Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67881
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Μαρίνα είχαν και έχουν γραφτεί πολλά...Κοίταζα διάφορες συζητήσεις στο φορουμ πριν να την επιλέξω...Έτσι αφού έγιναν κάποιες προσπάθειες στις οποίες τις περισσότερες φορές ήταν απασχολημένη τα κατάφερα μετά από λίγο...
Η συνάντηση έγινε περίπου πριν δέκα μέρες(ενδεικτική η ημερομηνία)στο bill.Με ένα απλό τηλέφωνο και ένα μηνυμα η Μαρίνα βρέθηκε κοντά μου...Στις φώτο φαίνεται πιο νεαρή για να είμαστε ειλικρινής από κοντά είναι λίγο πιο ώριμη,φυσικά χωρίς να το κατηγορήσω αυτό...Απλά για να ξέρουμε τι γίνεται με τις φώτος...Επίσης την έχω βγάλει και εγώ κάποιες φώτο τις οποίες και κοινοποίησα στο φόρουμ...!
Είχα φτάσει στο ξενοδοχείο περίπου ένα τέταρτο νωρίτερα και είχα κάνει το ντουζ μου.Δεν άργησε να έρθει,είναι αρκετά συνεπής...Με ένα φόρεμα μαύρο με λευκό,διακριτικό εμφανίστηκε στο δωμάτιο.Γνωριστήκαμε και πήγε να κάνει το ντουζ της.Μετά απο λίγα λεπτά βγήκε και ξεκινήσαμε το χαμούρεμα...Γλωσσόφιλα δίνει και γενικά ξεκινάει δυνατά το "παιχνίδι" με λάγνες ματιές και αρκετά σέξυ βλέμμα.Με φιλούσε στο στόμα,τα στήθη και το λαιμό.Κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε δουλειά...Πολύ καλή πίπα,φαίνεται έμπειρη στο στοματικό.Έγλειψε τα @@@κια αρκετά με όρεξη...!Γύρισμα σε 69 για περιποίηση και στο γατάκι της.Η συμμετοχή της πολύ καλή και εδώ με αληθοφανείς εκφράσεις και αναστεναγμούς.Κάπου εκεί μας βρήκε το τέλος του πρώτου μέρους...Τα πήρε στο στοματάκι της και πήγε διακριτικά στο μπάνιο για να τα φτύσει...
Μπανάκι και από τις δύο πλευρές λίγο χαλάρωση και συνέχεια στο δέυτερο μέρος με ένα χαλαρό στοματικό.Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ!
Αρκετές στάσεις σημειώθηκαν με την Μαρίνα!Πρώτα ιεραποστολικό,μετά πλάγια στα τέσσερα,όρθιοι και τέλος ιεραποστολικό ξανά που όταν πλησίασε το τέλος πιτσίλισα τα βυζάκια της.
Καθίσαμε δίπλα και μιλήσαμε για λίγο,καθώς είχαμε ακόμη λίγο χρόνο.Κάναμε μπανάκι και η αλήθεια είναι πως η Μαρίνα με προκάλεσε και για τρίτο γύρω αλλά η κούραση των τελευταίων ημερών δεν με άφησε να ανταποκριθώ...Έτσι το τελευταίο δεκάλεπτο το περάσαμε με συζήτηση σε φιλικό και ήρεμο κλίμα!
Αφού ντυθήκαμε αποχωρήσαμε μαζί μέχρι την έξοδο του ξενοδοχείου.
Η Μαρίνα αποδείχτηκε τίμια επαγγελματίας και εργάτρια...Το παλεύει δε σε αφήνει έτσι,νοιάζεται στο να περάσεις καλά μαζί της και το δείχνει αυτό...!
Αυτά για την Μαρίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, John.Greek και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού