ
Cecell
Μέγας
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.009
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, παλαιμαχος, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού