Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214900
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα από το μαγαζί για να τσεκάρω τι γίνεται....Κοπέλες αρκετές,χώρος όπως απ΄την αρχή άψογος και καθαρός,ωραίο περιβάλλον!Η κυρία της υποδοχής με πέρασε στο σαλόνι για να παρελάσουν τα κορίτσια...
Αρκετές κοπέλες όπως ανέφερα αλλά το κλικ περισσότερο έγειρε στην Κίρα...Μια καινούργια κοπέλα στο μαγαζί.Για όσους δεν την έχουν δει.πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με μαλλιά πιασμένα πίσω.Όμορφο,στρογγυλό πρόσωπο με ωραία επιδερμίδα.Σώμα με όμορφες αναλογίες και ωραίο κώλο που ήταν και εκεί που εστίασαν τα μάτια μου...!
Επιλογή λοιπόν της Κίρα και πέρασμα στο δωμάτιο σε πρόγραμμα μισής ώρας.
Ξεκίνησα να γδύνομαι και μπήκε με αέρα μέσα για να γνωριστούμε.Μου ετοίμασε το ντουζ και αποχώρησε για να έρθει σε λίγο...Μετά από λίγα λεπτά λοιπόν και αφού είχα ολοκληρώσει το μπάνιο μου ήρθε ξανά κοντά μου...
Αφού χαιδευτήκαμε για λίγο με λίγα τριψίματα,ξεκινήσαμε το μασάζ...Να πω πως κατά διάρκεια του μασάζ είχε αφαιρέσει τη ρόμπα της και φορούσε ένα σέξυ ροζ σετ εσωρούχων...Πολύ καύλα να βλέπεις απ΄τον καθρέφτη να σου κάνει μασάζ...!
Στο πρώτο μέρος του μασάζ είναι χαλαρωτική,δεν κάνει δυνατό μασάζ σε πλάτη αυχένα και τα συναφή.Αλλά δεν αφήνει κανένα σημείο παραπονεμένο...
Με πονηρά τριψίματα στο κάτω μέρος σιγά σιγά μπαίναμε στο δεύτερο γύρο του προγράμματος...Γύρισα ανάσκελα και ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικα.Το έχει πάρα πολύ στο δέυτερο κομμάτι.Πραγματικά μετατρέπεται σε πορνοσταρ.Γλωσσόφιλα δίναν και πέρναν,σφιχτές αγκαλιές και ισπανική ολιγόλεπτη περιποίηση...Στοματικό άψογο με καραμέλωμα στην ευρύτερη περιοχή και τα @@@κια.Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ!
Πρώτη στάση πισωκολλητό με άψογη συμμετοχή με βογγητά.Αλλαγή για πλάγια τοποθέτηση για μερικά λεπτά.Μεταφορά στον καναπέ και η Κίρα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς ως που το τέλος πλησίαζε...Έτσι σηκωθήκαμε από το καναπέ και αφαίρεσε το προφυλακτικό για να "ψεκάσω" τα στήθη της...!
Όπως ανέφερα και πιο πριν σε όλη τη διάρκεια του σεξ η συμμετοχή της ήταν άψογη με αληθοφανείς αναστεναγμούς και βογγητά.Πραγματικά το ευχαριστήθηκα μαζί της και ανανέωσα το ραντεβού μου μαζί της για το μέλλον...
Πιστεύω πως αποτελεί μία καλή επιλογή σε όποιον βέβαια του αρέσει εμφανισιακά,δεν θα φύγει δυσαρεστημένος.
Αυτά για την Κίρα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Κίρα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, John.Greek και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού